iAr@s

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  551
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

iAr@s paskutinį kartą laimėjo Sausis 27 2015

iAr@s turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie iAr@s

 • Rangas
  ?

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  James_Gifford

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  AŽ :P

Paskutiniai profilio lankytojai

1511 profilio peržiūros
 1. Constant fps drops

  Sveiki, norėjau pasiklausti, ar įmanoma visgi kaip nors paboostint fps žaidžiant CS:GO. Vis ta problema jog nuo 100fps šoka iki 30-50fps kai būna veiksmas (susišaudymai, prie smoke, flashai, grenadei ir pnš). Ar yra variantas naudojantis kokia nors programa visa tai sutvarkyti, ar nevargti ir pirkti naują kompą? (Šiam jau 3m., žinau nedaug, bet kompas visgi nėra labai skirtas žaidimams) P.S. Tie constant fps nukritimai būdingi daugelį game kuriuos žaidžiu.
 2. Prisistatau James_Gifford

  Sveiki sveiki!
 3. Jūsų tikrasis vardas:Aras Jūsų amžius: 16 Iš kokio miesto esate?: Kaunas Ar mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus: Kompiuterinius žaidimus žaidžiu jau gan nuo senai ir esu išbandęs daug skirtingų: CS:GO, LOL, PUBG, SA-MP ir t.t. Visada jausdavau didelį pomėgį kompiuteriniams žaidimams, bet aišku, ne visada randu jiems laiko dėl mokslų. Bet vistiek, žaidimus žaidžiu gan dažnai, kai tik randu laiko. Kokie jūsų charakterio bruožai?: Draugiškas, turintis humoro jausmą, linskmas, komunikabilus, atkaklus ir mėgstantis palyderiauti (iš geros pusės :) ) Laisvalaikio hobis(-iai): Sportas (ėjimas į salę), futbolas, krepšinis, šachmatai ir viskas, kas tik gali sudominti. Kodėl pasirinkote būtent mūsų projektą: Žaidimą pradėjau žaisti nuo 2014m. Šis projektas buvo pirmasis ir tai buvo vienintelis projektas, kurį rimtai žaidžiau per 4 metus. Sudomino jo sistema, įdomus serverio kolektyvas ir kvalifikuota administracija. Ar turite augintinių? Šunį, vardu Raulis :)))) Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Chebra, žinau, kad susidraugausim ir linskmai praleisim laiką projekte. Iki susimatymo. Nuotrauka(neprivaloma): https://gyazo.com/e8877889bed593f2d33816802cdf9ef6
 4. dB v2.5.3

  Pats pirmas atnaujinimas su prikėlimais yra jau gan nuvalkiotas mano atžvilgiu, nes labai daug jau serverių naudoja, bet šiaip visi kiti atnaujinimai super!!!
 5. Serverio perliukai

  Nerka siaučia, matyt internetą tvarko
 6. dB v1.5.3 - #54

  Padarytas /moneta limitas. VIP nariams: 25000$/d., paprastiems žaidėjams: 10000$/d.Nori pasakyt, kad į dieną galėsi mest tik 10k? Padaryta, kad į kalėjimą nebūtu galima iškviesti tarnybų (policijos, medikų, taksi ir mechanikų).Rimtas. xD P.S. Bet su ta monetą tai š*das
 7. Serverio perliukai

  Užsinorėjom su Ken'u car fix gaut xD
 8. dB v1.5.1 - #52

  Ai not bad, bet kažko įspudingo nematyti
 9. Kanalo prašymo anketa.

  Žaidime Vardas_Pavarde: John_Carter Kam reikalingas TeamSpeak?: Susikalbėjimui ir pnš. Ar reikia papildomų kanalų?: Ne Jūsų frakcijos/gaujos pavadinimas: TRV frakcija Jūsų papildomas komentaras: Atsiūskite naujus pass visų kanalų.