Laikinas_Nick

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Visi Laikinas_Nick pranešimai

 1. TRV | Rangai

  Anketos šablonas : 1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 2. Norimas rangas : Vadybininkas 3. Turimų taškų kiekis / darbo stažas (FT - /patirtis) : https://imgur.com/a/C7ByrfD / 125 Rangas Pakeltas: Vadybininkas (-35 taškai)
 2. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 8 km + 20 kroviniai + 1 laikas + 8 verslo 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). - Nuvežtas 1 verslo krovinis [1 taškas] (FT /patirtis).1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/wCnOXyP Taškai uždėti (37 taškai)
 3. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 4 km + 8 kroviniai + 2 laikas 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : Taškai neuždėti (nėra ft)
 4. Matau čia Micheal būseną užrakinta tai negaliu užduoti klausimo, tai mano klausimas yra kokia naudą matote iš tų apdovanojimų, ką suteikia šiam projektui tokio išskirtinio ar naudingo būtent šį funkciją? 
  P.S būtų malonu, kad būtų užduodamos užklausos dėl tokių įvedimų ir tada įkelti vieną ar kitą dalyką.

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. Napoo

   Napoo

   Nieko nevyksta - blogai. Kažkas padaroma - blogai. Apsispręskit :D

  3. Michael

   Michael

   Bet ką daryti jog nesakytu jog nieko nedarai, manau irgi ne geriausia

  4. Califford

   Califford

   jezus, man išimti nėra sunku. Padarysiu apklausą, pažiūrėsim ar yra taip blogai kaip sakot

 5. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 4 km + 4 kroviniai + 1 laikas 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/o0OJdgP Taškai uždėti (9 taškai)
 6. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 9 km + 12 kroviniai + 2 laikas 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/9Siwg7z Taškai uždėti (23 taškai)
 7. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 8 km + 6 kroviniai + 2 laikas + 1 veikla 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). Dalyvavimas frakcijos veiklose [1 taškas] (FT iš veiklos).1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/wg9lLst Taškai uždėti (17 taškų)
 8. TRV | Rangai

  Anketos šablonas : 1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 2. Norimas rangas : Vairuotojas 3. Turimų taškų kiekis / darbo stažas (FT - /patirtis) : 28 / Rangas Pakeltas: Vairuotojas (-15 taškų)
 9. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 8 + 7 + 1 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/6VngWdX Taškai uždėti (16 taškų)
 10. Pasiūlymas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Laikinas Nick Ką siūlote?: keletą idėjų susijusiu su TRV. Aprašykite savo pasiūlymą: 1.Yra tokia situacija, kad šiuo metu norit užsisakyti krovinį yra išmetami daugybę variantų ir pagrindinis pasirinkimas iš kur gali keliauti yra LV. Mano siūlymas yra, kad pavyzdžiui esi BlueBerry(TRV bazėje) ir kai nori priimti kontraktą rodytų tik iš BB į kitus miestus/miestelius. Taip pat ir su kitais miestais. Taip būtų kokybiškesnis keliavimas TRV vairuotojams, nes šiuo metu nei iš SF, nei iš LS, nėra galimybės grįžti ar važiuoti, kur su pakrauta priekaba. 2. Pridėti miestelių/oro uostų/uostų/traukinių stočių ar kitų teritorijų į kurias būtų galima pristatyti krovinių. Pvž: Angel Pine, SF/LS/LV oro uostai/Area51, Bayside, Fort Carson ir t.t. Taip būtų paįvairinti maršrutai. 3. Taip pat padaryti, jeigu esi VIP(nepriklausomai nuo lygio) galėtu gauti į min tuos 5/10/15 dolerių važinėjat sunkvežimiu. 4. Padidinti cisternų krovinių kiekį, nes teko nuvežti vieną ir nebėra. 5. Padaryti sistemą, kad TRV lyderis galėtų sukurti konvojų, t.y galėtu nustatyti miestą - krovinį - sumą - kelionės tikslą. Ir tą krovinį rodyti visiems TRV vairuotojams, o po to galima būtų išjungti. Vieta papildomiems komentarams: @Aoe_Aizen Nuotraukos, vaizdo įrašai, kurie padėtų susidaryti pasiūlymo įvaizdį:
 11. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 6 + 5 + 1 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). Matosi /patirtis stažas 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/nLrSzpx Taškai uždėti (12 taškų)
 12. Keletas pasiūlymu.

  Vietoj to, kad eitum į serverį ir keltum pelną tu čia skundiesi, kad nesugebat pasikelti pinigų ant sandėlio atnaujinimo. Tai tada išvis nenuostabu kodėl tu rašai tokius pasiūlymus, nes tau yra tiesiog per sunku būti policininkų. TIKIUOSI ATMES VISUS PASIŪLYMUS SUSIJUSIUS SU PD, nes PRIE TREY NIEKAS IŠ MŪSŲ DĖL TO NESISKUNDĖ, O BLYN INVESTAVO SAVĘS ir sėkmingai gyvavom.
 13. Keletas pasiūlymu.

