Francis

Narys
 • Turinio skaičius

  223
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Francis paskutinį kartą laimėjo Gruodis 15

Francis turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Francis

 • Rangas
  Įsivažiavęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  Francis_Russo

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  arturas.2016

Paskutiniai profilio lankytojai

418 profilio peržiūros
 1. Iš šių žodžių sužinojau tikslią starto datą ir laiką: Serverio startas 2018.01.07 - 19:00 - Zavaskas. Sėkmės laukiant.
 2. atiduodu psd

  Esui parduot galėtum, tas gal po 2 metų atnaujintų. Gražus dizainas!
 3. ką tu čia verki aš nesuprantu? Užėjai į forumą, pamatei, kad nėra temos apie startą - išėjai. Ką tu nori pavaidinti čia? Pats pirmas ateisi į serverį kai bus jo startas... Tiesiog lauk ir viskas, nenori laukt - palik. Va libertis "tuoj" startuos galėsi ten eit kapot jeigu čia kažkas nepatinka.
 4. Reklama

  Reklama? Jeigu paleis šį serverį ir jis bus tikrai kokybiškas ir įdomus, manau tikrai užtektų tik naujos SG temos su nauju aprašymu. SAMP'eriai pamatys tikrai ir užsuks apsižiūrėti. Jeigu jiems patiks - pasiliks. Aišku 100 žaidėjų nesulauksim nors ir kiek norėtume.Ssu laiku, jeigu po LS vėl visiškai nebus pamirštas manau turėtu pasikeisti į gerąją pusę serverio aktyvumas. Tai tiek.
 5. Los Santos Voice #11

  Sėkmės, ir laukiam nesulaukiam LS.
 6. Los Santos Voice #10

  Nu pagaliau tiksli data, tikiuosi ji nebus nukelta iki 2018.10.20. Bet mano manymu jau kažkaip per vėlu, reikėjo tai daryti kai žaidė 30-40 žaidėjų. Dabar manau tai tiesiog laiko švaistymas, o gal ir klystu.
 7. Serverio ateitis...?

  Kokia dar demotyvacija? Kažkaip iki atnaujinimo žaidėjų skaičius nekito visiškai. Padarė atnaujinimą - visi išgaravo. Nejaugi visi dingo nuo to, kad pažemino minutes už įtarymus? Nemanau.
 8. Serverio ateitis...?

  Čia ne prie ko tas reklamavimas ir kitas š. kuris nieko nepadės. Dogberry visiems yra puikiai pažįstamas, o priežastis dėl ko nauji žaidėjai čia neateina visiems puikiai žinoma.Tiesiog reikia visiems jungtis į serverį, o ne tupėt forume dienomis ir bus tas minimalus žaidėjų skaičius. Tačiau nieks nenori, nes kreditai pavertė serverį iš nuobodaus į nenorimą. Tai tiek
 9. Jūsų klausoma muzika

  R.I.P Chester
 10. Prie dB v.1.7.5.2 - #76 buvo geriau

  Humoras. Serveryje buvo 5 žaidėjai, nebuvo ką veikt, gaudomų 0, galvoju einu aš į forumą ten pažaisiu su žodžiais.
 11. Prie dB v.1.7.5.2 - #76 buvo geriau

  Žaidžiu ir žaisiu čia,nes dogberry geriausias serveris.