Francis Russo

Narys
 • Turinio skaičius

  239
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  16

Francis Russo paskutinį kartą laimėjo Sausis 8

Francis Russo turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Francis Russo

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  Francis_Russo

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  arturas.2016

Paskutiniai profilio lankytojai

660 profilio peržiūros
 1. bus 100?

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 daugiau
  2. disconnect

   disconnect

   Tai jungiam botus ir būsim su nauju baltijos rekordu

  3. teruko

   teruko

   servas tik permappintas tai jei žmonės laukė tik LS tai gal ir grįš, bet kol atnaujinimų normalių nebus nemanau kad kažkas pasikeis

  4. Kornelijus_Webas

   Kornelijus_Webas

   @disconnect sėkmės randant veikiančius botus kurie galėtų lakstyti ir prisiregistruoti.

 2. Startas ?

  ant tiek laužo tave, kad vienos dienos palaukt negali?
 3. Startas - 10 dienų - Los Santos

  Taigi niekam nerūpi tos peržiūros, o ypač pranešimų kiekis toje temoje, jinai tiesiog yra mirusi. Viens kitas žmogus kas 2 mėnesius pakomentuos kokią nesąmonę ir viskas. Nieks jos nežiūri, nebent kas nors iš esančių šiame projekte užsuka apsižiūrėti kas irgi yra mažai tikėtina. Tema yra mirusi, jau dvokia nuo senatvės. Naujokų ši tema 100% nesudomins, kadangi dauguma mano, kad šis serveris miręs. Norint visiems parodyti, kad projektas vėl gyvuos ir net naujam mieste su šiokiais tokiais pasikeitimais reikalinga naujai sukurta, švieži tema. Galbūt jinai daug ko ir nesudomins, bet visgi yra geresnis variantas nei dabartinė. Es'as tau taip pasakė, nes jam gaila tos temos, kuri turi daugiausia pranešimų žiūrint su kitomis projektų temomis ir tiek. Suvaikėjęs tas es'as...
 4. Startas - 10 dienų - Los Santos

  @Xan Nenorit sukurti supergames naujos temos su pakoreguotu aprašymu atitinkančią LS modifikaciją? Bus bent jau kokia reklama, nes sena tema jau žmonių nepritraukia, jinai tiesiog egzistuoja. Kadangi be temos čia susirinks tik tie kas visą šį laiką stebėjo serverio progresą - senbuviai, o jų yra apie 15-20.
 5. Startas - 10 dienų - Los Santos

  Nu pagaliau !
 6. es pakeitė serverio pavadinimą :o

 7. Hmm galvojau jau ggwp

 8. Tiesioginės naujienos iš serverio.

  Iš šių žodžių sužinojau tikslią starto datą ir laiką: Serverio startas 2018.01.07 - 19:00 - Zavaskas. Sėkmės laukiant.
 9. Tiesioginės naujienos iš serverio.

  ką tu čia verki aš nesuprantu? Užėjai į forumą, pamatei, kad nėra temos apie startą - išėjai. Ką tu nori pavaidinti čia? Pats pirmas ateisi į serverį kai bus jo startas... Tiesiog lauk ir viskas, nenori laukt - palik. Va libertis "tuoj" startuos galėsi ten eit kapot jeigu čia kažkas nepatinka.
 10. Reklama

  Reklama? Jeigu paleis šį serverį ir jis bus tikrai kokybiškas ir įdomus, manau tikrai užtektų tik naujos SG temos su nauju aprašymu. SAMP'eriai pamatys tikrai ir užsuks apsižiūrėti. Jeigu jiems patiks - pasiliks. Aišku 100 žaidėjų nesulauksim nors ir kiek norėtume.Ssu laiku, jeigu po LS vėl visiškai nebus pamirštas manau turėtu pasikeisti į gerąją pusę serverio aktyvumas. Tai tiek.
 11. Los Santos Voice #11

  Sėkmės, ir laukiam nesulaukiam LS.
 12. Serverio ateitis...?

  Kokia dar demotyvacija? Kažkaip iki atnaujinimo žaidėjų skaičius nekito visiškai. Padarė atnaujinimą - visi išgaravo. Nejaugi visi dingo nuo to, kad pažemino minutes už įtarymus? Nemanau.