QTi

Narys
 • Turinio skaičius

  5.523
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  101

Visi QTi pranešimai

 1. o kur naujametiniai zaideju rinkimai, neber dabar sventines nuotaikos

 2. Servas

  ir taip laukei ilgai palauksi dar, nestresuok, eik Kalėdinio vyno ikalsi geriau
 3. uzmesk simta ispejimu uz lempas, visgi moderatoriuz
 4. Paskyrimo / nuėmimo pildymo blankas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų frakcijos / gaujos pavadinimas: 3. Statusą ( NUIMTI / UŽDĖTI ) // lyderis / sub-lyderis (paryškinti ar tai lyderis ar sub-lyderis ir ar nuimti, ar uždėti) __________________ {!} - Pildyti gali tik frakcijos / gaujos lyderis ar sub-lyderis
 5. Atsistatydinimo pildymo blankas Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų frakcijos / gaujos pavadinimas: Atsistatydinimo priežastis: Kiek dienų išbuvote Lyderio / Sub-lyderio pareigose (NURODYTI KONKREČIAI): Sub-lyderio paskyrimo pildymo blankas Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų pilnas frakcijos / gaujos pavadinimas: Norimo Sub-lyderio Vardas_Pavardė: Ar pasižadate už jį būti atsakingu?: Nuoroda į profilį: Skype ID (PAGEIDAUTINA): Sub-lyderio nušalinimo pildymo blankas Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų vadovaujamos frakcijos / gaujos pavadinimas: Sub-lyderio Vardas_Pavardė: Konkreti priežastis: [!] Draudžiama komentuoti (2sav. b-list). [!] Norimas Sub-lyderis negali būti bendrajame žaidėjų juodajame sąraše. [!] Norimas Sub-lyderis privalo turėti atitinkamą lygį. [!] Sub-lyderis galės perimti lyderio postą išbuvęs bent 10 dienų sub-lyderio pozicijoje arba jei taip nuspręs MWC nariai. [!] Aiškiai išdėstyti priežastį, kodėl norite nušalinti sub-lyderį. [!] Pildyti šioje temoje.
 6. III rinkimų etapas yra paskutinis ir lemiamas. Sukūrus apklausą, galėsite atiduoti savo balsą už norimą partiją, prieš tai su ja susipažinę antrajame rinkimų etape. Balsavimas vyks konfidencialiai. [!] - Suskaičiavus balsus ir viską suvedus į savo vietas, viskas bus paskelbta šioje temoje! [!] - Balsavimo pradžia: 2017.09.09 21:00. Pabaiga: 2017.09.12 21:00 Platesnės informacijos galite rasti temoje "Svarbiausios projekto taisyklės, reformos bei informacija", III skyriuje.
 7. Kandidatai į MWC | "CatBerry"

  Galėjot bent tam pačiam nuobodžiam tekste klaidas išsitaisyt. Na, nors teksto lygiavimas kitas.
 8. Mano pirmine nuomone, lyginant visas tris partijas, vyr. MWC narys geriausias iš visų. Būtų įdomu ką sugebėtų parodyti pareigose bei kuriuos pažadus įvykdytų, tačiau kiti du pagalbininkai gražiai tariant nieko gero. Pažiūrėsim ką pasiūlys kitos partijos.
 9. Kiekviena partija norinti patekti į antrąjį rinkimų etapą prieš tai turi užpildyti priešrinkiminį partijos registracijos blanką. Blankas turi būti priimtas. Kaip viskas vyksta II rinkimų etape? Kiekviena partija nuo I rinkimų etapo uždarymo datos turi per 48 valandas sukurti savo informacinę temą forume, "MWC rinkimai" sub-forume: Temoje turi atsispindėti: Jūsų partijos pavadinimas, logotipas; Jūsų partijos tikslai, siekiai; Kodėl žaidėjai turėtų rinktis būtent jus? Ką pakeisite, ką galite pažadėti žaidėjams, jeigu būsite išrinkti? Kita (jūsų fantazijos bei motyvacijos reikalas) Temos pavadinimas privalo būti: Kandidatai į MWC | "Partijos pavadinimas". II rinkimų etapo pradžia: 2017.09.07 21:00, pabaiga 2017.09.09 21:00 Platesnės informacijos galite rasti temoje "Svarbiausios projekto taisyklės, reformos bei informacija", III skyriuje.
 10. Perku

