Rossellini.

TRV lyderis
 • Turinio skaičius

  1.357
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  43

Rossellini. paskutinį kartą laimėjo Balandis 5 2017

Rossellini. turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Rossellini.

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  Roberto_Rossellini

Paskutiniai profilio lankytojai

5.070 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymas trv

  Siūlyčiau perkelti trv frakcijos bazę į ls miestą, yra pakankamai vietų jai, o trenktis į užmiestį tam, kad nuvažiuotum pasiimti fūros yra absurdas.
 2. TRV Justis_Black

  Priimtas. Kai įsidarbinsi užpildyk darbuotojo anketą.
 3. TRV KEYSHAWN_DURRETT

  Priimtas. Kai įsidarbinsi užpildyk darbuotojo anketą.
 4. bus mass unban? 

  1. teruko

   teruko

   ne tik mane atbanino

  2. Bartas_Lietuvis

   Bartas_Lietuvis

   Bus Masiniai unbanai, kalbėjau su Xan.

  3. Napoo
 5. PAPEIKIMO / PAGYRIMO ANKETOS BLANKAI PAGYRIMAS Vardas Pavardė serveryje: Darbuotojo vardas pavardė: Už ką giriate darbuotoją?: Pastabos: PAPEIKIMAS Vardas Pavardė serveryje: Darbuotojo vardas pavardė: Už ką peikiate darbuotoją?: Įrodymai: Pastabos:
 6. Frakcijos valdžia atsakinga už visą darbuotojų veiklą, darbą, algas ir kt. PAREIGOS / VARDAS PAVARDĖ / PASKYRIMO DATA / KONTAKTAI [LYDERIS] ROBERTO ROSSELLINI [2018/03/18] [SKYPE: v.mikloviukas] [SUB-LYDERIS] QUINTILLIO_TISCARENNO [2018/03/18] [SKYPE: sarunaszak]
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Roberto Rossellini Jūsų pilnas frakcijos / gaujos pavadinimas: Tolimųjų Reisų Vairuotojai Norimo Sub-lyderio Vardas_Pavardė: Quintilio_Tiscarenno Ar pasižadate už jį būti atsakingu?: Jis už mane, ahaha. Juokauju, pasižadu. Nuoroda į profilį: http://dogberry.lt/index.php?/profile/990-qti/ Skype ID (PAGEIDAUTINA): sarunaszak
 8. NEPAGEIDAUJAMI ŽAIDĖJAI.

  Čia bus surašomi visi žaidėjai, kurie neturės galimybės patekti į frakciją tam tikrą laiką, arba visam. Priežastys dėl ko bus draudžiama patekti: Bandymas pakenkti frakcijos darbuotojams. Bandymas pakenkti frakcijos lyderiams. Melagingi papeikimai. TRV frakcijos darbo trukdymas. TRV frakcijos veiklos trukdymas. Keiksmažodžiai, įžeidinėjimai TRV frakcijos valdžiai arba darbuotojams ( be jokios priežasties ) kt. SĄRAŠAS: EIL. NR. / VARDAS PAVARDĖ / ĮTRAUKIMO Į SĄRAŠĄ DATA / PRIEŽASTIS / LAIKOTARPIS 1. NĖRA
 9. Domse_Cold//TRV

  Priimtas. Kai įsidarbinsi užpildyk darbuotojo anketą.
 10. Čia bus keliamos akimirkos iš frakcijos veiklos ir kt.
 11. DARBUOTOJŲ INFORMACIJA.

