Tony Garrison

Tony Garrison || Administracija

20 pranešimų šioje temoje

Tony Garrison    Reputacija: 675

• Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Tony Garrison

• Jūsų lygis serveryje: 57 edit 58lvl

Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. Ne, neturiu.

Jūsų amžius: 16m

Skype ID: evaldas.just

Kodėl norite tapti serverio administratoriumi (-e)? Noriu prisijungti prie dabartinės administratorių komandos ir padėti serverio naujokams apsiprasti serveryje, atsakyti į žaidėjams rūpimus klausimus. Bausti taisyklių pažeidėjus, rengti veiklą žaidėjams. Ir ištaisyti padarytą klaidą.

Jūsų patirtis ankstesniuose postuose, kaip sekėsi juose: Esu buvęs mwc nariu apie mėnesį, tačiau vienu momentu negalėjau būti aktyvus todėl atsistatydinau, bet šiaip sekėsi gana neblogai. Sutariau su kitais nariais darėm sprendimus kartu komandiškai. Kartą būvau administratoriumi, viskas buvo gerai kol nepradėjau daryti tų nesamonių su ginklais dėl kurių dabar gailiuosi ir atsiprašau už nemalonumus. Išbūvau mėnesį. Šiaip administruoti sekėsi neblogai būvau labai aktyvus, rengiau veiklas, gana sklandžiai praėjau bandomajį savaitės laikotarpį. Tačiau įvyko kas įvyko. 

Kiek kartų bei už ką buvote užblokuotas serveryje? Kokias išvadas iš to padarėte? Užblokuotas berots būvau kelis kart. Atsimenu tik kai būvau užblokuotas už car fixą ir bantime už ginklus. Išvados paparastos, neverta naudoti žaidimą lengvinančių programų, nes kuo žaidimas sunkesnis tuo jis įdomesnis. Su ginklais tas pats, bandžiau pasipelnyti o kai būvau pagautas ir nubaustas supratau, kad jei ir nebūtų pagavę būčiau tiesiog praradęs žaidimo malonumą ir tada koks tikslas žaisti..

Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Šiuo metu 60-180, tačiau gavus pareigas nemenkai aktyvumas vėl kiltų kaip ir pastarajį kartą.

Kodėl turėtumėme paimti į šį postą būtent jus? Serveryje esu aktyvus, turiu patirties administracijoje. Moku bendrauti su žaidėjais, esu komandiškas jei tik to reikia. Esu motyvuotas.

Pagrindinės charakterio savybės:  Komunikabilus, draugiškas, padedantis, išklausantis, neišsišokėlis, komandiškas, griežtas kai to reikia.

Nuomonė apie dabartinę serverio administraciją, jos trūkumai bei privalumai: Dabartinė administracija surinkta tikrai gera, dažnai sukuria veiklos, padeda tik paprašius, jei iškyla klausimas visada į jį atsakys. Žinoma vieniems gal trūksta aktyvumo, kitiems gal dar kažko. Tačiau pagrinde esu patenkintas dabartine administracija, blogo žodžio pasakyt negalėčiau.

Nuomonė apie serverio bendruomenę: Na ką čia apie juos pasakius, su vienais sutariu, su kitais gal nelabai. Su žaidėjais bendrauju taip kaip jie bendrauja su manimi. Bet dažnas yra paslaugus ir geranoriškas, tačiau kaip ir visur atsiranda dm'erių ir tų kurie nori tik pakenkti.

Kaip įsivaizduojate administracijos postą bei save jame: Įsivaizduoti nereikia, jau būvau kartą administratoriumi, tiesiog kaip ir visi administratoriai stengsiuos suteikti veiklos žaidėjams, visada ištiesčiau pagalbos ranką, bausčiau taisyklių pažeidėjus ir panašiai. Ir turbūt palikčiau SFPD dėl praeities. Nes daugelis turbūt manim nebepasitiki ir smerkia dėl to įvykio su ginklais.

Kaip sutariate su serverio žaidėjais? Ar kyla daug tarpusavio konfliktų? Jei taip, kieno tai padarinys? Su serverio žaidėjais sutariu gerai. Jie padeda man, aš padedu jiems. Jie gražiai bendrauja su manim - atsakau tuo pačiu. Aišku kaip ir visi turiu heiterių tai juos tiesiog apeinu ir nekreipiu į juos dėmesio. Nebent jie išreiškia kritiką kaip pastabą tobulėjimui.

Kaip tikitės pritapti dabartinėje serverio administracijos komandoje? Tikiuosi pritapti beproblemų. Ir atlikti darbą kokybiškai.

Ar sugebėtumėte ką nors naujo įnešti į serverį? Jei taip, ką? Šiuo metu nežinau ką galėčiau naujo įnešti. Tačiau manau kažką rimčiau pagalvojus sugebėčiau kažką sugalvot. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Jizzy    Reputacija: 645

Būčiau už jei ne tas įvykis su ginklais, bet šiuo metu atrodai pasitaisęs, suvokęs savo klaidas, kolkas lieku neutralus. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Garis    Reputacija: 1.931

Savu laiku būčiau pasakęs už, bet savąjį šansą jau išnaudojai ypač parodymas tą šou su ginklais. O ir nepasakyčiau, kad buvai labai įspūdingai darbą atliekantis administratorius. Tad šį kartą esu prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tony Garrison    Reputacija: 675

Esi labai vaikiškas. Adminu būdamas mėgdavai šaudyt nuo stogo ir eit off. Negana dar ir baną prasileidai būdamas adminu. Prieš :)

Nuo stogo tikrai nešaudžiau, o baną gavau po admino.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.