Laikinas_Nick

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Laikinas_Nick

 • Rangas
  Viščiukas
 • Gimtadienis Kovas 7

Paskutiniai profilio lankytojai

234 profilio peržiūros
 1. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 8 km + 20 kroviniai + 1 laikas + 8 verslo 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). - Nuvežtas 1 verslo krovinis [1 taškas] (FT /patirtis).1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/wCnOXyP Taškai uždėti (37 taškai)
 2. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 4 km + 8 kroviniai + 2 laikas 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : Taškai neuždėti (nėra ft)
 3. Matau čia Micheal būseną užrakinta tai negaliu užduoti klausimo, tai mano klausimas yra kokia naudą matote iš tų apdovanojimų, ką suteikia šiam projektui tokio išskirtinio ar naudingo būtent šį funkciją? 
  P.S būtų malonu, kad būtų užduodamos užklausos dėl tokių įvedimų ir tada įkelti vieną ar kitą dalyką.

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. Napoo

   Napoo

   Nieko nevyksta - blogai. Kažkas padaroma - blogai. Apsispręskit :D

  3. Michael

   Michael

   Bet ką daryti jog nesakytu jog nieko nedarai, manau irgi ne geriausia

  4. Califford

   Califford

   jezus, man išimti nėra sunku. Padarysiu apklausą, pažiūrėsim ar yra taip blogai kaip sakot

 4. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 4 km + 4 kroviniai + 1 laikas 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/o0OJdgP Taškai uždėti (9 taškai)
 5. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 9 km + 12 kroviniai + 2 laikas 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/9Siwg7z Taškai uždėti (23 taškai)
 6. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 8 km + 6 kroviniai + 2 laikas + 1 veikla 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). Dalyvavimas frakcijos veiklose [1 taškas] (FT iš veiklos).1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/wg9lLst Taškai uždėti (17 taškų)
 7. TRV | Rangai

  Anketos šablonas : 1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 2. Norimas rangas : Vairuotojas 3. Turimų taškų kiekis / darbo stažas (FT - /patirtis) : 28 / Rangas Pakeltas: Vairuotojas (-15 taškų)
 8. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 8 + 7 + 1 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/6VngWdX Taškai uždėti (16 taškų)
 9. Pasiūlymas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Laikinas Nick Ką siūlote?: keletą idėjų susijusiu su TRV. Aprašykite savo pasiūlymą: 1.Yra tokia situacija, kad šiuo metu norit užsisakyti krovinį yra išmetami daugybę variantų ir pagrindinis pasirinkimas iš kur gali keliauti yra LV. Mano siūlymas yra, kad pavyzdžiui esi BlueBerry(TRV bazėje) ir kai nori priimti kontraktą rodytų tik iš BB į kitus miestus/miestelius. Taip pat ir su kitais miestais. Taip būtų kokybiškesnis keliavimas TRV vairuotojams, nes šiuo metu nei iš SF, nei iš LS, nėra galimybės grįžti ar važiuoti, kur su pakrauta priekaba. 2. Pridėti miestelių/oro uostų/uostų/traukinių stočių ar kitų teritorijų į kurias būtų galima pristatyti krovinių. Pvž: Angel Pine, SF/LS/LV oro uostai/Area51, Bayside, Fort Carson ir t.t. Taip būtų paįvairinti maršrutai. 3. Taip pat padaryti, jeigu esi VIP(nepriklausomai nuo lygio) galėtu gauti į min tuos 5/10/15 dolerių važinėjat sunkvežimiu. 4. Padidinti cisternų krovinių kiekį, nes teko nuvežti vieną ir nebėra. 5. Padaryti sistemą, kad TRV lyderis galėtų sukurti konvojų, t.y galėtu nustatyti miestą - krovinį - sumą - kelionės tikslą. Ir tą krovinį rodyti visiems TRV vairuotojams, o po to galima būtų išjungti. Vieta papildomiems komentarams: @Aoe_Aizen Nuotraukos, vaizdo įrašai, kurie padėtų susidaryti pasiūlymo įvaizdį:
 10. TRV | Taškų Sistema

  1. Vardas_Pavardė : Laikinas_Nick 1. Surinktas taškų kiekis : 6 + 5 + 1 1. Įvykdytos užduotis : - Nuvežti 5 krovinius [2 taškai] (FT /patirtis). - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje). Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat). Matosi /patirtis stažas 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : https://imgur.com/a/nLrSzpx Taškai uždėti (12 taškų)
 11. Keletas pasiūlymu.

  Vietoj to, kad eitum į serverį ir keltum pelną tu čia skundiesi, kad nesugebat pasikelti pinigų ant sandėlio atnaujinimo. Tai tada išvis nenuostabu kodėl tu rašai tokius pasiūlymus, nes tau yra tiesiog per sunku būti policininkų. TIKIUOSI ATMES VISUS PASIŪLYMUS SUSIJUSIUS SU PD, nes PRIE TREY NIEKAS IŠ MŪSŲ DĖL TO NESISKUNDĖ, O BLYN INVESTAVO SAVĘS ir sėkmingai gyvavom.
 12. Keletas pasiūlymu.

  3. Tai kas jums liepia vežti paskirtai valandai? Galit ir toliau jas kaupti, jeigu norite, kad ilgiau užtruktu pervežimas. O kaip ir minėjau, kai reikės gaujoms kulkų jie juos pasiims iš jūsų, nematau tikslo dar labiau lengvinti jiems žaidimo šiuo aspektu. Jeigu prie Trey kadencijos jie nelindo tai tuo labiau koks tikslas dabar lįsti. 1. Neišmokė gyvenimas skaičiavimo ir suvokimo ar tiesiog paprastos komunikacijos kai prikraunat furgoną? 5. Kokia tu sistemą padarysi iš pavogtų chemikalų kiekio ir jų sunaikinimo? 2. Na tai tinginiai kažkokie esate pas ta Rivera. :/ Vis dar prieš.
 13. Keletas pasiūlymu.

  Dėl talpos tau jau parašė tau, kiek telpa, o kodėl tu nori tai matyti, kokia iš to nauda? Ko tau trukdo bėgimas iš interjero į garažą nešant kulkas? Jeigu kiekvieną freezins tai nelabai sklandžiai viskas vyks, nes ir taip freezina kol suneši jas. Gaujoms ir taip praneša, kad vyksta ginklų pervežimas tik jų pačių reikalas ar jie dėl jų vyks ar ne, nes nelabai jiems ir apsimoka kai generuoja zonos tuos ginklus Chemikalų pervežimo rodymas yra visiškai neaktualus po veiksmo, patys turite orientuotis kiek praleidote furgonų su jais. Taip pat PD racijoje rašo, kad buvo sunaikinti chemikalų statinė. Šitiems dalykams sakau ne.
 14. Siulau

  Tai, kad tavo pranešimas yra neaktyvus, todėl jis negalioja, o šiaip tai prieš, jeigu jau šaudotės miesto teritorijoje ir tai turėkit atsakomybė, kad jeigu sugaus tai teks pasėdėti arba apsišaudyti.