Ritliff

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  199
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Ritliff paskutinį kartą laimėjo Liepa 30 2016

Ritliff turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Ritliff

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 1. 4 METAI ATGAL !

  Kurwa galvojau kad jau mires tas sampas Daug valandu isgarinta sitam zaidime, was it worth it ? YES :DD
 2. dB v1.6.0 - #61

  Šeip iš dalies teisingai sakai. Šitą administracijos privilegija taip pat ir minusų turi. Nematau priežasties realiai kodėl turi būti matomos asmenines žinutes, nes šiuo atvėju jos jau nebetampa "asmenines". Toks jausmas jog čia kažkokius KGB'istinius reikalus darys administracija turėdami galimybė privačius žaidėjo dalykus skaityti. O rizikuoti žmogaus privatumu yra labai neapgalvotas žingsnis. Na o kaip ir minėjo Luko, papildomi pokalbių kanalai skype,fb ir t.t. jais naudotis jog tiesiog nori parašyti asmeniškai žmogui apie žaidime vykstančia situacija , tik apsunkina. Visą kitą atnaujinime kul.. Ypač mašinos langų sistema ++
 3. dB v1.5.1 - #52

  Nebesvaik taip greit LS...
 4. dB v1.4.1 - #42

  Kad pas jūsų tos įdėjos kurias jus siūlot, tai jopšikmat graudžios būna ir labai banalios. Serveris yra daromas labai tvarkingai ir solidžiai , tai ir idėjos solidžios ir tvarkingos turėtu būti.
 5. dB v1.3.9 - #40

  Jei ir paklius tai išmes juos. O jus čia mažiau verkit kai bobos kokios. Patobulino biški PD , ateityje manau ateis laikas ir kitoms frakcijoms , juolabiau skaitėt naujienas Edga žada nauja Gaujų Sistemą , jei taip čia skelbėtes kad lauksit LS iki pat galo tai ir toliau palauskit lol
 6. dB v1.3.6 - #37

  Geri atnaujinimai. O su garažais kaip bus? Betkoks žaidėjas nesvarbu ar yra mechanikų frakcijoje galės taisyti mašinas savo garažė ?
 7. dB v1.1.9 - #20

  Na Policijai reikėjo kažkokios atlernatyvos dėl /sekti. Ji buvo padaryta kuo greičiau. IT: Šaunuolis, Dėkui.
 8. dB v1.1.7 - #18

  Šaunu.
 9. dB v1.1.6 - #17

  Šaunu kad atnaujinimai vyksta reguliariai
 10. Gražu. Šaunuolis Zack'ai matau kaip stengėsi serverio labui
 11. dB v1.1.0 - #11

  Atnaujinimas tikrai buvo nemažas. Nereikia eiti ir peikti žmonių ir aiškint ką jie turi daryti ir kaip lėvai jie čia padarė , kurie tau suteikia galimybe žaisti.
 12. dB v1.1.0 - #11

  Neblogai , neblogai. Laukiu kitų atnaujinimų