Moretti.

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Moretti. paskutinį kartą laimėjo Sausis 17

Moretti. turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Moretti.

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai profilio lankytojai

100 profilio peržiūros
 1. Paul_George | Administracija

  Net neskaičius anketos, pilnai tave palaikau. Jau kurį laiką stebiu tavo MWC darbą, tai labai stebina. Linkiu patekti, mano akimis tu stipriausias kandidatas iš esamų užpildžiusių.
 2. sveiki! Esu Brad_Moretti, man yra 16 metų. Serveryje pasiekiau jau 10 lygį. Esu komunikabilus, linksmas, kai reikia surimtėju. Mėgstu organizuoti ir sprendimus priimu užtikrintai. Serveryje esu tikrai aktyvus ir jokių ilgų kelionių ar veiklų ateityje neturiu, tai visą savo laisvą laiką galiu skirti serveriui. Dėl šių pareigų galvojau jau labai ilgą laiką. LSPD frakcija man visados buvo viena iš įdomiausių veiklų serveryje, joje yra labai daug veiksmo, kas skatina toliau stengtis dėl frakcijos, darbuotojų ir šiaip vardan miesto. Kalbant apie LSPD patirtį, esu buvęs LSPD sub-lyderiu ir labai daug minučių esu praleidęs šioje frakcijoje (daugiausiai iš visų frakcijų ir gaujų). Esu dirbęs prie visų geriausių frakcijos lyderiu ir puikiai mačiau, kaip funkcionuoja geros/patikimos sistemos ir geri sprendimai. Puikiai suprantu LSPD veiklą, LSPD sistemas (iš serverio pusės). Tapęs LSPD lyderiu nesiruošiu priimti greitų sprendimų, kurie pakenktų ir frakcijai ir žaidėjams. Mano tikslas turėti 2-3 asmenis, kuriais pilnai galėčiau pasitikėti ir prižiūrėti frakcijos tvarką, gaudynių eigą ir kitas situacijas, į kurias reikia atsižvelgti griežtai. Remsiuosi ne į kiekybę, o į kokybę - 4 stiprūs pareigūnai yra daug geriau, nei 8 pareigūnai, kurie neturi tam tikrų įgūdžių (visko galima išmokti, į tai skirsiu daug dėmesio). Galiu pažadėti, kad krentantis serverio aktyvumas ar kitos serverio problemos mano darbo iš kelio tikrai neišmuš, kol būsiu lyderiu sistemos ir taisyklių bus griežtai laikomasi. Ačiū! SKYPE: Brad Moretti.
 3. [Apklausa] Forumo apdovanojimai

  O kam tie apdovanojimai trukdo? Kokia to priežasties? Ką jie daro? Forumas kaip tik tapo kažkiek įdomesnis ir žinoma džiugu, kad atsirado vėl "NAUJAS TURINYS", bet apdovanojimai tikrai šiuo metu netrukdo.
 4. Pasiūlymai forumui

  Jūsų pasiūlymas: Forumo naudojimas telefonu. Pasiūlymo aprašymas: Kadangi dažnai naršau forumà telefonu, tai nelabai randu kaip ir kur prisijungti prie forumo. Nežinau ar tai klaida, ar tai mano telefono problemos, jei gali atsakyk. Ar tai bus naudinga? Jei taip, kuo?: Manau taip.
 5. Man patinka tavo PD darbas, smagu bendrauti. Už.
 6. Lucas_Ruffo | Administracija

  Kaip lyderis manau tu labai geras ir šauniai tvarkaisi su frakcija, bet vakar kasykloje pamačiau, kad šneki labai daug nesąmonių ir be tikslo. Tai iš tikrųjų pritariu @Califford ir esu kolkas prieš. Bet linkiu patekt, sėkmės.
 7. Pasiūlymas lažyboms.

  O jeigu padarius tuos normalius koeficientus, tačiau padaryti maksimalią sumą kiek galima statyt? Tarkim per 24 valandas 10-15k~. Tada manau nei labai ekonomika nukentės nei kas ir šiaip gi bus kas pralaimės, tai manau bus ta pusiausvyra. Bet čia tik mano nuomonė, @Alfred žino geriau.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Brad_Moretti; 2. Administratoriaus kurį giriate Vardas_Pavardė: Andre_Cortez; 3. Už ką giriate administratorių: Labai kantrus administratorius, šiandien man labai padėjo, nors galėjo į tai net neatsižvelgti. Ačiū tau!
 9. dB v2.6.0

  /patirtis O šiaip labai nustebau, pamatęs šiuos atnaujinimus. Ačiū! #VRCGangKlestės
 10. Įvairūs MWC pasiūlymai

  Prieš 5 minutės bėgau nuo pareigūnų, prabėgus maždaug 10 minučių suklydau posukyje, gavau kulką į padangas. Dėl šito sutinku, toliau sėkmingai važiavau su peršauta padanga tai lyderiui padangos neužteko šaudyti ir gavau dar -100hp. Neblogai. O pasiūlymams pritariu!
 11. Labai tikiuosi, kad šio papeikimo nuosprendi priims patyrę asmenys. To negali būti.
 12. METŲ ŽAIDĖJŲ APDOVANOJIMAI 2018

  - Metų serverio administratorius - Jizzy_Black - Metų serverio lyderis - Trey_Williams - Metų gaujos lyderis - Toshy_Ulinshy - Metų verslininkas - Mindaugas_Moneira - Metų DM'eris - Alfred_Pennyworth - Greičiausias c-bug'eris - Edward_Mckinnon - Metų donoras - Stephen_Rossi
 13. Prisistatau Jason_Black

  senai matytas, labas!
 14. Serverio perliukai

  https://www52.zippyshare.com/v/0EAnGn5i/file.html čia iš serijos, koks Linkolnas ahujenas. Įvertinkit jo beviltiškumą, kurį visiškai baigia išliet teamspeak'e ant kitų, nu nes gi nebėra jau kur ir dingt.
 15. Diskusija • IŠREIŠK SAVO NUOMONE

  Labai retai paskutiniu metu kišuosi į tokias diskusijas, bet tuomet kodėl tema pavadinta "išreišk savo nuomonę"? Ir šiaip, kai gauni ban'ą, tai faktas, kad kažkokios apsaugos tau nepatiks.