Ritliff

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  199
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Ritliff paskutinį kartą laimėjo Liepa 30 2016

Ritliff turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Ritliff

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Paslaptis
 • Nick'as serveryje:
  ACoP RITLIFF
 1. Jūsų užsiemimas laisvalaikiu

  Lankau 4 metus Take-Wan-Do. Kartais pasoku breakdance , kai yra laiko, bet nelabai jo yra tai nesoku.
 2. 4 METAI ATGAL !

  Kurwa galvojau kad jau mires tas sampas Daug valandu isgarinta sitam zaidime, was it worth it ? YES :DD
 3. dB v1.6.0 - #61

  Šeip iš dalies teisingai sakai. Šitą administracijos privilegija taip pat ir minusų turi. Nematau priežasties realiai kodėl turi būti matomos asmenines žinutes, nes šiuo atvėju jos jau nebetampa "asmenines". Toks jausmas jog čia kažkokius KGB'istinius reikalus darys administracija turėdami galimybė privačius žaidėjo dalykus skaityti. O rizikuoti žmogaus privatumu yra labai neapgalvotas žingsnis. Na o kaip ir minėjo Luko, papildomi pokalbių kanalai skype,fb ir t.t. jais naudotis jog tiesiog nori parašyti asmeniškai žmogui apie žaidime vykstančia situacija , tik apsunkina. Visą kitą atnaujinime kul.. Ypač mašinos langų sistema ++
 4. dB v1.5.1 - #52

  Nebesvaik taip greit LS...
 5. dB v1.4.1 - #42

  Kad pas jūsų tos įdėjos kurias jus siūlot, tai jopšikmat graudžios būna ir labai banalios. Serveris yra daromas labai tvarkingai ir solidžiai , tai ir idėjos solidžios ir tvarkingos turėtu būti.
 6. dB v1.3.9 - #40

  Jei ir paklius tai išmes juos. O jus čia mažiau verkit kai bobos kokios. Patobulino biški PD , ateityje manau ateis laikas ir kitoms frakcijoms , juolabiau skaitėt naujienas Edga žada nauja Gaujų Sistemą , jei taip čia skelbėtes kad lauksit LS iki pat galo tai ir toliau palauskit lol
 7. SF Train Station - Artaas

  Netikroviškai atrodė čj todėl kad daugiau apart Lietuvos ir kitų rytų europos šalių nesi aplankes ir tik matei hujovas,nutašytas stotis. OT: Įdėja labai gera, tik stotele galėjai default įdėti o ne iš langų daryti ir stovėjimo aikštele reiktu perdirbti šiek tiek. O taip tai neblogai tikrai )
 8. [Lukas_Monster] Los Santos vairavimo mokykla

  Fūras lauk, retextūrint pastatą normaliai ir galima drąsiai į serveri dėti.
 9. LS Gaujos hood.

  Reikėjo ant gatvės labiau viską perkelti tas mašinas ir t.t. O jums kurie nesuprantą HOOD'as reikšmės tai net nekomentuokit kad "nėra nieko įpatingo" trūksta tvorų? kažkokių lempinių narkatos gamyklos objektų , yra SARGAI , LMG eikit ir ten žiūrėkint "įpatingus darbus". Yra kur dar tobulėti su skoniu , bet mintis nebloga. Pažiūrėk biški filmų, nuotraukų ar dar konors kaip atrodo rajonas gaujos.
 10. LS Bankas (v2)

  Gera vietą. Kaip radai ? Geras mapas.
 11. Something in Los Santos # Hazard

  Tas pastatas turėjo normalia stovėjimo aikštele ir t.t. Kam reikėjo ji pakeisti ir pastatytį pastatą kuris išvis netinka ten. Geriau būtum retextūrinęs default pastatą ir viskas būtu gerai atrode,
 12. LS Bankas

  Nebūtina eiti ir rašyti foruma visiems viešai kas kur ką rašė. Gali tapatį parašyti į AŽ. Nebent nori pasirodyti prieš kažką lol, kas atrodo gan kvailai.
 13. LS Bankas

  Tokia lempine vietą. Pilna Default vietų gražių Los Santose ir jų nieks nenaudoja. Trini pastatus iš eilės ir vietoj jų nesamonės stato. Pnš. kai ir dauguma lietuvos grp maperių trina viską ir permappina vietą kai default buvo geriau ir skaitos afigėni mapperiai, gal reiktu unikaliau žiūrėti į visą šitą mappingo reikalą mūsų serveryje ir ieškoti solidumo, paprastumo. Nes dabar tai pastarieji mappai kaip mech ir bankas tai į LMG sueitu. Tiek pagal mapo vietą , tiek pagal patį mappingą.
 14. dB v1.3.6 - #37

  Geri atnaujinimai. O su garažais kaip bus? Betkoks žaidėjas nesvarbu ar yra mechanikų frakcijoje galės taisyti mašinas savo garažė ?