Xan

Dogberry komanda
 • Turinio skaičius

  129
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  30

Visi Xan pranešimai

 1. We're back, baby!

  Sveki Dogberiečiai! Po nekantrių savaičių belaukiant serverio atidarymo, pagaliau galime pranešti, jis jau ranka pasiekiamas! Serveris bus atidarytas spalio 22d 19 valandą. Iki to laiko turime suspėti išsirinkti serverio Administratorius, MWC, Lyderius ir prižiūrėtojus. Pildykite visi norintys, šansą stengsimės suteikti visiems to vertiems. Rinkimai: Administratoriai Forumo moderatoriai MWC - serverio valdžia Frakcijų lyderiai Noriu pristatyti naujovę - Dogberry Wiki. Šioje enciklopedijoje bus galima rasti visų sistemų aprašymus, skinų , mašinų, ginklų ID ir panašiai. Pavyzdžiui: Jeigu norite rasti žaidimo skin ID, galite tiesiog į naršyklės paieškos laukęlį įvesti - dogberry.lt/skin Lygiai taspats su ginklais ar transportu. dogbery.lt/ginklai ar dogberry.lt/(tr)ansportas Taip pat ten gausu informacijos apie tokias sistemas kuriose sunkiau susigaudyti kaip Gaujos arba Policijos departamentas Wikipedijos adresas - www.wiki.dogberry.lt Iki serverio paleidimo turėtume sulaukti dar keletos smulkių atnaujinimų, be to stengsimės pasiruošti startui, kad jis praeitu kuo sklandžiau. Todėl raginu jus pildyti anketas į serverio postus, pradėti kviesti draugus ir laukti starto kartu forume. Iki susitikimo spalio 22 dieną!
 2. Forume pagerinta avatarų kokybė, jeigu norite, kad efektas matytusi, iš naujo isikelkite avatarą. Min dydis 164x164

 3. GTA

  Pažiurėk, kad nebūtų ijungtas power saver rėžimas, pas mane taspats, atjungi krovimą, lagina sampas, prijungi - viskas normaliai.
 4. Sveiki, katik populiariausias SA-MP topų puslapis atsinaujino, visi serveriai turi galimybę prasimušti iš naujo, todėl kviečiu prisidėti prie serverio augimo, prabalsuoti už jį kas dieną (24h tarpais). Šis būdas reklamuotis yra vienas efektyviausių, todėl visi kam rūpi serverio ateitis, gali labai padėti vos kelių mygtukų paspaudimu. Dogberry.lt balsavimo puslapį rasite paspaudę geltoną mygtuką forumo viršuje, arba tiesiog šią nuorodą: http://sampserveriai.lt/samp/1175/Dogberry_Los_Santos
 5. koreguotas dB dizainas

  toks 2000 stiliaus : D
 6. Kas nors gal turit gražių screenshotų iš Dogberrio? Facebooko coveriui reikia 3-4 foto, imeskit jei ką rasit : ))

 7. Tuo tarpu Dogberryje... @Džo

   

 8. koks serverio

  Serveris dar nestartavęs, lankykis forume ir neužilgo rasi serverį atrakintą!
 9. Kaip jum naujasis Spiderman žaidimas? Kokie įspūdžiai?

  41611876_2178344555543761_8249642696755380224_n.jpg

 10. Norai geri, bet perdaug stengtis dėl ekonomikos nereiktu, padarysim viską kad žaidimas būtų kuo tikroviškesnis, bet realiam gyvenimui niekad neprilygs. Ir nereikia. Toliau rašyk pasiūlymus, mes juos visus tikrai skaitom. Jeigu galėčiau patarti kokioje kategorijoje galėtum pagelbėti: transportas, ginklai, eventai, mapai.
 11. dB v2.5.4

  you old bastard
 12. Kokybė

  visada atsiranda čia visažinių su nauju acc ir bando kažką vaidint xd
 13. Kokybė

  Man taip sakė ES, serverio kūrėjas. Nes mačiau, jog stringa ir pats siūliau pirkt galingesnį hostą, sakė čia ne hostas o mysql pakimba karts nuo karto.
 14. Kokybė

  Čia ne dėl hosto, mysql tiesiog optimizuoti reikia
 15. dB v2.5.4

  dar vienas primetantis axujiena hackeri XD
 16. dB v2.5.3

  Taigi mes gs ir kopijuojam durneli...