Luk*as

Narys
 • Turinio skaičius

  118
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Luk*as paskutinį kartą laimėjo Gegužė 3

Luk*as turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Luk*as

 • Šiuo metu Pradžioje
 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.10.25

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Dar pas mama gyvenu.
 • Pomėgiai:
  clap clap
 • Nick'as serveryje:
  The_Cinka

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  gvozimodas159

Paskutiniai profilio lankytojai

623 profilio peržiūros
 1. Unban I The_Cinka

  Jūsų Vardas_Pavardė : The_Cinka Administratoriaus Vardas_Pavardė : Sistema Už ką jus užblokavo? : Nu rašo, kad už jet-pack. ( P.S Buvau žaidime, lygtais prie vrc - sulagino - gavau kick. Ateinu -žiūriu ban. ) Įrodymai : http://imgur.com/a/lmNEt Jūsų IP adresas [ manoip.lt ] :
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: The_CinkaJūsų frakcijos / gaujos pavadinimas: TRV - Tolimųjų Reisų VairuotojaiAtsistatydinimo priežastis: Pabodo, tegu vadovauja tie kas tūri noro, nu laiaks kažkam kitam.Kiek dienų išbuvote Lyderio / Sub-lyderio pareigose (NURODYTI KONKREČIAI): 26d.
 3. Ban Gunce_Boss

  Jūsų Vardas_Pavardė: The_Cinka Žaidėjo Vardas_Pavardė: Gunce_Boss Už ką užblokavote?: Nu už cheat Įrodymai: http://imgur.com/a/inz5v P.S Nekreipkit į /timestamp rodomą laiką.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Cinka Jūsų pilnas frakcijos / gaujos pavadinimas: Tolimųjų Reisų Vairuotojai Norimo Sub-lyderio Vardas_Pavardė: John_Saimon Ar pasižadate už jį būti atsakingu?: Tai jo. Nuoroda į profilį: http://dogberry.lt/index.php?/profile/4779-johnx/ Skype ID (PAGEIDAUTINA): jonas-k6
 5. Neaktyvumo anketa.

  Jūsų Vardas_Pavardė The_CinkaLaikotarpis [nuo] - [iki] (imtinai) Šiandien 07-30Kodėl nebūsite? Nėra laiko, įvarių darbelių yra.
 6. BAN Gytis_Pukis

  Jūsų Vardas_Pavardė: The_Cinka Žaidėjo Vardas_Pavardė: Gytis_Pukis Už ką užblokavote?: Cheat Įrodymai:
 7. Galit padėti?

  Kreipkis į skypę: sarunaszak arba dogberry.lt
 8. Perku!

  Jūsų vardas_pavardė: The_Cinka Ką perkate?: 15 kreditų Perkamo daikto aprašymas ( tiksli info. apie daiktą ): Kreditas/kreditai Kaina, kurią galite pasiūlyti už perkamą daiktą: 10k/už-vnt.
 9. The_Cinka I SFPD

  Jūsų Vardas_Pavardė: The_Cinka Kodėl renkatės SFPD?: Na gan senai dirbau bei įsinorėjau, būti ten kur šiek tiek vyksta veiksmas. Koks pagrindinis SFPD darbas?: Ginti, saugoti, padėti. Nu užtikrinti tvarką mieste bei narplioti įvaraus pobūdžio nusikaltimus Esate dirbęs SFPD būtent čia? Jei taip, kodėl palikote musu darbą?: Tap esu dirbęs. O palikau turbūt, kad tūrėjau užimti lyderio postą. Kokie tavo charakterio bruožai?: Malonus, pareigingas, "stabilus" - "bahūrėlis" Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Esu aktyvus, pareigingas, stengiuosi įvykdyti paskirtas užduotis. Jūsų amžius: 16 metų Ko tikitės iš SFPD?: Geros, darbingos komandos. Ar esate susipažinęs su teorija bei taisyklėmis?: Yes Ar galite naudotis TS3?: Taip Kontaktiniai duomenys(skype): gvozimodas159
 10. PennyBet | H2K vs ROCCAT

  Jūsų slapyvardis žaidime: The_Cinka Jūsų statymas: 10000$ Ant kurios komandos statote: H2K Ar sutinkate su visomis lažybų taisyklėmis: Tai aišku.
 11. Ban - High_Rollef

  Jūsų Vardas_Pavardė: The_Cinka Žaidėjo Vardas_Pavardė: High_Rollef Už ką užblokavote?:Cheat Įrodymai:
 12. Unban Yamazaki_Exony

  Būtum. Tiesiog "vėpliškai" padarei, kaip kadaise Eima_Suplex buvo ir įkėlė foto su wh. O taip netikiu ir nesu dar girdėjęs, jog grįžtant iš afk - trumpam rodo nick. (Čia tik dar vienas netikęs atmazas bei įžūlus tikėjimas, kad unbanins).
 13. PennyBet l NiP vs C9

  Pilnas slapyvardis serveryje:The_Cinka Jūsų statymas ( $ ):10000$ Už kurią komandą statote: Cloud 9 Ar sutinkate su visomis lažybų taisyklėmis:Taip
 14. Pilnas slapyvardis serveryje: The_Cinka Jūsų statymas ( $ ): 9000$ Už kurią komandą statote: FC DALLAS Ar sutinkate su visomis lažybų taisyklėmis: Taip