B. Mitchell

Brad_Mitchell.

30 pranešimų šioje temoje

Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Brad_Mitchell.

Jūsų lygis serveryje: 48 lygis.

Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Ne.

Jūsų amžius: 14 metų.

Skype ID: deivydasas2.

Šio serverio administratoriumi noriu tapti, nes esu jau tikrai senas šio serverio žaidėjas, turėjau nemažai pareigų, buvau pasižymėjąs lyderių tarpe, tačiau buvo ir blogų mano buvimo pareigose laikotarpių, kuomet arba dingdavo aktyumas, arba jei atvirai - pabosdavo. Jau 2 kartus esu bandęs patekti į šias pareigas, pirmąjį kartą anketa buvo tiesiog atmesta, tačiau antrąjį kartą atsisakiau pats, dėl tam tikrų priežasčių. Žinoma, nesu garantuotas ar išbūsiu ilgai, tačiau reikiamą laiką tikrai išbūsiu. Esu pasiryžęs dirbti be įspėjimų, suteikti pagalbą kolegoms bei žaidėjams. Norėčiau į serverį įnešti daugiau konkursų susyjusių su lenktynėmis. Mano nuomonė, lenktynės nuo taško A iki taško B, gaudant teisėsaugai yra antra iš įdomiausių veiklų po šaudymo konkursų. Kaip ir minėjau, esu užėmęs nemažai pareigų, labiausiai esu pasižymėjąs lyderio pareigose, tačiau normaliai tvarkiausi TEAMSPEAK administratoriaus pareigose, forumo moderatoriaus pareigose. Porą kartų esu buvęs ir MWC narys, tačiau sekėsi blogai, greitai dingo motyvacija dirbti, dingo aktyvumas, manau dėl to, jog viskas vyko vasaros metu, arba tiesiog šios pareigos - ne man. Serveryje esu užblokuotas tikrai nemažai kartų. Buvo atvėjų kuomet, buvau užblokuotas neteisingai, tačiau tikrai dažnai atvėjų būdavo kuomet užblokuodavo teisingai ir pilnai tą pripažįstu. Jau ilgą laiką, nesu gavęs užblokavimo ir manau tai rodo šiokį tokį pasikeitimą, kuris rodo, jog moku prisitaikyti, moku pasikeisti. Per dieną būtent serveryje praleidžiu apie 200 minučių, tačiau ne visados. Būna dienų, kuomet kaip tyčia užduota daug pasiruošimų kontroliniams darbams ir manau jog tai suprantama. Į serverio administraciją turėtumėte mane paiimti, nes esu aktyvus, užtikrintas, nebijau paprieštarauti, mėgstu padėti, galvoti veiklos bei pats joje dalyvauti. Nuomonės apie dabartinę administracijos komandą neturiu, mažai bendrauju su serverio administracija, tačiau tikrai žinau jog tik su maža dalele jos sutariu, tačiau manau su laiku jų nuomonė apie mane pasikeis. Apie serverio bendruomenę žinoma galiu daug pridurti, yra rasistų, yra provokatorių, tačiau šis serveris asmeniškai man ir išsiskiria tuom, jog yra gan didelė dalis žaidėjų, kurie yra subrendę, su kuriais galima tiek pasijuokti tiek pabendrauti rimtomis temomis, atvirai, tiesiog labai smagu. Administracijos postą įsivaizduoju, jog tai tiesiog teisingumą skatinantis, pagalbą suteikiantis asmuo, kuris sugeba ir suteikti veiklos serverio žaidėjams, nebijo kritikuoti, yra išradingas. Su serverio žaidėjais ne visada sutariu. Turiu tikrai nemažai konfliktų, kadangi kaip ir minėjau moku sukritikuoti, palaikyti, pasakyti savo nuomonę bei atsakyti tuo pačiu. Dėl viso šio prasto bendravimo nežinau ar tiksliai esu kaltas aš, tačiau nieko tikrai nekaltinu, nes kaip čia yra - visi mano skirtingai. Prie serverio administracijos manau priprasiu su laiku, viskas ateis palaipsniui, visų pirma, norėčiau priprasti prie administracijos komandų, bausmių skirimo laiko ir panašiai.

Galite laisvai kritikuoti, priimsiu kritiką, nuomones, ačiū!

Redaguota B. Mitchell

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parašyčiau prieš už tai, kad kebabo nenupirkai, bet parašysiu už. Mldc bičius, draugišx. 

uz kebaba pasakytum pries xD                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               as tai uz ,bet kartais nelaikai nervu.               

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

069b5dea000737775da4b33b3cf19c6e996.png

ko tik nerasi parašęs Alojan į paieškos laukelį..

Nežinau kaip tau su tuo MWC buvo, ar su tuo RCON'u, bet esi dviveidis, naras, provokatorius, pasižymėjęs nelegalių programų naudotojas, labai neišlaikantis savo nervų. Būčiau prieš.

