disconnect

Narys
 • Turinio skaičius

  539
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  26

disconnect paskutinį kartą laimėjo Gruodis 1

disconnect turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie disconnect

 • Rangas
  #ʙᴀᴅᴏᴍᴇɴ

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Los Angeles, CA
 • Nick'as serveryje:
  ELIJAH

Paskutiniai profilio lankytojai

3.307 profilio peržiūros
 1. negausi gi tu to admino --- pagal mano postų kokybę tu jau turėjai suprast, kad man px kas nutiks su šituo acc.
 2. atiduodu psd

  sv kadangi prisijungiau šiandien, tai pamalsiu š ;). radau kažkokį dizainą, yra tam tikra dalis jau sukoduota praeityje, bet visvien jau šituo neužsiimsiu, nes yra daugiau nebaigtų. dedu čia, nes kitur acc psw nežinau, gl kam reikia ,gal pasibaigsit ar dalių pasivogsit ir euriukų pasidaysit atiduodu nes kaip sakiau nebepatinka man jis, tingiu pabaigti ir gana senai dariau jį. gl hf. linkas atsiras už ~10min. https://www.mediafire.com/view/fn2smhefwgf4bjo/DIZAINAS.psd https://www.mediafire.com/file/i1dbi1scb8l8p70/ayy.psd ai ir btw, ne jis nebuvo skirtas dB, tsg pasiskolinau pav. trūksta dar hoverių kai kurių, bet taip planuota buvo daryt temą galit palikt atr, gal dar ką įmesiu dingo pilnesnio dizaino failas, tai w/e gausit tokį.
 3. Sveiki, yra dizainas, stovi jau gana ilgai, tad noriu užbaigti jį. Reikia asmenų mokančių koduoti IPS dizainus, arba bent turinčių idėjų, ką galėčiau pakeisti / pridėti / atimti dizaine. Parašykit į P.M..

  P.S. jei yra koks rimtas koduotojas, sumoku už kodavimą.

  1. Rodyti senesnius komentarus  10 daugiau
  2. disconnect

   disconnect

   what the acual fuck is this? Taip viską emo priėmė, kad nah. Nė vienos prasmės nepriėmei taip, kaip aš norėjau pasakyt, bet px yra, geriau tau palot gi. Į metus nupiešiu 2 dizainus, tai neturiu gyvenimo. Ech subręsk ir kalbėk su manim. Be to, namie anksčiau 19val nebūnu, tai nepanašu, kad prie kompo sėdėčiau kiaurą parą, kaip kai kas. ir dar kart pabrėšiu, subręsk ar gal traktuot kaip užauk, nes tokie cringe pranešimai tavo.

  3. Rossellini.

   Rossellini.

   tu pisk i pavesi geriau , iki

  4. disconnect
 4. Reklama

  laba vakarą. Kaip matau, nestartuosit nustatytu laiku, tai norėčiau sužinoti, kiek laiko atidėtas startas? (Susidariau tokią nuomonę, nes likus vos 5d. iki "starto" dar nieko negirdėt jokiame forume, apie persikėlimą ir "startą", reklama nevyksta.)
 5. Los Santos Voice #10

  Persiprašau, bet kuris čia pas jus toks "protingas", kad mano, jog testuoti reikia 3d. prieš startą ir yra tikras, kad tai yra pakankamas laiko tarpas? Hebra, jokia reklama nepadės jum pritraukti žadiėjų, kai jie atėję matys įjungtą serverį su 2 žaidėjais. Aš čia vienas toks manau, kad nuo 17.09.30 23:59:59 reikia užrakinti serverį, pranešti per visas įmanomas platformas, kad vyksta persikėlimas, parašyti naują aprašymą su LS miesto naujom sistemom ir reklamuoti visą likusį laiką, TAIP YRA KELIAMAS HYPE'AS. Kito kelio nematau.
 6. Dizaino neatitikimas.

  Rašai kaip klaidą, ne kaip pasiūlymą, o tai nėra klaida.
 7. Dizaino neatitikimas.

  Dizainas yra BETA stadijoje, jis bus dar tęsiamas ir prie jo dirbama. Kad jis įjungtas, nereiškia, kad darbai baigti. Dar bus pakitimų.
 8. Serverio ateitis...?

  Tada px, padarom ir wipe'a. Vienas asmuo, ne per seniausiai pasiūlė pasidomėti, kaip viskas vyksta kituose servuose - išpėst akiratį. Tą ir padariau, pažaidžiau, gal pusvalandį ir tikrai, nepaisant n bugų, žaidimas įdomesnis, kai dar nieko neturi. Tiesą sakant, pakeičiau anksčiau susidariusią nuomonę, jog žmonės (senbuviai) nesikels visko nuo 0, ir, manau, pareklamavus persikėlimą į LS kokį mėnesį ar bent pora sav. prieš "naują" startą, surinktų didelę auditoriją.