shishkin

Mechanikų lyderis
 • Turinio skaičius

  145
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

shishkin paskutinį kartą laimėjo Vasaris 11

shishkin turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie shishkin

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai profilio lankytojai

884 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Igor_Shishkin Jūsų pilnas frakcijos pavadinimas: Los Santos Car Service Norimo Sub-lyderio Vardas_Pavardė: Mantas_Petric Ar pasižadate už jį būti atsakingu?:Prižadu. Nuoroda į profilį: http://dogberry.lt/index.php?/profile/4887-petricas/ Skype ID:neturi
 2. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Priežastis, kodėl būsite neaktyvus nurodytą laikotarpį: Neaktyvumo laikotarpis: Frakcijos palikimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Priežastis, kodėl nusprendėte palikti frakciją: Kokie jūsų nuomone, didžiausi frakcijos minusai, bei ką joje pakeistumėte jūs?: Pradirbtas laikotarpis:
 3. Los Santos Car Service Darbuotoju sarašas V_P | Įsp | Įsidarbinimo data Jafaris_Covington - [0/3] 2019/02/16 Buze_Modestas - [0/3] 2019/02/11 Fernando_White - [0/3] 2019/02/07 Frank_Lawley - [0/3] 2019/02/18 James_Bond - [0/3] 2019/02/18 Tony_Chill - [0/3] 2019/02/04 Tony_Stt - [0/3] 2019/02/03 Nervantas_Nervincius - [0/3] 2019/02/03 Scott_Conner - [0/3] 2019/02/18 Mantas_Petric - [0/3] 2019/02/18 Valdžia: Lyderis - Igor_Shishkin Sublyderis -
 4. Anketos šablonas : 1. Jūsų vardas_pavardė : 2. Jūsų amžius? : 3. Jūsų patirtis LSM frakcijoje : 4. Kiek praleidžiate serveryje laiko? : 5. Ar turite TeamSpeak 3 programą ? Atrankos taisyklės : Draudžiama keisti anketos šrifta. Pildyti anketą galima tik kas 48 valandas. Kurti naują temą čia Temos pavadinimas privalo būti - LSM | Vardas_Pavardė Nekopijuoti kito kandidato anketa.
 5. Pagyrimų šablonas 1.Žaidėjo Vardas_Pavardė: 2.Pagyrimo priežastis: Papeikimų šablonas 1.Žaidėjo Vardas_Pavardė: 2.Papeikimo priežastis: 3.Įrodymai:
 6. - Pravažiuoti 100 KM [1 taškas] (FT transporto priemonėje).- Išnaudotas kuro bakas [4 taškai] (FT transporto priemonėje).- Pradirbtas laikas per diena: 100,200 (ir t. t.) min [1 taškas už 100 min] (FT /stat).- Priimti 5 iškvietimai [1 taškas] (FT iš veiklos). Anketos šablonas: 1. Vardas_Pavardė : 1. Surinktas taškų kiekis : 1. Įvykdytos užduotis : 1. Įrodymai (BŪTINA: imgur) : Darbuotojai ir jų taškai :
 7. Rangų pavadinimai, reikalavimaiNaujokas (-ė) - tai pirmasis rangas mechanikų firmoje. Šio rango savininkas yra nesenai įsidarbinęs į firmą ir mokosi mechaniko darbo pagrindų. Sekančiam rangui reikia: - Darbo stažas: 300 minučių.- 15 taškų. - Alga 1500$ Tepalinis (-ė) - tai antrasis rangas mechanikų firmoje. Šio rango savininkas jau yra paragavęs mechaniko duonos ir yra susidūręs su įvairiomis situacijomis. Sekančiam rangui reikia: - Darbo stažas: 500 minučių.- 30 taškų. - Alga 2000$Mechanikas (-ė) - tai trečias rangas mechanikų firmoje. Šio rango savininkas jau yra susidūres su visomis galimomis situacijomis ir yra savo srities specialistas. Sekančiam rangui reikia: - Darbo stažas: 850 minučių.- 45 taškų. - Alga 2500$ Specialistas (-ė) - tai ketvirtas rangas mechanikų firmoje. Šio rango savininkas yra tikras profesionalas savo darbe. Nieko naujo šio mechaniko neišmokinsi. Sekančiam rangui reikia: - Darbo stažas: 1100 minučių.- 60 taškų. - Alga 3000$ Prižiūrėtojas (-ė) - tai penktas ir paskutinis rangas šioje firmoje. Šį rangą turi firmos valdžia(lyderis, sub-lyderis ir rangą užsitartavę žmonės). Sekančiam rangui reikia: - Darbo stažas: 1500 minučių.- 80 taškų.- Valdžios sprendimo. - Alga 3600$ Anketos šablonas : 1. Vardas_Pavardė : 2. Norimas rangas : 3. Turimų taškų kiekis / darbo stažas (FT - /patirtis) :
 8. Bendroji informacija Los Santos Car Service - tai mechanikų firma, kuri teikia paslaugas kaip variklio, išorės taisymai, degalu pilimas, išbuginimas, mašinų remontai. Kol nėra iškvietimų mechanikų darbas yra prižiūrėti miestelių gatves nuo netvarkingai pastatytų transporto priemonių. Reikalavimai: Turėti 2 lygį žaidime Turėti mašinos teises Turėti galiojančią medicinos pažymą Turėti TeamSpeak3 programa ir mokėti ja naudotis Žinoti, mokėti darbo taisykles. Los Santos Car Service darbo taisyklės: - Neįžeidinėti bendradarbių, juos visus gerbti ir mandagiai bendrauti. - Paklusti visoms serverio/forumo taisyklėms. - Jokių draugų transporto priemonių taisymo pigiau, kitokiu atveju būsite išmetamas iš darbo. - Darbo metų būtina būti ,,TeamSpeak3" darbo kanale. - Baigus darbą tvarkingai sunaikiname darbinę transporto priemonę. - AFK būname tik bazėje, kitose vietose draudžiama, o jeigu įvyktu jog tai būtina tai maksimalus laikotarpis būtų 10 minučių. - Savaitės pradirbimo laikas būtinas - 420 minučių, dienos 60 minučių. - Negalint pradirbti dienos minimumo užpildykite neaktyvumo temą. - Jeigu Jus užpuola civilis/gaujinis ar kažkas kitas ir jus nesate to įvykio kaltininkas, Jūs turite teisę gintis pasinaudodami įvairiais ginklais, tačiau tokiu atveju būtina turėti įrodymus, kurie parodytų jog Jūs esate nekaltas. - Norint pasiimti neaktyvumą, turite būti pradirbęs ilgiau nei 4 dienas. Ilgiausias neaktyvumo laikas yra 7 dienos. - Važinėti į miestelius šaudyti civilių ar gaujinius draudžiama, tokių nesąmonių firmoje netoleruojame. - Draudžiama vogti darbinį transportą, iškvietimus iš bendradarbio. - Privalote klausyti aukštesnio rango mechaniko tačiau proto ribose, jeigu jos peržengiamos turit galimybę ignoruoti jo reikalavimus. - Užsiimant savo veikla būtina persirengti į nuosavą aprangą. Darbo apranga skirta darbui.
 9. Kur adminai? Reikia kad mašina ištrauktumėt

