S.Rossi

Narys
 • Turinio skaičius

  106
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

S.Rossi paskutinį kartą laimėjo Gegužė 23 2017

S.Rossi turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie S.Rossi

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2001.01.27

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Los Santos
 • Nick'as serveryje:
  Stephen_Rossi
 1. 1. JŪSŲ VARDAS_PAVARDĖ ŽAIDIME: Stephen_Rossi 2. JŪSŲ AMŽIUS: 17 3. KODĖL MECHANIKAI, O NE KITA FIRMA? Reikia švaraus pinigo, čia niekada darbo netrūksta, dažnai būna iškvietimai. 4. KOKIA YRA MECHANIKŲ PASKIRTIS SERVERYJE, KODĖL JIE REIKALINGI? Remontuoti, tobulinti žaidėjų transportą. Reikalingi nes, - žaidėjai išsikvietę mechanikų paslaugas, gali susitvarkyti savo transportą, prisipilti kuro, įsidėti KS(kėbulo stiprumas lygiais), numontuoti „tune“ 5. AR PAŽADATE LAIKYTIS VISŲ SERVERIO, BEI DARBO TAISYKLIŲ? Yeah.
 2. Salvatore'Riina į administratoriaus postą.

  po Capones komentaro, Salvatore turbūt nebenori būti administratorium ;d p.s Prieš. Mažai žinių, nesubrendęs iki tokių pareigų.
 3. Parduodu verslą ir namą

  Jūsų Vardas_Pavardė: Stephen_Rossi Ką parduodate?: Verslą ir namą Parduodamo daikto aprašymas: verslas 294/h namas 4int Jūsų siūloma kaina: verslo pradinė kaina 1ml (daugiausiam pasiūliusiam žaidėjui parduosiu) namo pradine kaina 120k. Parduodamo daikto nuotrauka: Namo id 2. Verslas: ottos cars
 4. Edward_Mckinnon į administratorius

  Už! Kai reikia būni tikrai mldc, bet kartais aišku ir užsidegi, na bet tikiuosi geriausio.
 5. The_Cinka į administraciją

  Už. Jeigu per vasarą sugebėsi išbūti normaliai, tai bus pagirtina. Bet taip, esi atsakingas ir tinkantis šioms pareigoms.
 6. Arba reaguotu matuokliai tada, kai medikai būtų gaudomi, vairuojant darbinį transportą.
 7. 1. Vardas_Pavardė: Stephen_Rossi 2. Ką praradote ir kiek nuostolių patyrėte?: jailas 130min, internetas palagino ir galų galiausiai trumpam dingo. 3. Kada tai įvyko (data ir laikas)?: 2017.05.28 21:09 4. Įrodymai (foto, video ar pnš.): http://prntscr.com/fd3iqh 5. Liudininkai:
 8. Parduodu namą

  keičiam į 4
 9. Serverio perliukai

  Pasakė žmogus turintis galvą.
 10. Serverio perliukai

  Bus tų algų, nesinervuok ;D
 11. 1. Vardas_Pavardė: Stephen_Rossi 2. Ką praradote ir kiek nuostolių patyrėte? Prarasti pinigai rankose. 3. Kada tai įvyko (data ir laikas)?: 2017.05.23 15:28 kažkur 4. Įrodymai (foto, video ar pnš.): Logai 5. Liudininkai: -
 12. Serverio perliukai

  Kai bandai nuverst nuo posto, bet pats neatlaikai.
 13. Pasiūlymas.

  Čia tik pasiūlymas