Seth'Morrison

Narys
 • Turinio skaičius

  348
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8

Seth'Morrison paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 8 2017

Seth'Morrison turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Seth'Morrison

 • Rangas
  ►DΔRK◄
 • Gimtadienis 1998.03.04

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Molėtai
 • Nick'as serveryje:
  Seth_Morrison
 1. Edga, tai kaip darbai su LS? Mėnesiukas praėjo, o jokios informacijos. :)

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Paška

   Paška

   Ko tu parinies, gi pasakė ES kad savaitės bėgyje praneš. Žmogus nemeluoja, tik nepasakė kurios savaitės bėgyje.

  3. ES.^

   ES.^

   Pasakiau, kad kai žinosiu, pranešiu. Nahuj reik eilinį kartą meluot. Kuo mažiau skubinat, tuo greičiau darau.

  4. Kornelijus_Webas
 2. Edga judinkis su servu ;D

 3. 0xc000007b error. Reikalinga pagalba

  Man irgi buvo ant naujo PC šita bėda, tiesiog parsisiųsk šitą folderį: http://www.mediafire.com/file/mkcp2ooorbjd2ca/dll.rar ir kai mes tą error'ą visus failus iš to failo sukelk į to žaidimo direktorija ir viskas veiks puikiai.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=gMFZSMvJigo&feature=youtu.be Video apie SFSAM veikla 2014 metais ne darbo metu. Smagaus žiūrėjimo!
 5. Nerijus_Žukauskas | Administratorius

  Už, nežinau dėl ko tu nebe administratorius ir kas nutiko, tačiau kiek prisimenu iš senesnių laikų, esi tikrai malonus, mandagus, pastovus žmogus.
 6. dB v1.7.1 - #72

  Mldc, nice atnaujinimai, jau metus laiko kažkur tokių nebuvo matyt atnaujinimų. Keep going
 7. Dnb Bazė Los santos mieste

  2010 metais šitaip mappinau... Palygink savo darbą su kitų, profesionalų šioje srityje ir suprasi, jog čia yra 0 vertas darbas, kelios tvoros ir ale tipo objektai visiems nusibodę... Be to kažkaip abejoju, jog tos tvoros yra lygiai sudėtos. Krč nesidarykit sau gėdos keldami tokius ale "ahujienus" darbus... 2 dienas sakai?? Čia duok dieve 5 minutės toks darbas užimt gali... Jeigu tingi kažką normalaus padaryt, tai iš viso nemappink. GOOD LUCK. "Baisiai nesmerkit čia 1 darbas" kaip man tokie komentarai "patinka". Ką jūs norit tuo pasakyt, jog pirmas darbas? Tai kam kelt tokį darbą, kuriame tu nieko gero nepadarei? Jeigu pirmas darbas, tai laikyk jį savo žinioje ir tobulink savo įgūdžius ir kai jau matysi, kad tavo darbai bent truputi gali prilygti tų profesionalių mapperių, kaip Mafijos_Tevas tarkim, tada jau gali dalintis. Daryk išvadas. Be to čia ne Los Santos miestas, o Dillimore kaimelio apylinkės.
 8. Sugryzau GAL Lakis_Bakas :)

  Sveikas, Laki, aš ir galvojau kur tu prapuolęs, tačiau smagu, jog sugrįžai, kiek pamenu, ganėtinai rimtas čiūvas buvai, tai tikiuosi, jog labai nepasikeitei. Sėkmės tau.
 9. https://www.youtube.com/watch?v=7UhSutoEVzM Iš karto pasakau, jog pas mane VFX'inimo įgūdžiai nėra įspūdingi, todėl video nėra įspūdingų efektų, bei kt. Tiesiog paprastas video, su keletą efektų ir tiek. O šio video tikslas buvo tas, jog gaučiau kokios nors veiklos, nes neturėjau ką veikti. Taigi gero žiūrėjimo.
 10. Prisistatau Seth_Morrison [Atnaujinta]

  Vaidenas, visada pas mane tokie buvo, nu dar čia efektas truputi užmestas, tai gal kiek nublukę atrodo
 11. Prisistatau Seth_Morrison [Atnaujinta]

  [!] Atnaujinta fotografija.
 12. dB v1.6.0 - #61

  Sakyčiau vienas iš geriausių ir didžiausių atnaujinimų, jeigu taip ir toliau manau, jog projektas atsigaus ir ne tik, galbūt pasieksime ir 80-100 pastovių kasdienių žaidėjų.
 13. Richard į Admin

  Už, rimtas žmogus, susitvarko su pareigomis puikiai, aktyvus, bendraujantis. Dar nuo senų laikų žinau, jog esi rimtas, atsakingas, paslaugus, bei linksmas asmuo, todėl tikrai esi vertas šių pareigų ir manau, jog puikiai pasirodytum.
 14. Dl

  Prieš, todėl, nes būdamas serveryje tavo pastangų dėl TRV visiškai nematau, nematau, jog darytum atrankas į frakciją, treniruotės ar dar ką, tai visų pirmą parodyk savo vertė projektui būdamas lyderiu, o ne iš karto bandyk į visus postus pildyt, nes mano manymu tu tikrai nesusitvarkytum su TRV ir administratoriaus pareigomis vienu metu, tau tai būtų tiesiog per didelis krūvis ir to pasekoje darytum nesąmonės su administratoriaus komandomis arba būtų apleista TRV frakcija.
 15. 3Pasiulymai.

  Pirmas ir antras pasiūlymas jau kartojasi kokį 10-15 kartą, o dėl statymų tai jeigu nori realiai daryk lažybas, o žaidime tai abejoju, jog reikalinga būtų tokia sistema.