  287/val - 600k
 11. Norint dalyvauti rinkimuose, iš pradžių privaloma užregistruoti savo partiją pagal tam tikrą blanką. 1. Partijos pavadinimas: 2. Partijos vyr. narys: 3. Kiti partijos nariai: 4. Ar žadate rimtai dalyvauti rinkimuose ir visa pateikta informacija yra aiški? [!] - Draudžiami nesąmoningi ar kitaip netinkami pavadinimai; [!] - Blanką turi pildyti partijos vyr. narys; [!] - Priešrinkiminius partijų registracijos blankus galite pateikti šioje temoje nuo 2017.09.05 21:00 iki 2017.09.07 21:00 Platesnės informacijos galite rasti temoje "Svarbiausios projekto taisyklės, reformos bei informacija", III skyriuje.
 12. Pasižaidei taip su ginklais, kad iki dabar pamenu, kaip visi putojosi, kad problemų tiek ir kiek man pačiam laiko kainavo tavo visą šūdą srėbt,. Turėjai ne vieną šansą, nieko gero niekad neparodei, prieš.
 13. Analizės bus pateikiamos kas mėnesį. Administratorius per jį serveryje turi praleisti bent 3000 minučių (neatsižvelgiant į neaktyvumo anketas). Kita analizė bus pildoma už 2016 10 20 - 2016 11 30 dienas. Toliau, analizę išvysti galėsite kiekvieną pirmąją mėnesio dieną. Kodėl tai bus pildoma? Gaunu nemažai skundų, jog administratoriai neaktyvūs, administracija nekokybiškai dirbanti. Aktyvumas - vienas iš aspektų. Lentelėje galėsite matyti kiek kuris administratorius kada prabūna serveryje, kiek pildo neaktyvumo anketas ir pan. Tai galbūt bus paskata administracijai. Be to, viešai skelbiami rezultatai ir rašomos išvados padės jums ne tik labiau susipažinti su administracija bet ir pažiūrėti, kaip ji dirba iš aktyvumo pusės. Rezultatas: administratoriai John_Steffen, Hopper_Enr bei Taylor_Bryant gauna po įspėjimą.
 14. Labas vakaras, jau ne pirma savaitė sklando gandai dėl galimų permainų mano pozicijoje. Galiu oficialiai patvirtinti, jog jos įvyksta. Palieku projekte vyriausiojo administratoriaus pareigas. Serveryje kažkiek apsilankysiu, visiškai projekto nepalieku. Tuo pačiu, padėsiu asmeniui, kuris dirbs mano darbą, kol "apšils". Priežastis? Atsibodo dirbti beveik neprogresuojančiame projekte bei įgriso ta monotonija, nėra jokios motyvacijos. Šis sprendimas buvo priimtas jau prieš kelias savaites. Asmuo vietoje manęs? Daviau savininkui 5 variantus į mano pareigas. Pateikiau savo nuomonę apie kiekvieną variantą, kodėl jis tiktų ten ir netiktų. Savininkas rinkosi tarp dviejų kandidatų ir sunkiai, bet priėjo šiaip ne taip sprendimą ir pasirinko į mano vietą Rennen_Queli. Variantas, kuris "atkrito", galbūt prisijungs prie administracijos komandos bėgant laikui. Buvo malonu. Kimškime vaikiško šampano butelius, draugai.
 15. Rejail | Doll_Face

  Priimta. Sekantį kartą už serverio palikimą be jo klaidos paleista nebūsi.
 16. Peikiu MWC

  Tai pervesk banku, jeigu jau nespėjai. P.S. Po lyderio nuėmimo Taylor_Bryant serverį paliko už 2 valandų. Taip, tikrai turbūt per mažai laiko buvo. Atmesta.
 17. Forumo moderatorių darbo ataskaitos

  RUGPJŪČIO 14 - RUGPJŪČIO 27 Mark_Moriarty | 7 Taylor_Bryant | 179 Paul_George | 28
 18. Forumo moderatorių darbo ataskaitos

  LIEPOS 31 - RUGPJŪČIO 13 John_Saimon | 18 Mark_Moriarty | 61 Taylor_Bryant | 108 Paul_George | 27 Roberto_Rossellini | 18