Bet ką gi koks tikslas man tau kažką rašyt jei atsakysi (kaip ir kiekvieną kartą) tuo pačiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš, nenorėčiau matyti tavęs administratorių komandoje, esi susiteršęs savo praeitį serveryje, dabar turbūt kaip ir daugelis sakysi "nebeversk lapų atgal", bet yra kaip yra, buvai alojanas ir liksi. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Reikšti man savo nuomonę dar kartą nėra prasmės, apie viską pasako sąvoka "Alojanas". Nenorėčiau matyti tavęs mūsų kol kas susirinkusioje draugiškoje bei plačioje komandoje  (rock)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kad ir kiek nick'ų pakeisi - kaip buvai naras, esi naras ir būsi naras. Kaip ir sakė kolega, vienintelis tau tinkantis būdvardis - "ALOJANAS"  Bet čia su tokiom staigmenom administracijoj nenustebčiau jeigu šaras tave ir paimtų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buna atveju, kai suklysti, ir gauni antra sansa parodyt dar kad kazko esi vertas. Tavo atveju tu jau bbz kiek sansu esi gaves, matos is sono kad vos gryzes vel pradejai visiem nardyt, elgiesi kaip ne savas, kad i adminus pildysi anketa tai jau buvo aisku, tai jau tebuvo laiko klausimas. Adminas pagal patirti ir visa kita gal ir visai nieko butum, bet matomai taves nemegsta visi ir nenori matyt administracijoj.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

50/50, nes pd tik įsridarbinęs pastebėjau, kad gavai aukštas pareigas sfpd, visada su šaru sėdi ts, man tas įtarimą sudarė

Norėčiau patikslinti situaciją:

- Pareigų aukštų jis negavo, o viską laikėsi palaipsniui. Išsilaikė pagrindines kvalifikacijas ir iš karto gavo leidimą į skyrių. Jeigu dirbi, tai ir gauni pareigas, ar ne taip, Owen'ai?:) Be to, būtų didžiausias mano bičiulis, nebūtų pabėgęs iš frakcijos tapus man lyderiu. Pats nepasakyčiau, kad jį pernešu, bet jeigu bendrauja su manimi normaliai, aš taip pat su žmogumi elgiuosi normaliai, teko padirbti kelis kartus ir pakalbėti TS'e, kodėl tau tai sukėlė įtarimą, nežinau, tai juk įprasta.

P.S. Makinonevičiaus nuomonė manau tiksliausia šioje temoje, kai kurie kiti (tačiau ne visi) plaukioja toli nuo pagrįstos tiesos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Norėčiau patikslinti situaciją:

- Pareigų aukštų jis negavo, o viską laikėsi palaipsniui. Išsilaikė pagrindines kvalifikacijas ir iš karto gavo leidimą į skyrių. Jeigu dirbi, tai ir gauni pareigas, ar ne taip, Owen'ai? :) Be to, būtų didžiausias mano bičiulis, nebūtų pabėgęs iš frakcijos tapus man lyderiu. Pats nepasakyčiau, kad jį pernešu, bet jeigu bendrauja su manimi normaliai, aš taip pat su žmogumi elgiuosi normaliai, teko padirbti kelis kartus ir pakalbėti TS'e, kodėl tau tai sukėlė įtarimą, nežinau, tai juk įprasta.

P.S. Makinonevičiaus nuomonė manau tiksliausia šioje temoje, kai kurie kiti (tačiau ne visi) plaukioja toli nuo pagrįstos tiesos

Aš nieko blogo tau neturiu, tiesiog keistai jis man pasirodė, tik atėjęs į sfpd iškart viską su tavim daryt užsimanė, čia tik mano nuomonė, nereikia susireikšminti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketoje viskas atrodo labai gražu ir miela , bet nueini į serverį ir pamatai , kad nieks nepasikeitė koks buvo toks ir liko. Prieš

Atėjau į PD, nubaudžiau - tapau blogas, nice, ačiū visiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip buvai dviveidis, tokiu ir likai. O, kad čia kolkas kaukė užsimetęs, gerutį vaidini tai čia tik laikinai viskas. Ne pirmą ir ne antrą kartą prisišiki. Prieš.

Koks buvau - toks ir esu. Esmė, tame jog manau ir durnam aišku, jog prieš pareigas reikia surimtėt, stengtis nebemalt šūdo ir panašiai, manau tai vienareikšmiškai suprantama.

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Koks buvau - toks ir esu. Esmė, tame jog manau ir durnam aišku, jog prieš pareigas reikia surimtėt, stengtis nebemalt šūdo ir panašiai, manau tai vienareikšmiškai suprantama.

Ačiū.

Postuose būdamas gal ir neblogai tvarkaisi, nieko nesakau, patirties turi, bet tas tavo ''surimtėjimas'' tai bbž. Postą praradęs nesąmones pradedi daryt, įžeidinėjimai, visokie dm'inimai ir kitokios nesąmonės. Po kurio laiko užsimanai vėl posto jau gerutis tampi, absoliuti priešingybė, neprošal ir prinert kur ir pnš. Nelabai norėčiau matyti tavęs administratoriaus poste. Prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Postuose būdamas gal ir neblogai tvarkaisi, nieko nesakau, patirties turi, bet tas tavo ''surimtėjimas'' tai bbž. Postą praradęs nesąmones pradedi daryt, įžeidinėjimai, visokie dm'inimai ir kitokios nesąmonės. Po kurio laiko užsimanai vėl posto jau gerutis tampi, absoliuti priešingybė, neprošal ir prinert kur ir pnš. Nelabai norėčiau matyti tavęs administratoriaus poste. Prieš.

Taip, tai tiesa, jog praradęs pareigas pradedu atsiprašant malti šūdą, nu bet esmė, kad tame ir yra reikalas, jog pareigose būnų savo vietoje, nedarau nesąmonių, o įšėjąs iš pareigų, argi aš dar nesu atsakomybę už kažkokias pareigas? Tiesiog, tu jautiesi laisvesnis, nebijau kažką nušauti ir panašiai, bet žinoma gal tai ir yra bloga savybė, bet manau svarbiausia nedaryti nesąmonių esant pareigose. Ačiū labai, dar nuomonių?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.