Napoo

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  513
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  26

Napoo paskutinį kartą laimėjo Gruodis 23 2018

Napoo turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Napoo

 • Rangas
  RadioKappa
 • Gimtadienis 07/09/1997

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  denas180

Paskutiniai profilio lankytojai

3,548 profilio peržiūros
 1. Neaktyvumo anketa

  Jūsų Vardas_Pavardė Napoo_Catberry Laikotarpis [nuo] - [iki] (imtinai) 2019/1/15 - 2019/1/24 Kodėl nebūsite? Prasidėjo sesija, bandysiu prabūt kiek galėsiu.
 2. Temple Drive Families

  Gauja uždaryta.
 3. dB v2.5.9

  Fainai, gj.
 4. Neaktyvumo anketa

  Jūsų Vardas_Pavardė Napoo_Catberry Laikotarpis [nuo] - [iki] (imtinai) 1/6/2019 Tik šią dieną. Kodėl nebūsite? Ryt daug atsiskaitymų, kažkaip nesinori skolų gaut, tad reik pasimokyt.
 5. SENI KAI TU MATAI TOLIIIIIIIIIIIIIIIII
 6. Gaujų juodasis sąrašas Eil. nr. / Vardas_Pavardė / Priežastis / Data (Nuo - Iki) [!] Į šį sąrašą galite patekti žaidėjai kurie nesilaikė taisyklių ( naudojo žaidimą palengvinančias programas, ar kitaip kenkė serveriui/gaujoms) . Banas už cheatų naudojimą esant gaujoj ( cheatai nesusieja su gaujos veikla). (7 dienų blist) Banas už cheatų naudojimą esant gaujoj ( cheatai susieja su gaujos veikla). (14 dienų blist) (dar bus pildoma) Už kiekvieną padarytą nusižengimą, ar bandymas apeiti juodajį sąrašą - pridedama papildomo laiko. 1. - | - | nuo 2019/--/-- iki 2019/--/--
 7. Almighty Saints

  Gauja uždaryta
 8. Ban l Hulio_Pablito

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Napoo_Catberry 2. Žaidėjo kurį užblokavote Vardas_Pavardė: Hulio_Pablito 3. Už ką užblokavote: Cheat. 4. Įrodymai: Stebėkite minimapą. Bei iš chat logo: [19:56:25] × ĮSPĖJIMAS × {ffffff}Žaidėjas Hulio_Pablito(24) galimai naudoja nelegalias programas (Greitis (pėsčiomis): {3098CF}628km/h{ffffff})
 9. Pasiūlymas gaujoms

  Aš apie šitą dar kaiptik vakar mąsčiau.
 10. Peikiu Napoo_Catberry

  Ar tave tos priežastys tiesiogiai liečia, ar tu esi taip fiziškai paveiktas bežiūrėdamas į tą orandžinį tekstą, kad ant tiek triggerina, jei taip - my bad.
 11. Peikiu Napoo_Catberry

  Žaidėjas reklamavo, rašinėjo nesamones. Turėjau teisę dėti temp-baną, ko nedariau, tiesiog išspyriau. p.s. jei taip tau knieti į pm gali parašyt, o ne bėgt į forumą
 12. Gaujų rinkimai.

  Pradėsiu padekodamas,kad nepatingėjot ir užpildėte anketas, vieni parašė mažiau, kiti daugiau, bet aplamai turinys patiko. Gaujos lyderio poziciją užsitarnavę asmenys: Josue_Carol Kuce_Bora Dvl_Blood Jychi_Zowili Kaip ir minėjau anksčiau, bus išrinktos trys-keturios gaujos, tačiau šį kart turėsime visas penkias. Penktos gaujos lyderiu tampa @toshy. Vienintelis žmogus, kuris prieš uždarymą turėjo gan aktyvią gaują. Todėl manau nusipelno šanso pratesti savo darbą. Pateke žmones - susiekite su manimi per skype - denas180, o kas nepateko ir norėtumete sužinoti, kodėl - pm/skype.
 13. Pritatariu savo kolegai visakeriopai, žmogus nevaldantis nervų, vis klausia ar noriu į snukį.
 14. Gangbangeriai, atidaryti rinkimai į gaujų lydus.

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. corey

   corey

   Aii, pasirodė jog prašei kad atidarytų rinkimus ta prasme. Nes kiek mačiau kad jau išrinko ten 4 asmenis į gaujas :D

  3. Napoo

   Napoo

   Ten old, mano kaltė realiai, kad taip vėlai atidariau rinkimus, tačiau tikiuos, kad tai didelės įtakos labai neturės  ir žmonės visgi užpildys :)

  4. corey

   corey

   Užpildys, užpildys. :D