Corleone.

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Rinkimai į MWC pareigas

  Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Jack Morello Jūsų lygis serveryje: 11 Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. ne Jūsų amžius: 16 Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: 150min. Skype ID: laurynaslaurynax Sveiki, esu Laurynas iš Vilniaus, man 16 metų. Esu draugiškas, atsakingas komunikabilus. Serveryje patirties turiu itin daug. MWC pabūvoti taip pat teko. Esu buvęs ir vyr. MWC. Tai buvo labai seniai, kaip sekėsi nepamenu. Mwc nariu tapti norėčiau, nes serveryje norisi kažką veikti, tai yra įdomios pareigos. Mėgstu padėti lyderiams, būti jiems atviras. Noriu, kad serveryje vyrautų geros nuotaikos, nebūtų amžinų LSPD ir gaujos barnių, kad visos frakcijos tinkamai funkcionuotų, kad nebūtų nusiskundimų dėl frakcijų našos iš žaidėjų pusės. Frakcijų lyderis manau turėtų būti draugiškas, gerai suprasti savo darbą, sugalvoti kokių įdomesnių sistemų, kurios pritrauktų žmonių į jo frakciją. Į MWC net nežinau ką būtų naujo galima įnešti, tačiau tęsčiau visą dabar pradėtą veiklą, manau su kolegomis sugalvotume kažką naujo, įdomaus, dėl ko būtų įdomu stengtis visoms frakcijoms. Na o žaidėjas, norintis gauti lyderio pareigas turėtų būti neišsišokęs, ramus, draugiškas. Klausantis patarimų, mokantis dirbti komandoje bei suvaldyti nemažą kiekį žmonių. Tai tiek.
 2. Pasiulymas monetai/serverio ekonomikai

  uz kauliuka uzpisa walkingas apipisinet
 3. Taigi patys nemokat kodel jie turi moket? Ir ta tavo dainele “butumem pralaimeje butumem sumokeje” durnai atrodo, pats irodei kaip sumoki kai pralaimi
 4. Serverio perliukai

  Kai nori pasakyti jog žinai mane, bet esi nelankęs anglų pamokų
 5. Siūlau gaujoms

  čia padaryta nuo laikų kai igno berry gauja išeidinėdavo prieš gw kad kiti nepradėtų ir poto priimdavo vėl. Galima tą laikotarpį manau sutrumpint iki kokios 1h.
 6. BAN | John_Smith

  Kodėl tiesiog nepadaroma normali saugi zona? Nesamone banint uz tokius dalykus, juk ne pirmas saudantis hp viduje. Patys geltonieji kariai lesat toj hp ir vargo nematot kai jus nusauna apsiverkiat...
 7. Pasiūlymas lažyboms.

  Jūsų Vardas_Pavardė: Royce_Blanchet Ką siūlote?: Lažybų patobulinimą. Aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau, jog lažybų bendrovėse koeficientai keistūsi ne nuo statančiųjų skaičiaus (kas yra belekokia nesąmonė), o kad būtų koeficientai nustatinėjami verslo savininko, kuris juos nustatytų remdamasis kokia nors lažybų bendrove(pvz TopSport). Taip pat dar siūlau, kad tau pastačius, skiltyje "mano statymai" rodytų, ant kokio koeficiento tu pastatei ir tavo galimą laimėjimą. Vieta papildomiems komentarams: Nuotraukos, vaizdo įrašai, kurie padėtų susidaryti pasiūlymo įvaizdį:
 8. CheckOUT Landing Page Design / rsrytis

  px, galim jaustis ramūs.
 9. CheckOUT Landing Page Design / rsrytis

  Chebra chill outinkit ir papasakokit kas cia buvo su xanu ir alfred