  DARBUOTOJŲ INFORMACIJA, ANKETOS Visi įsidarbinę į šią frakciją privalo užpildyti apačioje pateiktą anketą: Vardas_Pavardė: Įsidarbinimo data [yy/mm/dd]: Rangas: Įspėjimų skaičius: jeigu neturit įspėjimų, palikti tusčia Įspėjimų priežastys: jeigu neturit įspėjimų, palikti tusčia. Anketas pateikti komentaruose , apačioje. Nekurti naujų temų.
 12. Tolimųjų reisų vairuotojų frakcija - frakcija, kurioje nededant itin didelių pastangų galima užsidirbti padorų atlyginimą. Čia nereikia išskirtinių sugebėjimų išmanyti serverio sistemas, čia nereikia būti pačiam draugiškiausiam ar tam, kuris turi geležinius nervus. Šioje frakcijoje laukiami VISI. Visi, kurie nesvarbu kokie yra: ar naujokai, ar senbuviai, ar draugiški, ar uždari. Frakcijoje laukiami visi norintys! Frakcijos informacija 1. Frakcijos transportas, informacija apie jį Frakcijoje turime dvi vilkikų rūšis: "Tanker" ir "RoadTrain". Daugumos patyrusių darbuotojų nuomone "RoadTrain" geresnis transportas gabenti krovinius. "Tanker" vilkiką galite imti bet kada, jeigu tik randate laisvą. "RoadTrain" vilkiką reikia išsipirkti. Kaip tai padaryti? Galima išsikeisti taškus į leidimą septynioms dienoms arba gauti jį susirinkimo metu lyderio / sub-lyderio nuožiūra. Gavus jis bus jūsų asmeninis vilkikas. Niekas jo neims net ir jums būnant atsijungus. Jį savaitę vairuosite tik jūs. Vilkiko rakteliai gali būti duodami per susirinkimą tam tikriems itin gerai dirbantiems darbuotojams. 2. Frakcijos darbuotojų darbo pobūdis, krovinių informacija Frakcijoje darbas nėra ribojamas ar kaip nors matuojamas. Be abejo, galite būti paskatinti nuvežti keletą krovinių, tačiau kada dirbti, jūsų pasirinkimas. Nėra jokio konkretaus darbo grafiko ar panašių ribojimų. Norite - dirbate, nenorite - ne. Aišku, visa tai atsispindės jūsų savaitės algoje. Kroviniai yra kelių tipų bei pobūdžių: krovinys, kurį pasirenkate patys vežti tarp miestų ir krovinys, kuris reikalaujamas iš verslų savininkų. Be abejo atlygis irgi skiriasi. Jeigu verslo savininkas dosnus iš jo galite sulaukti siūlomų net 2000$ už krovinį. Paprastame tarpmiestiniame krovinyje maksimaliai galite gauti 700-800$, tačiau kroviniai gali būti vežami daug greičiau, jeigu teisingai pasirinksite užsakymus (iš vieno miesto į kitą, o iš ten tiesioginis krovinys į kitą, tam, kad nereiktų keisti pasikrovimo miesto, aišku, jeigu tai įmanoma). Taip pat, krovinį galima vežti tiek priekaba, tiek cisterna. Pasirenkant užsakymą svarbu atkreipti dėmesį ar pasirinkote P (priekabą) ar C (cisterną). Priekabą reikia statyti vertikaliai pasikrovimo vietai, o cisterną - horizontaliai. 3. Kaip prisijungti prie tolimųjų reisų vairuotojų frakcijos? Norint patekti frakciją tereikia užpildyti frakcijos anketą. Kaip ir minėjau, frakcijoje laukiami visi! 4. Rangai Rangų sistema įtakoja algą. Nieko daugiau. Bei jūsų pačių statusą frakcijoje. Rangai yra trys: 1. Pradedantysis; 2. Patyręs; 3. Veteranas. Jais kilti galite taškų pagalba arba ilgai likę frakcijoje. Bus pildoma, arba redaguojama.
 13. Startas - 10 dienų - Los Santos

  Jeigu ką dabar šnekat nėra eilinės kalbos, kurios visus nuvylė, tai siūlyčiau daryti kaip ir martelis sakė - WIPE, prie to pačio MASS UNBAN, keletą žaidėjų tikrai pritrauktų, jei jums tai rūpi. Beto, wipe paragintų daugiau žmonių pretenduoti į postus, pakeltų hype Gl.