Vaidas.

Narys
 • Turinio skaičius

  1.050
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Vaidas. paskutinį kartą laimėjo Gegužė 6 2017

Vaidas. turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Vaidas.

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Lietuva
 • Nick'as serveryje:
  Taylor_Bryant

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  gupija28

Paskutiniai profilio lankytojai

886 profilio peržiūros
 1. RELOG | Hayden_Griffin

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Bryant 2. Relogerio Vardas_Pavardė: Hayden_Griffin 3. Aprašymas, kaip viskas vyko, ką jis padarė: Gaudžiau, gaudžiau, gaudžiau, gaudžiau, gaudžiau, gaudžiau, gaudžiau, gaudžiau ir atsijungė :( 4. Įrodymai (foto/video): 5. Data: 2018.03.19 14:36
 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Taylor_Bryant Pareigūno įstojimo į frakciją data: 2018.03.17 Pareigūno rangas: Police Sergeant I Pareigūno paskutinis rangas: – Pareigūno ženklelio numeris( susigalvoti iš 4 skaitmenų simbolių svarbu, kad nesidubliuotu): #8316 Pareigūno įspėjimų skaičius: – Pareigūno skype: gupija28 Pareigūno sukaupta alga: –
 3. Peikiantysis ir peikiamasis pasirenka geriausią ir lengviausią kelią, spaudžia dešines ir skirstosi taikiai. Tema rakinama.
 4. Peikiu Kornelijus_Webas

  Papeikimas priimtas. Sub-lyderis gauną įspėjimą.
 5. Pasiūlymas dėl gaujų, čytinimo.

  Galima pagalvot, kad Šaras gauna kažką už tuos unbanus :DDDD O pats pasiūlymas dėl gaujų b-listo atrodo gan gerai, tik šiek tiek pakoreguot ir viskas, jei bus daug nuomonių, tai iš MWC pusės bandysim įgyvendinti tai.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Bryant Administratoriaus Vardas_Pavardė: Kornelijus_Webas Kuo nusižengė?: Naudoja administratoriaus privileginas savo naudai, važinėja su MWC transportu įjungęs AOD rėžimą, išlipęs pradeda šaudyti su AOD režimu ir tada įsėdęs į transportą pradeda bėgti, kai aš sušaudau jo transportą, panaudoja fix komandą ir toliau laimingas važiuoja. Kažkokiu būdu surakino be darbinio skino, tik išjungęs AOD režimą. Esmė tame, kad jis visą laik važinėjo su Roccardo įjungęs AOD, tai nieko blogo negalvodamas sėdaus pas jį, o jis pasitaikius progai išjungė AOD taip panaudodamas administratoriaus privilegijas savo naudai. Įrodymai: Įrodymų dėl šaudymo ir važinėjimo su AOD neturiu, tačiau visus jo fixus manau gali, Šarūnai, patikrinti loguose, killus (jeigu jų yra) irgi. Įrodymus turiu tik dėl surakinimo tik išjungus AOD ir kažkokiu būdu be darbinio skino. Čia dar turiu ss, kai man važiuojant, Kornelijus išlipo ir tik išjungęs AOD pradėjo šaudyt (loguose gal bus Haroldo_Antanausko mirtis, tik nežinau ar jo killas buvo, ar Riccardo. Data: 2017.08.11/12 (maždaug vidurnaktį)
 7. Unban Ben_Esler 2 karta

  Parašyk skype: sarunaszak arba dogberry.lt dėl išėmimo iš juodojo sąrašo.
 8. Laukiam sub-lyderio pasiaiškinimo ir konkrečių įrodymų dėl išmetimo iš frakcijos.
 9. 1. Vardas_Pavardė: Taylor_Bryant 2. Ką praradote ir kiek nuostolių patyrėte? 130min jailo už relogą 3. Kada tai įvyko (data ir laikas)?: 2017.08.01 apie 16:00 4. Įrodymai (foto, video ar pnš.): 5. Liudininkai: Danthay_Calliford ir Kornelijus_Webas P.S. neturėjau jokio tikslo relogint, starai ir visa kita buvo jau sudėti
 10. Vertimo, rašybos klaidos.

  Klaidos aprašymas: Kai yra paslėptas pranešimas forume, yra porą neišverstų žodžių Įrodymai [BŪTINA]: Klaidos aprašymas: Neišversta Įrodymai [BŪTINA]:
 11. Sveiki, su Jumis sveikinasi ''Prisikėlimo kelio'' atstovas Taylor_Bryant. Noriu pranešti, kad nuo šiandien (2017.07.25) bus atidžiau stebimas lyderių, sub-lyderių aktyvumas. Pagal MWC reformą valdžiai lyderis su sub-lyderiu bendroje sumoje turi pražaisti 90min (išimtis taikoma jei vienas jų yra užpildęs neaktyvumą arba lyderis frakcijai vadovauja vienas, tokiu atveju užtenka 60min). Taigi, nepasiekus reikiamo dienos aktyvumo lyderiai ir sub-lyderiai bus baudžiami įspėjimais. Jeigu lyderis ir sub-lyderis bus pražaidę mažiau negu 90min gaus po 0.5 įspėjimo, jei abu bus pražaidę po 0min, gaus po 1 įspėjimą (išimtys taikomos dėl neaktyvumo ir lyderiams, kurie neturi sub-lyderio). Jeigu savo neaktyvumo priežastimi laikote tai, kad serveryje nėra žaidėjų ar veiklos, prašau savo priežastimi to nelaikyti, jūs kaip lyderis ar sub-lyderis turite rodyti pavyzdį, tad vienu ar kitu atveju būsite baudžiami.
 12. Temos autoriaus prašymu tema atrakinama.
 13. Jeigu būtum skaičius temą (tikiu, kad tikrai jos neskaitei) tai suprastum, kad mes ir nežadam ''kazko labai jau pakeisti'', tiesiog atsižvelgsim į žaidėjų nuomonę ir norus, jei nebūsim apriboti sistemos, stengsimės įgyvendinti tai. Komentuoji painiodama asmeninius interesus su aiškia ir argumentuota nuomone. Kitas dalykas, jog niekam nežadam ''nardyti'', kaip išsireiškei, kas vėl yra asmeninių interesų kišimas, kadangi atsižvelginat į serverio būklę turėtumėte vertinti tai, kad kažkas į tą MWC apskritai nori, ir turi noro kažką daryt. Gali net nesistengt atsakinėt į šį pranešimą, daugiau nesivelsiu į diskusijas.
 14. Labas, aš nieko neryškinau, tu paskaityk dar kart, ryškino Alfred'as savo atsakyme. Nerašiau, kad pakelsim aktyvumą. Iš tavo atsakymo susidaro nuomonė, kad arba išvis nieko neskaitei, arba skaitei mažiau nei pusę. Nenoriu tavęs įžeist, bet neskaičiusiam kam čia komentuot?