 10. https://imgur.com/a/5uQvQGo Oj ngeražu negražu @⋆Lukas kaip čia toks kietuolis scemint žmones pradėjau:( Negražu Gauju prižiūrėtojau.

  1. Rodyti senesnius komentarus  7 daugiau
  2. shishkin

   shishkin

   Tame esmė kad pats bičas siūlosi žaisti ir tada neduoda

  3. iAr@s

   iAr@s

   lewas walkingas bbz

  4. shishkin

   shishkin

   Sutinku su tavim 100%

    

 11. Naktinis Dogberry

  Naktininkai @Tomas_Slim
 12. Sveiki visi, mano vardas yra Erikas man yra 17metų. Žaidime žinomas kaip Igor_Shishkin. Laisvalaikiui užsiminėju sportu, einu į sale. Mėgstu dideli laiką praleisti su savo panele. Esu bendraujantis, mėgstantis paprikolinti, labai nemėgstu kai žmones ateina į firma viena tam kad patinginiauti, visada duodu veiklos ar ką nors pasiekti kad tik žmogus turėtu ką veikti frakcijoje. Nesu pavedantis, jei duodu žodį vadinasi taip ir bus. Mėgstu padėti žaidėjams ar draugams jei jiems tik kažko reikia. Atiduodu visada visa save į darbą ar vadovavima. Esu griežtas bet ne iš blogos pusės tas mano griežtumas kartais suprotina žmones ką jie padarė blogai, kaip ir minėjau mėgstu motyvuoti žmones, kad jie netinginiautu. Senai galvojau pildyti į kokį nors frakcijos lyderio postą, bet tiek neturėjau drasos kiek dabar ir manau pilnai esu pasirenges ir užmotyvuotas turėti pareigas lyderio poste. Šiuo metu esu labai aktyvus ko manau labiausiai trūksta lyderiu postuose iš mano pusės kiek esu pastebėjas. Šiame projekte tai būtu mano pirmosios pareigos manau atėjo ir mano laikas kažką įrodyti ir įgauti daugiau pasitikėjo iš mwc bei daugiau patirties lyderio postuose. Esu sugalvojas daug įdėju, bei veiklu ko manau dauguma firmos darbuotoju nori, o tokiuose firmose kaip LST, LSM, LLSAM nėra tiek veiklos kiek darbuotojai norėtu. Tai tiek dabar iš mano puses linkiu visiems sekmės pildantiems. skype:gerduciux2
 13. 1. Vardas_Pavardė : Igor_Shishkin.2. Dėl ko paliekate mūsų frakcija : Reikia kažka kito pameginti pasiekiau visko ko norėjau firmoje, ačiū už tokia nuostabia kompanija.3. Kiek laiko dirbate mūsų frakcijoje : 20d.
 14. TRV | Darbuotojų Rekordai

  - Vardas_Pavardė: Igor_Shishkin.- Į kokį rekordą pretenduojate: Dėl algos.- Įrodymai (BŪTINA imgur): https://imgur.com/a/Q8I05of