  3. Tai kas jums liepia vežti paskirtai valandai? Galit ir toliau jas kaupti, jeigu norite, kad ilgiau užtruktu pervežimas. O kaip ir minėjau, kai reikės gaujoms kulkų jie juos pasiims iš jūsų, nematau tikslo dar labiau lengvinti jiems žaidimo šiuo aspektu. Jeigu prie Trey kadencijos jie nelindo tai tuo labiau koks tikslas dabar lįsti. 1. Neišmokė gyvenimas skaičiavimo ir suvokimo ar tiesiog paprastos komunikacijos kai prikraunat furgoną? 5. Kokia tu sistemą padarysi iš pavogtų chemikalų kiekio ir jų sunaikinimo? 2. Na tai tinginiai kažkokie esate pas ta Rivera. :/ Vis dar prieš.
 14. Keletas pasiūlymu.

  Dėl talpos tau jau parašė tau, kiek telpa, o kodėl tu nori tai matyti, kokia iš to nauda? Ko tau trukdo bėgimas iš interjero į garažą nešant kulkas? Jeigu kiekvieną freezins tai nelabai sklandžiai viskas vyks, nes ir taip freezina kol suneši jas. Gaujoms ir taip praneša, kad vyksta ginklų pervežimas tik jų pačių reikalas ar jie dėl jų vyks ar ne, nes nelabai jiems ir apsimoka kai generuoja zonos tuos ginklus Chemikalų pervežimo rodymas yra visiškai neaktualus po veiksmo, patys turite orientuotis kiek praleidote furgonų su jais. Taip pat PD racijoje rašo, kad buvo sunaikinti chemikalų statinė. Šitiems dalykams sakau ne.
 15. Siulau

  Tai, kad tavo pranešimas yra neaktyvus, todėl jis negalioja, o šiaip tai prieš, jeigu jau šaudotės miesto teritorijoje ir tai turėkit atsakomybė, kad jeigu sugaus tai teks pasėdėti arba apsišaudyti.
 16. Gaunama žala saugioje zonoje

  Žvejybos saugioje zonoje iš atstumo jeigu šaudo, tai daro damage! @Aoe_Aizen https://imgur.com/a/dOc2OZY čia jau kai sušaudytas buva vyras
 17. Kodėl temos neleidžia į žalią pasikeisti, nes dabartinė kerta man per akis :(?

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. FRANKLAWLEY

   FRANKLAWLEY

   Pripažinsiu, man irgii per akis šiek tiek rėžia

  3. Rubl

   Rubl

   sena grazinkit bespredelcikai...

  4. paskiux

   paskiux

   Moniko ekrano sviesuma susimazinkit nepis per akis :)

 18. dB v2.5.9

  Klausimas ar tikrai buvo svarbu sukurti šią vip'ų sistemą nei kažką naudingesnio serverio žaidėjams?
 19. Kompensacija Laikinas_Nick

  1. Vardas_Pavardė: Laikinas_Nick 2. Ką praradote ir kiek nuostolių patyrėte? Praradau įsigyta grotuvą už kalėdinius taškus. Liko tik 10 taškų iš 410. 3. Kada tai įvyko (data ir laikas)?: 2018-12-30 Tikriausiai po serverio nulūžimo 4. Įrodymai (foto, video ar pnš.): https://imgur.com/a/8fW6ISf 5. Liudininkai: Serverio log'ai iki serverio nulūžimo
 20. Kompensacija Laikinas_Nick

  Atiduokit man mano grotuvĄ!
 21. /fnariai klaida

  Čia nuotraukoje manau viskas aišku, o jeigu ne, tai aiškinu. Parašius /fnariai tai nerodo nei vieno neprisijungusio bendradarbio, nei manęs, o gi esu serveryje. Keista? Tikrai taip. https://imgur.com/a/9KYKZLb
 22. Pasakykite man darbuotojui, kodėl gaujinis gali nurodinėti LSPD, ką jie gali daryti ir ko ne? Neturėtų to užsiimti neutralus žmogus? Nes ką matau tai matau tik gaujų pranašumą :)

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  9 daugiau
  2. George.

   George.

   Jo mane ikiso i mwc, viens priimineju sprendimus ir zlugdau PD

  3. Alfred
  4. Justinas1

   Justinas1

   7 minutes prieš, George. rašė:

   Jo mane ikiso i mwc, viens priimineju sprendimus ir zlugdau PD

   jau suzlugei :)

 23. Relog || Trevor_Cameron

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Laikinas_Nick 2. Relogerio Vardas_Pavardė: Trevor_Cameron 3. Aprašymas, kaip viskas vyko, ką jis padarė: Buvo gaudomas, atsijungė. 4. Data: 2018 - 12 -31 5. Įrodymai (foto/video):
 24. Gaujos ir LSPD

  Aš manau, kad tu suvoki, ką tu siūlai čia taip? Nes, jeigu ne tai prastai. Kas yra šiame pasiūlyme blogai ogi tai, kad jeigu mes negalime rakinti Jūsų kai bandot užsiimti spaustuvę automatiškai Jūs tuo naudositės ir kelsit mieste susišaudymus vieną po kitą ir tarp kentės tiek PD, tiek civiliai ir kokia iš to nauda bus? Jokia. Prieš.