Marvin/Webster

Narys
 • Turinio skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Marvin/Webster

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Ukmerge
 • Nick'as serveryje:
  Marvin_Webster

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  justinas.sarka

Paskutiniai profilio lankytojai

247 profilio peržiūros
 1. Zdarova Romkis_Rmks

  Sveikas
 2. Perku

  Elegy 1k ridos 40k doleriuku.
 3. Už. tikrai mokėtų ir susitvarkytu su šitomis pareigomis.
 4. SFPD peikiu spedsteri.

  Ok tai kodel tada palikot garaze? laikas pinigai kaip sakoma ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 5. SFPD peikiu spedsteri.

  Papeikimo šablonas Jūsų V_P :Marvin_Webster. Darbuotojo kurį peikiate V_P :Martin_Location, ir Chris_H Už ką peikiate šį darbuotoją? : locationas atime gunus nors nieko nedariau o chris paliko mus garaze ir isejo kaskur. Aprašykite situaciją :Nu bovo taip pad stoti vijosi blacka as stovejas su starais, paime mane i pd masina ir nuveze i garaza locationas garaze atime gunus o chris paliko mus su Tony garaze buti. Įrodymai :http://imgur.com/a/69ZBs
 6. Forumo moderatorių rinkimai - FrankWiliams

  Už. Manau kad susitvarkytum su šiuo postu.
 7. Peikiu MWC

  Nuimei lyderi ir iškart pebėgai off.
 8. Peikiu MWC

  Algose nieko nebuvo tai kodel as tureciau palikti pačio uždirbtus pinigus, taip galėjau paduoti pinigus jums, bet kokias 2 dienas nieko nebuvo iš mwc.
 9. Peikiu MWC

  Gerai, algas dalinau ne prima karta ir iškur aš žinau kad nieks nesusirinks, patys mwc zaidime net nebunat tai kaip aš jum paduosiu? Manai iš tokio pelno aš praturtėsiu?
 10. Peikiu MWC

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Marvin_Webster 2. MWC Vardas_Pavardė: Tailor_Bryant 3. Papeikimo priežastis:Dave lyderiu blista užtai kad pasisavinau frakcijos pelną. Nors ta diena kaip buvo planuojamos daryti algos iš mano darbuotoju nieko nebuvo. Tai kur man tuos pinigus reikejo dėti? Nes turėjau išeiti iš lyderio posto,tai gal reikejo jum atiduot? 4. Įrodymai (būtina):
 11. Anketa į moderatorius.

  Sveiki aš esu Justinas. Serveryje žinomas kaip Marvin_Webster. Mano amžius yra 14 metų. Esu aktyvus forume. Noriu i moderatorius nes noriu išbandyti kas čia per postas. Mano charakteris yra linksmas ,šaltu nervu, draugiškas, padedantis. Esu tas kuris nepakenks šiai komandai, rašyti lietuviškai taip pat moku. Forume pagelbėčiau savo greita reakcija, padėčiau trinti temas ir t.t. Su pareigomis manau susitvarkyčiau lengvai, nes tai nėra labai sunkus darbas kiek girdėjau, bet noriu pats pabandyti.
 12. Olybet | Lažybų punktas

  1. Jonas Valančiūnas 2. Donatas Motiejūnas 3. Deividas Gailius 4. Mantas Kalnietis 5. Artūras Gudaitis 6. Artūras Milaknis 7. Martynas Gecevičius 8. Edgaras Ulanovas 9. Lukas Lekavičius 10. Adas Juškevičius 11. Jonas Mačiulis 12. Mindaugas Kuzminskas