Wik.

Administratorė
 • Turinio skaičius

  131
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Visi Wik. pranešimai

 1. Taisyklės: Privaloma laikytis elementarių serverio taisyklių; Privaloma administratoriaus komandas naudoti pagal paskirtį; Neįžeidinėti žaidėjų. Į visas provokacijas ar įžeidimus atsakyti tam tikra bausme, kuri nurodyti administracijos baudžiamajame kodekse; Dėl žaidėjo užblokavimo/užtildymo/nužudymo/įkalinimo/įspėjimo privaloma turėti įrodymus, kurie įrodytų žaidėjo kaltę; Klausyti bei paklusti aukštesnio rango administratoriams; Gerbti administracijos komandos narius; Nekonfliktuoti su kitais administratoriais. Jeigu kyla konfliktų, kreiptis į vyr. administratorių - jie bus išspręsti; Draudžiama įsakinėti kitiems administratoriams; Asmeninių žinučių funkciją naudoti pagal paskirtį; /to ir /jp komandas naudoti tik padedant žaidėjams ar renginių tikslams; Neperkrauti įvairių serverio transporto priemonių, kai to nereikia; Perkraunant darbinį ar asmeninį transportą privaloma informuoti žaidėjus; Baudžiant žaidėjus nurodyti aiškią priežastį. Negali būti jokių papildomų prierašų; Jeigu padedate žaidėjui, o kitas asmuo paprašo pagalbos, privaloma informuoti pastarąjį, jog netrukus suteiksite pagalbą; Draudžiama dirbti frakcijose/darbuose bei naudotis (vairuoti ar sėdėti keleivio vietoje nebūnant AFK) darbiniu transportu su įjungtu AOD rėžimu; Privaloma stengtis dirbti komandoje: pasitarti, vadovautis daugumos nuomone priimant svarbius sprendimus ir pan.; Event'o prizą įteikti naudojantis /mev komanda. Papildomos priemokos, kurios bendrą prizinį fondą padarytų didesnį nei 5000$ draudžiamos; Draudžiama steigti event'o prizus kreditais (galima gavus vyr. administratoriaus leidimą); Administratorius privalo užtikrinti saugumą serveryje nuo serverio sukurtų taisyklių pažeidėjų; Draudžiama ignoruoti žaidėjus. Administratorius privalo būti pasiruošęs padėti ir atsakyti į žaidėjų rūpimus klausimus. Užblokavus žaidėją privaloma per 24 valandas pateikti užblokavimo aplikaciją; Draudžiama grasinti žaidėjams; Privaloma išlikti pagarbiems su serverio žaidėjais; Administratoriams draudžiama kurti gaujas. Draudžiama eiti į gaujas, be vyr. administracijos leidimo. Pamačius didesnius pažeidimus atliekantį administratorių, informuoti vyr. administratorių; Draudžiama flood'inti AOD rėžimo komanda. Už pasikartojančius pažeidimus būsite baudžiami; Draudžiama užtildyti žaidėjus serverio renginiuose už kalbėjimą ilgiau nei 15 minučių; Draudžiama viešinti žaidėjų IP adresus; Draudžiama naudoti /pg komandą. Jei serveryje mažiau nei 50 žmonių, vienu metu gali būti maksimaliai 4 AOD. Jei daugiau nei 50, apribojimo nėra. Taisyklės bus pildomos.
 2. Unban Geoffrey_Entwistle

  Priimta.
 3. Darbuotojo bylos šablonas Pareigūno Vardas_Pavardė: Onesa_Wik/Rennen_Queli Pareigūno įstojimo į frakciją data: 2018.03.17 Pareigūno rangas: PO 3 + 1 Pareigūno paskutinis rangas: Lyderė Pareigūno ženklelio numeris( susigalvoti iš 4 skaitmenų simbolių svarbu, kad nesidubliuotu): 4200 Pareigūno įspėjimų skaičius: - Pareigūno skype: vik.zkr Pareigūno sukaupta alga:
 4. Vardas_Pavardė / Administratorius(ė) / skype Xan / Vyr. administratorius / dogberry.lt Onesa_Wik / Vyr. administratorė / vik.zkr Riccardo_Bergamaschi / Vyr. administratorius / lukas.mockaitis41 Lukas_Versace / Vyr. administratorius / ilukas01
 5. I have an idea.

  Bus stengiamasi dėl serverio, jog susirinktų kuo daugiau žmonių. Aš pritariu įdėjai. P.S. Queli nedings :).
 6. Tony Garrison || Administracija

  Prašome anketą užpildyti čia > http://dogberry.lt/index.php?/forum/149-administratorių-rinkimai-20180309/ . Tema rakinama.
 7. Startas - 10 dienų - Los Santos

  Mes ir su ES apie tai diskutavom, sakė, kad neapsimoka, nes dogberrio tema jau daug ir peržiūru ir t.t. turi, nebent senąją redaguoti. Nes nauja tema tas pats kas nuo 0 būtų. Tai čia 50/50 arba paeis ir visi žiūrės, arba visi galvos, kad jau yra ir tą patį įdėjo.
 8. DEIVISWILD - Į FORUMO MODERATORIUS.

  Per daug nekartosiu, bet kaip ir kai kurie minėjo, dabar forume tikrai nėra darbo, kol serveris nestartavęs. Taip pat nežinia ar galima pasitikėti ar ne, esi naujas veidas, turėtum pirma pasižaisti čia ir t.t., o tik paskui pildyti. Sėkmės pildant kitą kartą.
 9. Serverio perliukai

  Kaip Webas palieka admin.
 10. Unban Bartas_Lietuvis

  Atmesta.
 11. unrcon Mantex_Smurfas? :O

  Atmesta. Dėl unban pirkimo gali kreiptis dogberry.lt skype
 12. BAN | Yoshi_Hokage

  Priimta. Ta mašina šiaip sau nepasifixina, o jei būtų jis atsitrenkęs ir suboominęs, mašina atsirastų ten pat kur ir buvo sukurta, arba netoli pd arba pacioje stotyje prie wangcars
 13. MWC | III rinkimų etapas

  "CatBerry" (12%(60%); 0%(20%); 0%(20%)) "TautinėsMažumos" (54%(60%); 33%(20%) 0%(20%)) "Lengvas Kelias" (34%(60%); 67%(20%) 100%(20%)) Balsų detalizavimas: "CatBerry" (7,2t + 0t + 0t = 7,2t) "TautinėsMažumos" (32,4t + 6,6t + 0t = 39t) "Lengvas Kelias" (20,4t + 13,4t + 20t =53,8t) Rinkimus laimėjo partija "Lengvas Kelias" !
 14. John_Saimon į Forumo Moderatorius

  Atsisako dalyvauti rinkimuose.
 15. MWC rinkimų trečiasis etapas. Apklausa baigsis 2017.09.12 22:00
 16. Unban Qacao_S

  Atmesta. Visad gali nusipirkti unban'ą!
 17. Unban Cacao_Q

  naudok www.imgur.lt arba www.part.lt, jog įkeltum nuotrauką.
 18. UNBAN | AUSTUTE MEOW2

  Tokio(s) administratoriaus/administratorės nėra. O šiaip buvo pasakyta, jog unban gausi 2017.09.09. Atmesta.