Vaidas.

Narys
 • Turinio skaičius

  1.047
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Vaidas. paskutinį kartą laimėjo Gegužė 6

Vaidas. turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Vaidas.

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 2001.09.03

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Lietuva
 • Nick'as serveryje:
  Taylor_Bryant

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  gupija28

Paskutiniai profilio lankytojai

852 profilio peržiūros
 1. Peikiu MWC

  :DD Nejuokink, aš tau liepiau užpildyt anketą, tu atsijungei tada sakydamas, kad dabar negali. Nuėmiau tą lyderį ir viskas, tu kaip dingai, taip dingai.
 2. Peikiu MWC

  Kaip tai nebuvo? Dar pats atsistatydinimo dieną, prieš pat atsistatydinimą skubinai mane, kad nuimčiau lyderį, tai kaip? Kodėl tada nesugalvojai paduot?
 3. Peikiu MWC

  Tai kam pasiėmus pelną išeiti? :DD Visų pirma, tu net nesistengei su mumis susisiekti niekur, skype neatrašei, žaidime nebuvai, kaip tu dabar sakydamas kažką apie mūsų aktyvumą bandai mazintis dėl to? Bandei praturtėt 9k, už tas 9k nusipirkai b-listo.
 4. Peikiu MWC

  Atsistatydinimo dieną vis rašei man, kad greičiau, greičiau tau nuimčiau lyderio pareigas, tada man kilo įtarimas, kad kažkas ne taip, po lyderio nuėmimo patikrinau pelną, ten pamačiau 0$. Šarūno ir logų pagalba išsiaiškinom, kad pelnas dingo į tavo kišenę. Rašiau tau į skype tą pačią dieną, neatrašęs iki šiol esi, serveryje nesirodei ilgokai. Ką man siūlai daryti? Laukti kol pasirodysi? Kam išvis tada tą pelną imt ir išeit iš karto iš lyderio? Jei jau taip atsitiko, tai būtent, kad pelną galėjai atiduoti MWC, mes būtume perdavę jį naujam lyderiui, arba galėjai atiduoti jam pats, nes visgi jis buvo tavo sub'as. Pinigus pavogei ir gali nemeluoti.
 5. Peikiantysis ir peikiamasis pasirenka geriausią ir lengviausią kelią, spaudžia dešines ir skirstosi taikiai. Tema rakinama.
 6. Peikiu Kornelijus_Webas

  Papeikimas priimtas. Sub-lyderis gauną įspėjimą.
 7. Pasiūlymas dėl gaujų, čytinimo.

  Galima pagalvot, kad Šaras gauna kažką už tuos unbanus :DDDD O pats pasiūlymas dėl gaujų b-listo atrodo gan gerai, tik šiek tiek pakoreguot ir viskas, jei bus daug nuomonių, tai iš MWC pusės bandysim įgyvendinti tai.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Bryant Administratoriaus Vardas_Pavardė: Kornelijus_Webas Kuo nusižengė?: Naudoja administratoriaus privileginas savo naudai, važinėja su MWC transportu įjungęs AOD rėžimą, išlipęs pradeda šaudyti su AOD režimu ir tada įsėdęs į transportą pradeda bėgti, kai aš sušaudau jo transportą, panaudoja fix komandą ir toliau laimingas važiuoja. Kažkokiu būdu surakino be darbinio skino, tik išjungęs AOD režimą. Esmė tame, kad jis visą laik važinėjo su Roccardo įjungęs AOD, tai nieko blogo negalvodamas sėdaus pas jį, o jis pasitaikius progai išjungė AOD taip panaudodamas administratoriaus privilegijas savo naudai. Įrodymai: Įrodymų dėl šaudymo ir važinėjimo su AOD neturiu, tačiau visus jo fixus manau gali, Šarūnai, patikrinti loguose, killus (jeigu jų yra) irgi. Įrodymus turiu tik dėl surakinimo tik išjungus AOD ir kažkokiu būdu be darbinio skino. Čia dar turiu ss, kai man važiuojant, Kornelijus išlipo ir tik išjungęs AOD pradėjo šaudyt (loguose gal bus Haroldo_Antanausko mirtis, tik nežinau ar jo killas buvo, ar Riccardo. Data: 2017.08.11/12 (maždaug vidurnaktį)
 9. Unban Ben_Esler 2 karta

  Parašyk skype: sarunaszak arba dogberry.lt dėl išėmimo iš juodojo sąrašo.
 10. Laukiam sub-lyderio pasiaiškinimo ir konkrečių įrodymų dėl išmetimo iš frakcijos.
 11. 1. Vardas_Pavardė: Taylor_Bryant 2. Ką praradote ir kiek nuostolių patyrėte? 130min jailo už relogą 3. Kada tai įvyko (data ir laikas)?: 2017.08.01 apie 16:00 4. Įrodymai (foto, video ar pnš.): 5. Liudininkai: Danthay_Calliford ir Kornelijus_Webas P.S. neturėjau jokio tikslo relogint, starai ir visa kita buvo jau sudėti
 12. Vertimo, rašybos klaidos.

  Klaidos aprašymas: Kai yra paslėptas pranešimas forume, yra porą neišverstų žodžių Įrodymai [BŪTINA]: Klaidos aprašymas: Neišversta Įrodymai [BŪTINA]:
 13. Sveiki, su Jumis sveikinasi ''Prisikėlimo kelio'' atstovas Taylor_Bryant. Noriu pranešti, kad nuo šiandien (2017.07.25) bus atidžiau stebimas lyderių, sub-lyderių aktyvumas. Pagal MWC reformą valdžiai lyderis su sub-lyderiu bendroje sumoje turi pražaisti 90min (išimtis taikoma jei vienas jų yra užpildęs neaktyvumą arba lyderis frakcijai vadovauja vienas, tokiu atveju užtenka 60min). Taigi, nepasiekus reikiamo dienos aktyvumo lyderiai ir sub-lyderiai bus baudžiami įspėjimais. Jeigu lyderis ir sub-lyderis bus pražaidę mažiau negu 90min gaus po 0.5 įspėjimo, jei abu bus pražaidę po 0min, gaus po 1 įspėjimą (išimtys taikomos dėl neaktyvumo ir lyderiams, kurie neturi sub-lyderio). Jeigu savo neaktyvumo priežastimi laikote tai, kad serveryje nėra žaidėjų ar veiklos, prašau savo priežastimi to nelaikyti, jūs kaip lyderis ar sub-lyderis turite rodyti pavyzdį, tad vienu ar kitu atveju būsite baudžiami.
 14. Temos autoriaus prašymu tema atrakinama.
 15. Jeigu būtum skaičius temą (tikiu, kad tikrai jos neskaitei) tai suprastum, kad mes ir nežadam ''kazko labai jau pakeisti'', tiesiog atsižvelgsim į žaidėjų nuomonę ir norus, jei nebūsim apriboti sistemos, stengsimės įgyvendinti tai. Komentuoji painiodama asmeninius interesus su aiškia ir argumentuota nuomone. Kitas dalykas, jog niekam nežadam ''nardyti'', kaip išsireiškei, kas vėl yra asmeninių interesų kišimas, kadangi atsižvelginat į serverio būklę turėtumėte vertinti tai, kad kažkas į tą MWC apskritai nori, ir turi noro kažką daryt. Gali net nesistengt atsakinėt į šį pranešimą, daugiau nesivelsiu į diskusijas.