Pukis_Balbou

Narys
 • Turinio skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Pukis_Balbou paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 21

Pukis_Balbou turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Pukis_Balbou

 • Rangas
  Viščiukas

Profilio informacija

 • Nick'as serveryje:
  Pukis_Balbou

Paskutiniai profilio lankytojai

219 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymas; Nenorėtumėte forume įdėti laikmatį iki starto ? Dėl įdomumo :D

  1. Javan

   Javan

   gali su skaiciuotuviu pasiskaiciuot ;)

  2. Yokashi ♥

   Yokashi ♥

   6 valandas prieš , Javan rašė:

   gali su skaiciuotuviu pasiskaiciuot ;)

   ;DDDD

  3. Pukis_Balbou
 2. Pirmųjų gaujų rinkimai

  Sveiki , žaidime bei forume vadinuosi aš Pukis_Balbou , vardu esu Arminas man yra 18-metų esu iš Panevėžio miesto esu abiturientas be mokslu užsiimu sporto - MMA. Žmogus esu geras , padedantis , pagarbus. Gyvenime labiausiai domiuosi sportu , domiuosi įvairiomis sporto šakomis. Taigi pildau į šias pareigas su dideliu noru ir motyvacija. Serveris sužavėjo gaujų sistemomis kurios čia yra unikalios ir nusimato daug veiklos. Esu žaidėjas patyręs gaujose žinau pačius pagrindus. Taigi tapęs lyderių surinkčiau stiprią aktyvią komandą kuria sudarytu dauguma žaidėju kurie jau yra buve mano gaujoje. Pagrindine didžiausias požiūris būtų į ginklų sandėlius bei konfiskuotų ginklų gabenimą , nes savaime aišku ginklai gaujoms yra pats svarbiausias dalykas ir yra varikliukas daryti kitus veiksmus. Taip pat būtų gaujos tikslas turėti ,bent vieną žmogų teisėsaugos srityje , kas yra sunku padarytu ,bet tai padarius žinotumėme taikinius , bei žinotumėme konfiskuotų ginklų maršrutus ir būtent kuriuo automobilių yra gabenami ginklai. Pagrindinis tikslas neleisti kitoms gaujoms įsigalėti taigi prieš kitas gaujas darysime pastovius išpuolius neleisdami jiems rinktis ginklų/narkotikų ir provokuodami versime juos naudoti savo resursus. Taip pat svarbiausias manau dalykas yra serveryje tai gaujos reputacija dėl kuriuos labiausiai kariautumėme starto pradžioje , puldinėdami gaujas ir teisėsauga. Nes pagrindinis tikslas mūsų būtų kuo greičiau patobulinti transportą bei padidinti pinigų spaustuvių pagaminamą pinigų kiekį. Į šiuos dalykus labiausiai kreiptumėme dėmesį. O didžiausias veiksmas bus zonų grobimuose kur ir pasirodys ką gaujos sugeba kokias taktikas turi , turiu ir savo taktikų dėję jų nenoriu atskleisti. Taip pat yra galimybė teisėsaugos narius apgauti ir jiems sugaišti daug laiko viena iš taktikų būtų naudojantis narkotikų sandėlių vienas gaujos narys būdamas ten priviliotų teisėsaugos narius daryti reidą , o visa kita grupuotė galėtu atlikti grobimą ar kitą nusikalstamą veiklą. Į gaują būtų priimami brandaus proto žmonės, būtų amžiaus cenzūra bei svarbiausias kriterijus būtų jog žmogus būtų linksmas ir suprastu ,kad tai yra žaidimas. Taip pat mėginsime kuo labiau išnaudoti tokius serverio ginklus kurie yra labai naudingi ir praverčiantis kalbu apie - Rifle prisistatymas - http://dogberry.lt/index.php?/topic/52703-prisistatau-balbou/ skype - arminas.19
 3. Nu įdomiai čia pasirinkta serverio starto data ( pirmadienis ) , labai gaila ,kad ne penktadienis ar šeštadienis :/ , gaila negalėsiu dalyvauti starte.

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Giedrius

   Giedrius

   Daug nepraleisi, niekas starto dieną labai ilgai nežais, visgi kitą dieną darbai/mokyklos.

  3. Bee

   Bee

   Tikrai, galėtu kokį Šešadienį padaryt, patogiau visiems būtų :) 

  4. ᴛʀᴇʏ sᴛᴇᴠᴇɴs

   ᴛʀᴇʏ sᴛᴇᴠᴇɴs

   Atsiminiau man atostogos savaite bus, opce būsiu starte hhhh

 4. Matau liaudis renkasi po biški į foruma

 5. We're back, baby!

  Ačiū , daugiau žodžiu neturiu , einu šaikos rinkt į serveriuka
 6. ESAT MYLĖJA KADA?

  1. N3rvas

   N3rvas

   Su tokiu veideliu pamils tave nebent mangio sese

  2. Nedass
  3. Mike_Falcon

   Mike_Falcon

   Esi mylėjas kada?

 7. dB v2.5.5

  Labai gerai, o dabar kiek suprantu reikia ruoštis startui
 8. ESAT KADA MYLĖJA?

  1. Riccardo
  2. JohnX

   JohnX

   TAIP, DOGBERRY.LT BUVO VIENINTELE KURI MANES LAUKDAVO PAREINANT IŠ MOKYKLOS... (h)

 9. Prisistatau Balbou

  Jūsų tikrasis vardas: Arminas Jūsų žaidimo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pukis_Balbou Jūsų amžius: 18 Gyvenamoji vieta: Panevėžys Jūsų charakterio bruožai: Draugiškas, linksmas Apibūdinkite save, jeigu norite šeimą, augintinius: Draugiškas žmogus , domiuosi labai sportu. Mėgstama veikla: Krepšinis MMA, k1 Ar sportuojate? ( jūsų lankoma sporto šaka ): MMA Ar šiuo metu užimate kokias nors pareigas?: Ne. Kontaktiniai duomenys: Šiuo klausimu kreiptis į PM Tikroji fotografija:
 10. Prisistatau Paul_George

  Sveikas, malonu
 11. Čia jau galim kurti tema apie gaują?

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Javan

   Javan

   Šitas baisus gangsteris, atsargiai bahurai :DDDDDDDDDDDD

  3. Javan

   Javan

   kodel nebe rl su savo death rose ? :)

    

  4. Pukis_Balbou

   Pukis_Balbou

   Iki starto ten , vl iš visur subėgsim čia