Lama

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Lama

 • Rangas
  Viščiukas

Paskutiniai profilio lankytojai

117 profilio peržiūros
 1. Ieskau

  Keliu būtent tik deagle. Čia pasirinksi kuris tau dusliausias. Deagle garsai Įrašymo pamoka
 2. SANFIERRO HOSPITAL INTERIOR

  Visai neblogai, kaip per 4valandas. Įdomu ką gali padaryti per 8valandas.
 3. Neginu Toshy, tačiau pats kaip kvailelis iš paskos jam atrašinėjai per viešą chat, kad visi matytų, tai ne ką geriau pasielgei Maitinsi kitą savo dėmesiu - jis vis daugiau norės, just sayin. Kitą kart siūlau /tv > off vip chat ir būsi šaunuolis.
 4. dB v2.6.2

  Nuostabu matyti dažnus ir vis kitokius atnaujinimus, taip ir toliau!
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lama_Kawaii. 2. Administratoriaus kurį giriate Vardas_Pavardė: Dzo_Van 3. Už ką giriate administratorių: Už tai, kad greitai reaguoja į iškvietimus, žino atsakymus į klausimus + vakar padarė įdomų parkour event'ą, ko kasdien netenka išbandyti.
 6. Pasiūlymas su ghost car

  Kadangi tai misija, tai gal ir būtų logiška, nes kai pvz lenktynių metu pralaimi ar pan grįžti atgal į savo vietą prieš rašant /iv. Tad sakau Už.
 7. Ghost Car misija

  Jūsų Vardas_Pavardė: Lama_Kawaii Kada aptikote klaidą?: 26d. apie 11:30 Klaidos informacija: 1) Šiandien kai bandžiau vykdyti Ghost car misiją, neužsivedė variklis. Tai gali patvirtinti Pofka bei Garry. 2) Nežinau ar čia kritinė klaida, bet kai neužsivedė Ghost car pabandžiau ją įmesti į vandenį (galvojau taip sunaikindamas ją atstatysiu ir išeis užvesti), tačiau pastebėjau tik du dalykus, kad: mašina neatsistatė ir jeigu nėra žmogaus tame automobilyje, tai jo pozicijos nefiksuos, o rodys pradinę. Kodėl tai blogai? Nes pvz, galima tą ghost car nustumti su transportu ar be visai į kitą GTA SA žemėlapio vietą, bet jos poziciją rodys vis tiek pradinėje vietoje kur ji atsirado iš pradžių. PS. Admin Garry pabandė atstatyti mašinų pozicijas. Atstačius vis tiek ghost car mobilis neužsivedė. Nuotraukos [ NAUDINGA ]: Vieta, kurioje turėtų būti mašina: Vieta, kurioje iš tikro yra mašina:
 8. Klaida

  Kaip tik norėjau apie tai rašyti, man tas pats nutinka. Pastebėjau, kai padarai /ats persikelia tekstas nuo vienos ant kitos mašinos. Prieš /ats Po /ats
 9. Sveiki visi. Esu Lama_Kawaii, naujokas šiame projekte, ir nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi darbų srityje. Iškarto prie reikalo: geriausias darbas yra MEDKIRČIAI. Na gal ne pats įdomiausias, bet gal geriau nei gatves šluot <.< Kodėl taip manau? Na, nes pasibandžiau šį darbą, atradau gerą "taktiką" ir visai gerai užsidirbu (60$/min) Jei esi miklus kaip aš - bus net 75$/min. Kaip tai veikia: Jums reikės įsidarbinti užlipus ant magiškai skraidančių raudonų marškinėlių bei paspausti "pradėti darbą". Šiame punkte prasidės tikrasis įššūkis - DARBAS. Taigi, kaip matote, turėdami rankoje bendzo pjūklą, jūs turėsite įveikti šią estafetę kaip nurodyta nuotraukoje. Subėgiojus vieną ratą jūs sugaišite nuo 12 iki 15 sekundžių. Kadangi minutėje yra 60 sekundžių, o už kiekvieną malkų pridavimą (nuotraukos dešnėje vieta, į kurią pridavinėsite nuskintas malkas) gaunate 15$, tad kaip ir anksčiau minėjau, uždirbsite nuo 60 iki 75$ per minutę + 1 xp. Pridedu ir video, kuriame nufilmuotas realus vieno rato įveiktas laikas. BONUS! Jeigu pavargsite bėgioti, visada galite pailsėti šalia esančioje trobelėje, prie šiltos ugnies ^ ^