George.

Narys
 • Turinio skaičius

  150
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

George. paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 30

George. turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie George.

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.08.23

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  Paul_George

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  augustinas.sarka

Paskutiniai profilio lankytojai

765 profilio peržiūros
 1. Atmesta. Kad serveryje nėra žmonių čia nepriežastis, o tarp kitko vakare susirenka ir truputi daugiau nei 3 žmones.
 2. unban Leo_Samul

  Kaip prisijungineji turi rasyt kas, už ką, ir kodėl.
 3. [Pagalbos] Nepaleidžia Gta ir Samp

  DirectX 9.0 versijos atsisiusk prote tu
 4. [Pagalbos] Nepaleidžia Gta ir Samp

  Tam paskutiniam ss aiskiai matosi ko truksta paskaityk atidžiau
 5. Sveiki, sveikinuosi aš Paul_George. Noriu pranešti kad nuo šiandien 2017/09/15 lyderių bei sub-lyderių prabuvimas per dieną skaičiuosis kitaip. Pagal MWC reformą valdžiai lyderis su sub-lyderiu bendroje sumoje turi pražaisti 90min (išimtis taikoma jei vienas jų yra užpildęs neaktyvumą arba lyderis frakcijai vadovauja vienas, tokiu atveju užtenka 60min). Taigi o mes darysime kitaip per dieną lyderis ir sub-lyderis atskirai turi pražaisti po 30min ( Pvz: Jei sub-lyderis užpildęs neaktyvumo anketą, tai lyderis turi prabūti tik 30min serveryje). Neskaičiuosime nusižengimo jeigu Pvz: Lyderis prabus serveryje 100min, o sub-lyderis 0. Tai reiškiasi jei frakcijai ar gaujai vadovauji vienas tas dalykas nesiskaito, tiesiog jei esi vienas turi per dieną prabūti serveryje bent 45min. Na, o už 0 min per dieną bus pokalbis su kurio nors MWC nariu. P.S Taip pat redagavau gaujų juodajį sąrašą, šį kartą nusižengėliai bus baudžiami be gailesčio. !: Juodojo sąrašo laikas: jeigu žaidėjas buvo užblokuotas pirmą kartą, juodasis sąrašas trunka 2 mėnesius; jeigu žaidėjas pakartotinai naudoja nelegalias programas, į juodąjį sąrašą patenka 5 mėnesiams; jeigu žaidėjas buvo užblokuotas trečią kartą, į juodąjį sąrašą patenka 7 mėnesiams; jeigu žaidėjas buvo užblokuotas už nelegalias programas lyderių tarpe, jam skiriami papildomas 1,5 mėnesis; jeigu žaidėjas yra įtartinas ir nors užblokavimo anketa buvo atmesta, į juodąjį sąrašą patenka 1 mėnesis.
 6. Tai gerai supratom jau, kad prirašėm pažadų, bet ką galiu garantuoti kad tikrai stengsimės juos įgyvendinti kaip tik galėsim.
 7. Nu čia jau mum reiks galvot
 8. Logo (Incoming) "Lengvas kelias" Sveiki, taigi pradedu savo partijos pristatymą. Taigi esame 3 nariai Aš (Paul_George), taip pat Darius (Danthay_Califford), ir Justinas (Marvin_Webster). Mes žadame lengvesnį gyvenimą, bei žaidimą visiems lyderiams, žadame vesti kelias naujoves, bet apie šitą neišsiplėsiu. Gavę pareigas, mes nesedėsime sudėją, rankų ir spresimę problemą, tą, kad kaip atidaromi lyderių rinkimai, į juos pildo 1 - 3 žmonės. Tai žadame pakelti tą norėjimą būti lyderiais, be tikrai ne sękančią naštą. Taip pat būsime aktyvus žaidime, jai nepavyks būti aktyviems serveryje, tai būsime forume, tvarkysime jį, motyvuosim lyderius, taip pat patys rodysim iniciatyvą. Lyderiai tikrai nebus spaudžiami iš mūsų pusės, o kaip tik bandysime padrąsinti, paremti kiek galime. Mes esame suburta paprastų žaidėjų komanda, taip pat manau ir neesame šių rinkimų favoritai. Bet stengsimės laimėti, ir įvesti savo sistemas. Manau, kad neesame labai daug "gerbėjų" turintys žaidėjai, bet žmonės turi patys mąstyti kurios partijos yra vertesnės pergalės, kurios ne. Taigi esu aš (Paul_George). Jeigu išrinktumėte mūsų partiją tai būčiau vyr. mwc narys. Turėjau daug lyderių postų, taip pat daug sub lyderių postų. MWC dar nebuvau nei kartą. Dabar esu DNB gaujos lyderis, bei moderatorius, kuris esu jau gan ilgą laiką. Turiu 17 metų, esu draugiškas, linksmas, komunikabilus... Darius (Danthay_Califford). Būtų mano vienas iš padejėjų. Taipogi esa patyręs narys, buvęs daugumos frakcijų lyderiu, bei sub lyderiu, turintis patirties pakankamai. Turi 17 metų, taip pat yra draugiškas, linksmas, supranta bajerius, ir nėra tas "tyronas", bet kaip reikia parodė kad gali būti ir griežtas. Justinas (Marvin_Webster). Taip pat būtų vienas iš mano padejėjų. Tai yra nepatyręs dalyvis, turėjąs tik SFSAM lyderį, bet manau tokioje komandoje puikiai pritaptų, ir mes jį pamokintumėme. Yra draugiškas, nėra labai jau sutariantis su žaidėjais, bet tikrai ir neatsiskyrelis serveryje. Turi 14 metų. Tai tiek, žaidėjai balsuokite už tinkamiausia partiją
 9. 1. Partijos pavadinimas: Partija "Lengvas Kelias" 2. Partijos vyr. narys: Paul_George 3. Kiti partijos nariai: Danthay_Califford, Marvin_Wester 4. Ar žadate rimtai dalyvauti rinkimuose ir visa pateikta informacija yra aiški? yeah
 10. Perku nama

  Jūsų vardas_pavardė: Paul_George Ką perkate?: Nama Perkamo daikto aprašymas ( tiksli info. apie daiktą ): Būtų gerai 3,4int. Kaina, kurią galite pasiūlyti už perkamą daiktą: iki 100k.
 11. Aš už, žmogus susitvarko su pareigomis, nors aną kartą nepasisekė, bet šį kartą tikrai manau prabūsi ilgiau.
 12. Parduodu Sultan

  Jūsų vardas_pavardė: Paul_George Ką parduodate?: Sultaną Parduodamo daikto aprašymas: turi 24k ridos. Parduodamo daikto nuotraukos: Jūsų siūloma kaina: siūlykit, arba jei yra galimybiu norėčiau pakeisti į huntley automobily su mano priemoka.