Jesus

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  325
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Jesus paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 12

Jesus turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Jesus

 • Rangas
  Rajoninis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  Jesus_Gutierrez

Paskutiniai profilio lankytojai

1073 profilio peržiūros
 1. Įvairūs pasiūlymai

  Nepatingėkit perlu vietų pakeist. O išimti galimybę parduoti kreditus manau tikrai nereikia. Į serverio rinką tiesiog buvo įėję per daug kreditų kurie būdavo gaunami iš perlų, ir tai dar buvo daroma per kelis acc ir juos pardavinėjant, dėl to buvo kiek nukrypta nuo ekonomikos, bet ir tai jos nesugadino, po to kai pataisė jog krd galima buvo parduot nuo 10lv. Pvz aš tikrai nesiruošiu donatint kažkokiam privačiam samp serveriui kuris jau atgyvena ir neaišku kiek laiko išsilaikys, bet jei susikraunama milijonus per ilgo laiko tarpą ir nebėra kur pinigų dėt bet norisi krd paslaugų kaip VIP, krd numeriai, nick keitimas, car spalva ir pnš. tai vistiek žaidėjas yra verčiamas donatint, kad tai gauti? Wake up niggas, ne krd gadina ekonomika, o sistemos kaip Moneta ir Kauliukai. Išimkit tuos azartinius žaidimus ir matysit skirtuma.
 2. Įvairūs pasiūlymai

  2. variantas lengvai įgyvendinamas, norint pastatyt į pardavimo aikštele mašina, ji butu perrašoma kaip serverio auto, o ne žaidėjo nuosava. nustačius jos kainą, visą kitą info susirenka automatiškai nuo priduotos mašinos ( turiu omeny ridą, degalus, sanauda, kb, signalke, paskutini buvusi savininka ir t.t. ) ir toliau pirkimo principas panašus kaip ir pirkimo iš salono arba galima tiesiog GUI langais, kas rodytu visas masinas esancias turguje. Norint atsiimti mašiną iš parduodamų, tai leistų padaryti tik paskutiniam buvusiam jos savininkui, kitu atvėju mašina galima tik pirkti. Mašinai nupirkus pinigai butu pervesti į pardavejo banko saskaita, ir jam butu apie tai pranesta. Vienam zaidejui i turgu butu leidziama įdėti ne daugiau kaip 2 tr. priemones, kad tai netaptu kaip garazas, kai kiti uzsimes ant masinos 10m ir laikys ten savo masinas saugias galedami isigyti kitas.
 3. Diskusija • IŠREIŠK SAVO NUOMONE

  Linkolnai, savo gta pirma išsivalyk ir su savo emocine bukle susitvarkyk.
 4. Pirmųjų gaujų rinkimai

  Sveiki, Esu Deivydas, 21 metų. Projekte buvau žinomas kaip David_Stiffler a.k.a. Dwayne_Parker, dėl būsimo slapyvardžio dar neapsisprendžiau. Serveryje žaidžiu jau daugiau kaip 5 metus, o su SA-MP jau 10 metų. Šiuo metu esu testuotojas, padedu serveriui pasiruošti startui. Pastaruosius paskutinius metus beveik visą savo laiką praleidau teisėsaugoje, todėl jaučiu, kad metas prisiminti senus laikus kai būdavau kriminalinis. Pats visada renkuosi veiklą, kur yra daug veiksmo, o dabar nusprendžiau pats ją kurti sau ir kitiems bendraminčiams kurie prisijungs prie gaujos. Kadangi gaujų sistema yra nauja ir labai išplėtota, unikali, noriu, kad visos galimybės būtų išnaudotos tinkamai ir visi turėtų veiksmo. Esu tvirtai nusprendęs, kad gauja bus meksikiečių ir į miestą bus įnešta meksikietiškos kultūros, kurią lydės organizuotiškumas, vieningumas ir žiaurumas. Gauja bus su RP prieskoniu, stengiamasi atkartoti realių meksikiečių gyvenimą, netoleruosim "masofkės", žaisim protingai. Išnaudosime visas sukurtas gaujoms sistemas, bei sukursim realią konkurenciją kitoms gaujoms, bei teisėsaugai. Skype - live:deivydas.kim_1
 5. koreguotas dB dizainas

  Turiu omenį borderius.
 6. koreguotas dB dizainas

  Forumas i exceli ikeltas Spalvos pilkos labai ir lenteliu perdaug.
 7. Mano TEXTDRAW darbai [ L0cal ]

  Atrodo puikiai !
 8. Prisistatau Paul_George

  moteru lygoi losi, kad sakai LMKL?
 9. IDLEWOOD BARAS SU INTERJERU

  Jo viena žinoma kaip Giedrius sakė Bet šiaip nais.
 10. LS VRC

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: David_Stiffler 2. Kiek laiko darėte šį mapp darbą: Neilgai 3. Su kokia programa mapp`inote: MTA 4.Aprašykite mapp darbą : VRC - Aikštelė, pastatas, /tech garažas. Isirasiau MTA tai pagalvojau pabandyt pamapint, nes buvau tikrai labai senai mapines, gal 2metai. Mapas tikrai labai paprastas, apie 25 objektai. Išnaudojau vieta kuri visiškai nereikalinga. Pakoregavus ir pateksturinus gal ir tiktu kur. ORIGINAL MAPED P.s. ikelus i samp'a žoles ant aikšteles dingsta.
 11. dB v1.5.1 - #52

  Kada ls?
 12. dB v1.4.8 - #49

  Šaunu, kokybė serverio didėja, bet norėtūsi ir kažko naujo, tai ką galėtų kiekvienas žaidėjas pastebėti serveryje, o ne vien tik iš skripto pusės. P.S. Begalė serverio priimtų pasiūlymų yra tiesiog numesti į šoną ir neįgyvendinami, tai kokio velnio tuos pasiūlymus rašyt.