FRANKWILIAMS

Narys
 • Turinio skaičius

  639
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

FRANKWILIAMS paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 18

FRANKWILIAMS turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie FRANKWILIAMS

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Pnvž
 • Nick'as serveryje:
  .

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  arte468

Paskutiniai profilio lankytojai

3.784 profilio peržiūros
 1. PARDUODAMAS VERSLAS!

  Jūsų vardas_pavardė:Frank_Wiliams Ką parduodate?: Verslą Parduodamo daikto aprašymas: Verslus nuliovas , viskas išsiurbta , išplauta, ždž sutvarkyta kaip tik naujam pirkėjui, neša jis 217$/h , prekės šnd užsakytos Parduodamo daikto nuotraukos: Jūsų siūloma kaina: Siūlykit jus be 210k neatiduodu
 2. KAS SU PROFŲ CS'IUKĄ SUMEST? ESU GN 2  ,BET ŽAIDŽIU KAIP SILVERIS. TIK PRIME OK?

  1. Lawrence`

   Lawrence`

   Galim sujudėt viena jei nori. Pm raštelk numesiu steamcommunity

 3. Peikiu | Kornelijus_Webas

  Dėl fixo irgi pamiršo čj
 4. UNBAN Tony_White [IPBAN]

  Patarčiau rašyti sarunaszak, greičiau susilauksi atsakymo
 5. application to TRV

  V_P serveryje:FRANK_WILIAMS Lygis serveryje: 35 Kodėl norite į TRV: NES CE GERIAUSES DARBAS. Ar skatėte taisykles:Taip.
 6. Ble dbr neprisimenu , bet tu top top virna lietuvį kopijuojį
 7. [PASIŪLYMAI] DVIGUBI STANDARTAI VERSLAMS IR KT.

  Įdomu būtų išgirsti daugiau nuomonių/argumentų.
 8. SFPD| papeikimas Kornelijus_Webas

  Soriux , bet gal atkreips dėmėsi į mano komentarą. Kiek tik matau šį pareigūną prisijungusi visada važinėja su bullet'u , suprantu leidimą turi , bet kad iš rankų nepaleist irgi nesąmonė , taip pat elgiasį gan naglai , kažkada apverčiau aš jo ta bullet'a apšaudė su sniperių , parašęs , kad tik su juo tesugebi , atšovė , kad tuoj aš nebesugebėsiu ir išjungė tlf , man rodos turiu dar foto ,bet ne prie pc esu.
 9. Pasiūlymas serverio darbams

  Mano nuomonę , jeigu jau daryt kažką panašaus iš kodo pusės , tai geriau pasiskolint iš Šaro įdėją su raktais, kad lyderis, galėtu išduoti tam tikros mašinos raktus, o darbuotojas turėtu tik savo darbinę mašiną kurią galėtu vairuoti pats.
 10. [PASIŪLYMAI] DVIGUBI STANDARTAI VERSLAMS IR KT.

