javan

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  70
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Apie javan

 • Rangas
  Viščiukas
 • Gimtadienis 01/22/2002

Paskutiniai profilio lankytojai

560 profilio peržiūros
 1. dB v2.6.3

  sankryza ir parkingas prie o'r ? why ? nulis prasmės iš jų. p.s ivaziavis į trv bazę akį režią.
 2. dB v2.6.2

  šitie geri, mldc.
 3. dB v2.6.1

  nieko gero, ne įgyvendintas nei vienas pasiulymas su gaujomis.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: javan hoonigey Jūsų pasiūlymas: Vienu žodžių siulau, jog gauja, laimėjusi ginklų sandely ne tik turėtu galimybę pirkti ginklus, bet ir gautu 300 reputacijos taškų. Narkotiku sandelys - jis retesnis, todėl gauja, laimėjusi sandely gautų 500 gaujos reputacijos taškų. Ir žinoma, spaustuvės, už kiekvieną laimėtą spaustuvė gauja gauti po 100 reputacijos taškų. Kuo jis bus naudingas serveryje?: Na serveryje vidutiniškai žaidžia 30-40 žmonių, serveryje yra tik dvi aktyvios gaujos, į veiksmus dažniausiai renkas 5-6 vienos ir kitos gaujos nariai, kartais ir mažiau, todėl manau, jog gaujos tobulinimas (transportas,skinai,spaustuvės) reikalauja perdaug gaujos reputacijos, nes dabar norint nusipirkt du skinus, reikia padaryt apie 1000 nužudymu, tai ką jau kalbėt apie transporto tobulinima kuris reikalauja(daba tiksliai nepasakysiu) 10000 ar 15000 reputacijos taškų. Tai čia norint pasitobulint normaliai gaują ją reikia laikyti 2 menesius su kiekvienos dienos veiksmų, nu sunkiai tikėtina, o kiek žinau viena iš pagrindinių gaujos galimybiu tai būtent ir yra jos tobulinimas, thank you. Ar turite ką nors pridurti?: nu zdarova sakau.
 5. Anketos šablonas : 1. Jūsų vardas_pavardė : Franklin_Sliosen 2. Jūsų amžius (tai nieko nelems) : 17 metų. 3. Jūsų patirtis TRV frakcijoje : Praeitame sezone buvau testeris, tai teko išmeginti. 4. Kodėl renkatės TRV frakcija ? Tai yra mano antras acc, su pirmuoju esu gaujos lyderis, todėl turbut nesunku suprasti, jog norint išlaikyti gauja, pinigai reikalingi, manau TRV viena iš pelningiausių frakcijų serveryje. Taip pat mačiau ir girdėjau neblogu atsiliepimų apie šios frakcijos vidų ( atmosferą ) 5. Ar turite TeamSpeak 3 programą ? Taip.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: javan hoonigey Jūsų pasiūlymas: siūlau, jog esant laivui, kuriame atgabenami chemikalai, tai 17:00 - 19:00 tame laive, gaujiniai už nušautą teisėsaugos narį negautu gaudomumo, arba jį reikia sumažinti iki max 2 min, nes dabar visiškai no logic, nušausiu 10 mentu, sedėsiu valandą, tai kaip man dar poto 19:00 varyt į gunu sandely ? Kuo jis bus naudingas serveryje?: nu patys manau suprantat, nereikės jaile sedet 2 valandas po vieno veiksmo. Ar turite ką nors pridurti?: sw dzoVAN
 7. FPS sampcac

  čia yra fpsunlockeris ir sensitivy fixas, tai pasiimk tik fps unlockeri (tingejau nauja folderi kurt) https://www72.zippyshare.com/v/HRQUrQkd/file.html kelk i GTA direktorija.
 8. Klaida su nelegalu.

  Jūsų Vardas_Pavardė: javan hoonigey Kada aptikote klaidą?: 2019 01 20 Klaidos informacija: Vienu žodžiu, 2.5.4 update (alfredo update) rašoma, jog užsakyta nelegalą galima nušauti, tačiau šaudyk nešaudęs jis niekur nedingsta ir nemiršta. Nuotraukos [ NAUDINGA ]: ---
 9. Siūlau

  Taigi pats seni poto padarei kitaip Taip kaip parašė Watkinsas. Ir šeip mes kalbame ne apie pirmą sezoną o apie tavo ir xano.
 10. Siūlau

  UŽ UŽ, nes dabar kartais krč pritruksta tu ginklų, ir jeigu pvz viena gauja pasiema du sandelius, kitai gaujai reikia pirkt ginklus iš tos gaujos ir nelabai net yra ka parduot nes patiems nelabai lieka, nu vienu žodžiu mažiau veiksma gali but dėl šių priežasčių. Buvo praeitam doge įgyvendinta šita mano idėja ir zjbs buvo visiem tiko ir patiko.
 11. 4vatarai

  Ne tavo , tai tiek.
 12. [Idėja] Nelegali veikla.

  man asmeniškai idėja sudomino, tokios matyti dar neteko, tačiau reiktu šiek tiek pakoreguoti už !
 13. dB v2.5.7 [HELOVYNAS]

  labai šauniai