kuzzy

Narys
 • Turinio skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie kuzzy

 • Rangas
  Viščiukas

Profilio informacija

 • Lytis:
 • Nick'as serveryje:
  Darius_Chillin
 1. Sakau šiam žmogui už... Nes jis yra pasiekęs žaidime labai didelį lygį kas yra tikrai svarbu, ir kaip ponas George sakė, apeliacijos apimtis turi būti minimum keturi šimtai žodžių, pas jį tai yra. Už!!!
 2. Nu baikit, realiai graudu atrodo kai jums reikia 1000 žodžių kad spręsti kažką apie žmogų, aš galiu nebūti jūsų senbuviu bet padarysiu trigubai daugiau už juos visus kartu sudėtus, Taip, galbūt anketa jums atrodo skurdi nes esate pratę rašyti rašinius žaidimų portaluose, bet aš viską atvirai, tiesiai į klausimus ir tiek, labai gerai Napoo paminėjo, kodėl mano patirtis sukaupta serveriuose sakykim RP, kur yra trigubai sunkiau patekti į administracijos postą, ir reikia prilaikyti super rimtą įvaizdį ir etc, nepadės čia? Tam kuris rinks užteks paskaityti mano apeliacijos, parašyti man asmeniškai ir dar jeigu kils klausimų pasidomėt, visada viską įmanoma ir taip papasakot apie patirtį, apie naudą ir pan. P. S. O dar durniau yra leist nariams, balsuoti, ar rašyti savo nuomonę, bet tai nereiškia kad jūsų nuomonės aš negerbiu, tikrai gerbiu. Aš tikrai galiu jeigu paprašys manęs užvaryt kilometrą tekstą apie save, mano patirtį, ką aš gyvenime veikiu, kokius modus naudoju, kokį būrelį lankau, bet ar iš to bus naudos
 3. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Darius_Chillin Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: - Jūsų amžius: 18 Skype ID: dariusofficial Good evening, vardu Darius, ir pretenduoju į serverio administracijos postą. Žaidimo vardas būtų Darius_Chillin, nors užsiregistravęs ar prisijungęs dar nesu, tačiau kuo greičiau norėčiau tai padaryti, nes projektą stebiu jau kelis metus, tačiau niekaip nespėdavau prisėsti prie jo pažaisti. Esu komunikabilus, užsispyręs, subrendęs, ir žinau ko aš noriu. Prisijungti prie komandos noriu nes projektas turi didelį potencialą ir jį reikia vystyti, ir noriu prie to prisidėti, prie projekto vystymo ir kartu kūrti istoriją. Į adm. postą rekomenduoju save dėl milžiniškos patirties, noro ir motyvacijos dirbti ir tobulėti toliau drauge. Administracijos postas yra svarbus aspektas žaidime, serverio žaidėjų aukštesnė grandinė, pavyzdys naujokams, paprastiems serverio žaidėjams, ir savaime aišku non-stop pagalba, ir save puikiai matau tokioje situacijoje, nėra sunku bendrauti su žmonėmis, padėti jiems ir etc. Nesu žaidęs šiame projekte, galbūt vieną/du kartus prisijungęs ir tiek. Kiek esu užsukęs man visada patikdavo čia rimtesnė atmosfera, būtent ji išskirdavo šį projektą nuo kitų. Priklauso nuo dienos, oro ir etc. 4-6 val. per d. Sugebėčiau ir įnešti į serverį ką nors savo, moku sukti vaizdo įrašus, turiu patirties ir motyvacijos irgi, nebūtų sunku ir padėti praplatinti tą serverį. O viskas toliau žiūrėsma kartu.