  Panašiai mąsčiau ir su dujom
 11. Sveiki pesimistai , pastebėjau ,kad serveryje trūkstą konkurencijos tarp kainų , išvis dar nemačiau serverių kur žmonės galėtu konkuruoti dėl savo verslo kainų. Taigi pamąsčiau ,kad visus verslus pakeistu būtų per daug darbo ir pagalvojau, kad geriausia būtų padaryti du AUTOMOBILIŲ SALONUS , pakeisti visas DEGALINĖS. O dabar paaiškinsiu kokia iš to esmė. Pradėsiu nuo AUTOMOBILIŲ SALONO , abiejuose salonuose būtų galima įsigyti mašinų, bet už verslo savininkų nustatytas kainas. Verslo savininkas turėtu užsakyti iš TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJŲ automobilių atvežimus , tarkim BLADE iš automobilių gamyklos kainuoją 17.000$ , vieno verslo savininkas užsisako šią mašiną , ir nustato kiek sumokės už pervežimą ,tarkim 700$ atvežus BLADE automobilį į saloną jį kainuotų 17.700$ , bet savininkas užsideda ANTKAINĮ tarkim 800$ ir į pardavimus įkelia BLADE automobilį už 18.500 , tuo tarpu kito verslo savininkas nusprendžia užsidėti 700$ antkainį už ta patį automobilį ir pas jį jinai kainuoja 18.400$. Taip susidarytu konkurencija dėl kainų, atsirastu daugiau darbo TRV darbuotojams. Manot ,kad abu savininkai susitarė padarys didelės kainas, turiu tam sprendimą su limitais , didžiausia kainą kurią gali uždėti už automobilį yra 3.000$. Nemanau , kad kainos yra per didelės, kadangi , mašinų iš salonų per dieną nuperkama daugiausiai dvi, o kartais išvis nieko nenuperkama. Pagrindinė problema tai ,kad verslo savininkams reikėtu nemažai investuoti superkant didesnė dalį automobilių. Kam iškilo klausimas, kas bus jeigu SALONO savininkai taps neaktyvumas, tokių atvejų siūlau, kad viena saloną , galėtu valdyti ir antras žmogus , kuris neturės tiek daug priivilėgijų verslui. DEGALINĖMS turiu du pasiūlymus, pradėsiu nuo to, jog serveryje trūkstą detalumo , kuris daugeliui atrodo bevertis, bet juk tik taip įdomiau žaisti , DEGALINĖMS siūlau įdėti daugiau rūšių degalu , tarkim BENZINAS, DYZELIS, DUJOS, ir netgi ETANOLIS , aišku pavyzdžiui ETANOLIS būtų tik kai kuriuose sportinėse mašinose , tokiuose kaip ELEGY , HOTRING , kalbu apie mašinas kurios tikrai skirtos sportui. Mašinos su dujomis nebūtų pardavinėjamos AUTOMOBILIŲ SALONUOSE , jas įsidėti kainuotų apie 7.000$ , bet tai būtų ilgalaikė investicija , kurį vėliau atsipirktu dėl pigių DUJŲ kainų. Antras pasiūlymas būtų labai panašus į AUTOMOBILIŲ SALONO. DEGALINĖS savininkas turėtu užsakyti iš TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJŲ degalu pervežimą , tarkim 1000l BENZINO jis nustato kiek sumokės už pervežimą ,šiuo atvejų 500$ , NAFTOS PERDIRBIMO GAMYKLOJE BENZINAS kainuoja 4$/l , atvežus viska DEGALINĖS SAVININKUI tai kainuotu 4500$ , norėdamas kažkiek uždirbti jis užsideda 2$/l ANTKAINĮ ir į BENZINO kainas įrašo 6$/l , tuo tarpu kito verslo savininkas nusprendžia užsidėti 1$/l ANTKAINĮ, ir pas jį benzinas kainuoją 5$/h. TAIP PADARYTI SIŪLAU , NE TIK SU ŠIAIS DVIEM, BET IR MAISTUI IR PNŠ. TAIP PAT RAŠYKIT KOMENTARUOSE KĄ KEISTUMET IR PNŠ.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Frank_WiliamsJūsų frakcijos / gaujos pavadinimas: SFMAtsistatydinimo priežastis: Juozapas nerodo motyvacijos, todėl man irgi jį dingo, mwc reikalaują per daug iš lyderių, sub-lyderių , geriau bus jeigu tiesiog sedėsiu be pareigų.Kiek dienų išbuvote Lyderio / Sub-lyderio pareigose (NURODYTI KONKREČIAI): 26d.
 13. PARDUODAMAS VERSLAS!

  Jūsų vardas_pavardė: FrankWiliams Ką parduodate?: Verslą Parduodamo daikto aprašymas: Verslą neša 217$/h , nusipirkęs jį tikrai vargo nimatuosi. Daug valgyt neprašo tik 4100$ kas keturias dienas, prekęs užsakytos vakar , skaitykim čia dovaną nuo manęs. Parduodamo daikto nuotraukos: Jūsų siūloma kaina: 225000$
 14. Dizaino neatitikimas.

  Čia aš nematau ar nebėra kitų šriftų?
 15. Administracija || Kornelijus_Webas

  PRIEŠ, vakar pamatęs tavo anketa galvojau rimtas žmogus ateina į administraciją , bet perskaičiau ją tik šiandien pamatęs komentarus ir supratau, kad klydau. Anketoje rašai visiškas nesąmonės , išsipleti per daug, pats prieštarauji savo teiginius, kai kuriuose klausimuose ant tiek nuklysti ,kad net nebesuprantu koks yra tas atsakymas. Aiškų negaliu teigti ,kad tu toks ar anoks, kadangi rašydamas prieš atsižvelgiu tik į tavo anketa, serveryje su tavim neteko susidurti.