Viktorija.

Narys
 • Turinio skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Apie Viktorija.

 • Šiuo metu Pradžioje
 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimtadienis 2002.05.15

Profilio informacija

 • Lytis:
  Moteris
 • Vieta:
  Vilnius
 • Nick'as serveryje:
  Victoria_Gotti

Paskutiniai profilio lankytojai

1.271 profilio peržiūros
 1. Kandidatai į MWC | ''TautinesMažumos"

  atsiprašau bet kaip čia suprasti? lenkai tp nėra žmones ar kaip?
 2. Sveiki! Su Jumis sveikinasi partija ‚,TautinėsMažumos‘‘. Mūsų partiją sudaro 3 atstovės, ir visos esame moteriškos lyties (dėja xd). Visos trys esame kitos tautybės bet tai nėr skirtumo kokios bebūtume, visi mes esame žmonės ir visi esame lygus. Taigi pirmiausia papasakosime apie save : Aš esu šios partijos vyr.MWC narė Viktorija. Serveryje esu žinoma kaip Victoria_Gotti. Man 15 metų.Turėjau SFSAM lyderės bei sub-lyderės postą.Žaidime esu pasiekusi 36 lygį. Esu draugiška,komunikabili,rami. Pirmoji MWC narė Dominyka. Serveryje pasivadinusi Doll_Face. Žaidime yra pasiekusi 25 lygį. Turėjo patirties sub-lyderio poste. Yra draugiška,maloni,komunikabili ir silpnų nervų žmogus. Antroji MWC narė Eleonora.Nick‘as serveryje Black_Berrie. Pasiekusi 26 lygį.Tai yra pana,kuri neturi daug patirties,užtat turi galvą, tai manau kad susitvarkys lengvai.Yra taipogi draugiška,rūpestinga,emocjonali ir mandagi. Taigi pereikime prie pagr. informacijos. Iš pradžiu sakau, kad nieko panašaus kaip ‚, Turim idėjų, bet neatskleisim nes nukuopijuos (atmazkė) ‘‘nebus. Busime sąžiningi ir stengsimes padaryti viską kas bus mūsų jėguose.Stengsimes įvesti naujovių, naujas reformas,patobulinti taisyklės ir t.t.Nepažadame kad pirmomis dienomis bus naujovių,nes reikės susitvarkyti forumą ir pačiom reikės priprasti prie naujų pareigų. Pažadėjimų kaip „Pakelsime minimalią algą iki 1000€ bet nežinome kaip‘‘ – seimo logika. Visi galės išbandyti save lyderio ir sub-lyderio poste, aišku tokie vaikai kaip lauriukas ir t.t nebus priimami, nu nes blemba prisidarys nesąmonių patys žinot (no hate).Nepriverčiame balsuoti už mūsų partija,bet jeigu jums svarbi jūsų ateitis, mes galėtume pasirūpinti. P.S Zlotų nebus, dėja.
 3. 1. Partijos pavadinimas: ''TautinėsMažumos" 2. Partijos vyr. narys: Victoria_Gotti 3. Kiti partijos nariai: Doll_Face, Black_Berrie 4. Ar žadate rimtai dalyvauti rinkimuose ir visa pateikta informacija yra aiški? taip.
 4. Victoria_Gotti

  hello
 5. Victoria_Gotti

  oke :')
 6. Victoria_Gotti

  Jūsų tikrasis vardas: Viktorija Jūsų žaidimo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Victoria_Gotti Jūsų amžius: 15 Gyvenamoji vieta: Vilniaus r. Jūsų charakterio bruožai: esu gera, linksma, draugiška. Apibūdinkite save, jeigu norite šeimą, augintinius: turiu dvi seses, ir turiu šuniuką. Mėgstama veikla: mėgstu piešti ir šokti)) Ar sportuojate? ( jūsų lankoma sporto šaka ): kartais bėgioju. Ar šiuo metu užimate kokias nors pareigas?: ne Kontaktiniai duomenys: skype: live:victoriaagotti Tikroji fotografija: http://www.part.lt/perziura/f8d641c0380f56a413503f234373989041.jpg http://www.part.lt/perziura/cdd94fcd2784140342f3c6f3e271e25d501.jpg
 7. Jūsų klausoma muzika

  https://www.youtube.com/watch?v=Qz4eAxzsaxs https://www.youtube.com/watch?v=pJ3orAQ4rBQ
 8. [b]1. Vardas_Pavardė:[/b] Victoria_Gotti [b]2. Ką praradote ir kiek nuostolių patyrėte?[/b] Pardaviau namą, tada restart'inosi serveris ir atsisuko laikas, likau be 240k. [b]3. Kada tai įvyko (data ir laikas)?[/b] 2016.08.03 21:10 [b]4. Įrodymai (foto, video ar pnš.):[/b] logai [b]5. Liudininkai:[/b] Andrew_Wiggins, Ralph_Capone.
 9. Jūsų klausoma muzika

  https://www.youtube.com/watch?v=bze5VHc5ou8&index=40&list=LLPrqnZHa4-eFgdk4yBkpx-A
 10. Ralph Capone į Administratoriaus postą.

  žinoma kad už. esi tikrai geras, draugiškas, mandagus.