Chris

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Chris paskutinį kartą laimėjo Sausis 23 2017

Chris turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Chris

 • Rangas
  Viščiukas
 • Gimtadienis 06/19/2001

Paskutiniai profilio lankytojai

976 profilio peržiūros
 1. Relog / Dash_Shallow

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Chris_Hemsworth 2. Relogerio Vardas_Pavardė:Dash_Shallow 3. Aprašymas, kaip viskas vyko, ką jis padarė:Gaudžiau ir relogino 4. Data:2019/01/13 5. Įrodymai (foto/video):
 2. klaida su sampcac

  Perrašiau išnaujo patį gta, samp'a, sampcac'a, ištryniau cleo, nes buvo ten gun soundai maniau gal dėl jų čia grybauja, still rodo kažkoki tai aimbot'a.. What?
 3. klaida su sampcac

  rį Jokių aimbotu nesu įsirašes.. :DDD vakar į serva junginėjaus viskas buvo gerai, dabar kątik gryžau iš mokyklos bandau junktis sako su aimbotu :DD Jokio aimboto niekur nerandu..
 4. - Metų žaidėjas - N/A - Metų serverio administratorius - Garry - Metų serverio lyderis - Trey - Metų MWC narys - N/A - Metų gaujos lyderis - Toshy - Metų forumo moderatorius - N/A - Geriausias VIP narys - N/A - Įdomiausių event'ų rengėjas - N/A - Didžiausias azartinių lošimų mėgėjas - Stephen_Rossi - Metų ašarotojas - Mark_Monte - Metų nusivylimas -Xan - Metų pažanga -Scott_Conner - Metų teisuolis -Mark_Monte - Serverio "perliukų" pažiba - Mykolas - Metų verslininkas -John_Smith - Metų no-lifer'is -Mykolas Metų DM'eris -Edward_Mckinnon - Greičiausias c-bug'eris -Edward_Mckinnon - Metų ekonomistas - N/A - Metų geriausias pasiūlymų teikėjas - Jizzy_Black - Metų scripter'is -Alfred - Metų žvejys -Jason_Black - Metų šachtininkas -John_Smith - Metų darbuotojas - N/A - Metų donoras - N/A
 5. Sw Smitai

  1. Rodyti senesnius komentarus  17 daugiau
  2. paskiux

   paskiux

   AaaaA galvojeu nuo pc jau nuejai

  3. paskiux

   paskiux

   Ką gero? Darei šimtą gramų per naujus? Hihi haha

  4. Riccardo

   Riccardo

   ashai nea vartoju alkoholio, nealeidzia ma dar

 6. Su naujaiss drougaii!

 7. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė:Chris_Hemsworth Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos:Neturiu Jūsų amžius:17 Skype ID: Skype nenaudoju, bet prireikus galiu susikurt. Sveiki drougai Esu Deividas, septyniolikos metų jaunuolis.Kažkokiom tai labai ypatingom charakterio savybėm nepasižymiu esu linksmo būdo žmogus, komunikabilus, gebu dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje. Apie serverio administratoriaus posta galvojau gan senai, dar nuo sf laikų, bet niekaip man nepavykdavo. Serveryje yra pakankamai administratorių kurie minimaliai prižiūri serverį, baudžia žaidėjus kurie turi neleistinų programu, buggina ar kaip kitaip kenkia serveriui ar jo žaidėjams. Tačiau nepaisant to visai norėčiau užimti šias pareigas vistiek nieko ypatingo serveryje neveikiu, o prisijungti prie administracijos man būtu didelė garbė.Kodėl aš? Kažkokių tai ryškių savybių neturiu, kaip ir kekvienas administratorius, stengčiaus būti pavyždžiu kitiems serverio žaidėjams. Patirties administravime tikrai turiu ir maždaug nusimanau kokia didele atsakomybe gauni tapes administratoriumi. Administratoriaus postą įsivaizduoju kaip viena iš atsakingiausių sričių o save įsivaizduoju kaip linksma, draugiška, padedančia serverio žaidėjams asmenybe.Per visa laiką kurį žaidžiu dogberry serveryje esu pasiekęs tik lyderio ir sub-lyderio postus, sekėsi tikrai gan įvairiai, kartais darydavau tikrai labai daug klaidų, o kartais sekėsi puikiai bet tada buvau daug jaunesnis nei dabar ir manau amžius irgi yra svarbu, tad po tiek laiko kaip jau ir minėjau būtu tikrai didelė garbė ir didelis šuolis į priekį. Jei gerai pamenu tai buvau užblokuotas už nelegalių programų naudojima kelis kartus, bet tada dar netaip rimtai žiūrėjau į šį žaidima. Dabartiniai serverio administracijai jokių priekaištu neturiu, vyrai tikrai šauniai puikiai atlieka savo darbą. Į serverį manau nieko naujo neįneščiau, jis jau tikrai labai išsiskiria iš kitų serveriu.
 8. LST I Chris_Hemsworth

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Chris_Hemsworth Kiek jums metų:17 Jūsų patirties lygis:2 Apibūdinkite frakcijos paskirtį / veiklą: Pagrindine užduotis yra saugiai,greitai ir pigiai nuvežt klientus nuo taško A iki taško B. Ar turite B kategorijos teises bei sveikatos pažymėjimą? Taip Ar šiuo metu esate nepageidaujamų darbuotojų sąraše (NDS)?: Ne Ar galite naudotis Discord programa (bent klausyti)?:Taip
 9. Serverio perliukai

  Linkėjimai Šarūnai!