aPacer

Radijo vedėjas
 • Turinio skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

aPacer paskutinį kartą laimėjo Spalis 28

aPacer turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie aPacer

 • Rangas
  Viščiukas

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Plungė
 • Nick'as serveryje:
  Tomy_Nollan

Paskutiniai profilio lankytojai

90 profilio peržiūros
 1. dB FM [APKLAUSA]

  Taip sutinku visiskai buvo tragedija del atsiprasant "supistu" tiekeju kur kas valanda nuluzdava radijas
 2. dB FM [APKLAUSA]

  Norėtumėte išgirsti naujausius Fander DJ'S gabalus per dB FM ir tuo pačiu kad jie prisidėtu prie mūsų radijo?
 3. Forumo atidarymas ir serverio starto data!

  nevarke agirdi :DDD tada kaip ir atostogos bus daug kas eis laistyt atostogu xD
 4. dB FM Muzika

  Sveiki, numeskite savo turimus playlistus ir jeigu mums patiks mes juos įkelsime į dB FM radiją.
 5. dB FM Atranka

  Norint patekti į laidų vedėjus jums reikės pereiti 2 etapus, pirmasis bus anketa forume, antrasis bus kai jus apklausinėsiu per skype programa. TAISYKLĖS Griežtai draudžiama anketoje rašyti įžeidžiančius žodžius. Anketa gali pildyti žaidėjas kuriam nemažiau nei 14 metų. Jūsų mikrofonas turi būti be čirškimų. Anketas pildyti po šia tema. ANKETA Jūsų vardas_pavardė žaidime: Ar mokate naudotis programa su kuria eisite į eterį: Kokia programa naudojate einant į eterį: Jūsų amžius: Įrašykite apie save kelis sakinius svetainėje https://vocaroo.com/: Jūsų skype:
 6. dB FM Informacija

  Sveiki visi, pristatau jums šviežiai iškeptą OFICIALIĄ dogberry.lt Radijos stotį! Radiją jau galite įsijungti ją serveryje, parašę /radija komandą. Taigi, aš, Tomy_Nollan, esamas radijos vedėjas ir įdėjos vystytojas, ilgai laukiau šio serverio paleidimo, ilgai galvojau siūlyti įgalinti šią radijos stotį ir va, kaip matote ji įsigalėjo. Daug tarėmės su savininku @Xan kaip, kas ir kodėl ir galiausiai nusprendėme, jog tai bus geras variantas, kažkas naujo šiame serveryje, ko žaidėjai nesitikėjo. Kaip ir kada viskas vyks? Visu pirma, radija bus įjungta 24/7, nuolatos leisime visokiausias dainas, t.y. POP/DANCE/TECHNO ir kito stiliaus muziką. Tačiau, ką noriu pasakyti, tai nebus tiesiog eilinė radija, kaip european hit radio / power hit radio ir visos kitos. Ateiname su dideliu tikslu, rengsime pokalbius su administracija / su žaidėjais ir kitais valdžios nariais. Tiesioginio eterio metu VISI žaidėjai galės uždavinėti klausimus šnekančiajam, tokiu būdu galėsit sužinoti daugiau apie pačius žmones, ateinančius eventus, tikslus ir kt. Užduoti šnekančiajam klausimą galėsite parašę man asmeniškai į pm ( serveryje / skypeje / forume ). Visi pokalbiai vyks mums pasirinktu laiku, kadangi pastovaus tvarkaraščio turbūt padaryti būtų neįmanoma, nes ne viskas visada klostosi kaip mes norime. Taigi, tikriausiai kyla klausimas kada išvysite pirmąjį eterį? Planuoju, jeigu viskas bus gerai, surengti pirmą tiesioginę laidą jau šį penktadienį. Tai bus šioks toks įsivažiavimas, todėl eteryje būsiu vienas, pristatysiu pačią radijos stotį, pakalbėsiu apie ateities planus ir kt. Stay tunned!
 7. Labas vakaras, visų pirmiausia manau trumpai save pristatysiu, vistiek čia dauguma senbuviu projekto. Norėjau kaip ir atsiprašyti senbuviu žinau koks jausmas yra kai atėjo naujokas į projektą ir pildo į prižiūrėtojo postą tačiau draugai tikrai patikėkit nesu kaip sakant žalias tokiose pareigose ir tikrai turiu nemažą bagažą susikrovęs apie gaujų gyvenimą. Na dabar pakalbėsiu kodėl pretenduoju į Gaujų Prižiūrėtoja [GP] kaip minėjau turiu didelės patirties iš praeito projekto kurio neminėsiu, esu visko matęs gaujose ir šalto ir šilto. Dabar trumpai apie save esu Tomas vardu, man yra 18 metų, gyvenu Plungės r., Na nelabai ką save ir apibūdinsi čia kaip ir kitų klausti reikia tačiau kiek save žinau kiek iš kitų girdėjęs kad esu tikrai draugiškas jeigu kažkam reikia pagalbos tikrai kreipkitės padėsiu kuo galėsiu, esu nuoširdus ir tuo pat metu griežtas nes tokiame poste kaip ir privaloma būti griežtam nes kitaip gaujos darys ką nori. Idėjos mano būtų griežtai drausti SUKČIAUTI (CHEATINTI) ar kitaip naudotis pagalbinėmis programomis, įneščiau gaujoms veiklos tikrai nemažai kaip žmogaus grobimas, BRAWL,GANGWAR. Na kitaip pasakius su manim tikrai nebus liūdna. Mano skype: tomukas_fm Linkiu visiems sėkmes pildantiems į Gaujų Prižiūrėtoja [GP].
 8. Prisistatau Tomy_Nollan

  sveiks mldc kas busi ? nikas senas?
 9. Jūsų tikrasis vardas: Tomas Jūsų žaidimo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomy_Nollan Jūsų amžius: 18 Gyvenamoji vieta: Plungė Jūsų charakterio bruožai: Esu draugiškas, nuoširdus bei griežtas Apibūdinkite save, jeigu norite šeimą, augintinius: Turiu šunį vardu Pupsis jis Baltos/Rudos spalvos primena lapę, jis nėra didelis tačiau gan piktas ant svetimų žmonių :D. Mėgstama veikla: Mano veikla būtų manau susijusi su radiją, su radijomis pradėjau dirbti nuo 2014-2015 metų kai vienas draugas turėjo radiją ir kažkaip man patiko visa veikla susijusi su ja kaip. Ar sportuojate? ( jūsų lankoma sporto šaka ): Ne Ar šiuo metu užimate kokias nors pareigas?: Kol kas ne Kontaktiniai duomenys: skype: tomukas_fm Tikroji fotografija:https://imgur.com/AHMunAP