Tony.

Narys
 • Turinio skaičius

  216
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Tony.

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Paslaptis
 • Nick'as serveryje:
  Tony_Stt
 1. Stabdi, kada LS?

  1. Misteris Alkotesteris

   Misteris Alkotesteris

   Man atrodo jeigu taip agresyviai bus tai vėl užrakins forumą už trijų durų.

  2. Tony.

   Tony.

   Tai vistiek kas iš to, negyvas tas forumas :D

 2. Tiesioginės naujienos iš serverio.

  Koks skirtumas ar Esas pasakys paleidimo data ar Griežka, nesulauksit LS. Tas 90% LS padaryto, manau yra tik paguoda laukiantiems LS, bus gal koks 60% padaryta
 3. Tiesioginės naujienos iš serverio.

  Naivūs žmonės jūs. Pzdakas šitam projektui. O esas ir toliau dalins pažadus savo. Kaip jam bled negėda, taip apsipazorint kiekviena syki.
 4. Tai pagal viską, tada niekada nebus skirtas laikas šitam pasiūlymui, nes niekada mes nepersikelsim į LS.
 5. Aš nuo 2013 metų nebuvau matęs tokio servo. Reikias daryt išvadas, manau visi žinot kokias.
 6. Taip šnekėsim. Tavo ls turėjo būt jau prieš metus, gal kokius 3 o gal 4 kartus. Manrodos net LS nebepadės šitam serveriui atsigaut. Naiviai šneki žmogau. Kiek kartų čia buvo raše žmonės, kad atsisėst pabaigt LS, veiklos sugalvot serveryje, konkursų hujnių visokių ir t.t Ir matai koki pasistūmėjimą iš serverio pusės visokiom jūsu veiklom hujniom? Aš tai ne.
 7. Nuomonės apie projektą

  Ps, su serverio neuždarymu negalvok jog niekam nekenki, tiesiog trugdai ištikimiems žaidėjams ieškotis naujo projekto, man asmeniškai trugdai mesti sampa, nes tik dėl dogberrio sampas dar mano pc yra, ne vienas aš toks. Čia citata iš nervo kažkios temos. Susimąstyk.
 8. Realiai čia visur tiesa, bet didžiausia tiesa būtu uždaryt serverį, nes čia nieks nejuda nei pirmyn nei atgal. Pas Esa motyvacijos belike 0. Jūs tikites atnaujinimo kažkokio, kažko naujo? Gal ir išspaus tą vieną atnaujinima nenorom dėl žaidėjų, bet ne daugiau manau. Ką jūs manot gali padaryt be motyvacijos ir noro? Ogi nieko. Todėl aš manau reikėtu serverį uždaryti, kaip Leo sake anoj temoj viskam ateina galas. Ir šiaip pas mane visiškai taspats, sampas kompe stovi tik dėl dogberio.
 9. Nuomonės apie projektą

  Sutinku šimtu procentu su Leo, daryk serverį ir baigta. Visi žino, kad pas tave motyvacijos belike kažką daryt su tuo servu yra, 0, todėl aš ir manau garbingai jį ir uždaryk.
 10. Pasiūlymas

  Nu ir ką tu tuom nori pasakyt, kad čia sumetei tuos visus pasiūlymus. Ar aš neaiškiai rašiau, nesilankau šitoj pasiūlymų temoj, tai nematau kas čia ką siūlo ble... Tai dabar bled visi ir pradėkit mėtyt, kur dar buvo siūlyta virve, nesuprantu ką jūs tuom norit įrodyt?
 11. Pasiūlymas

  Aš nieko nesakau, gali būt, kad buvo siūlyta. Tiesiog aš nedažnai lankausi pasiūlymuose, tai nelabai ir matau kas ką siūlo.
 12. Pasiūlymas

  neverk, nezinau, galvojau pats, nemaciau kur buvo siulyta sita ydeja kokiam forume ar pns, o jei tu matei atsiusk cia pasidalink pagijatoriau tu. Neapsimesk cia protingu teklia...
 13. Pasiūlymas

  Aš čia sugalvojau manau lengviausia, paprasčiausia sistemą, būtu galima sugalvot kažką dar įdomiau, tiesiog reikia galvot.
 14. Pasiūlymas

  Padaryti gaujom virve, kad galėtu rišt tarkim nuo 15lvl žaidėjus. Principas atsirišimo galėtu būt toks pat kaip ir su antrankiais, žaidėją galėtu atrišt tarkim koks kitas žaidėjas arba pareigūnai. Tik, kad būtu didesne galimybe atrišt, negu dabar antrankius laužti nes visgi čia būtu virvė. Arba tiesiog pirkti pačiam žaidėjui kokį peilį ar ką nors panašaus ir galėtu bandyt pats atsirišinėt. Žaidėjas surištas negalėtu kviest jokių tarnybų, rašyt ir pnš... Žmogus surišes žaidėją, galėtu isodinti į mašiną tarkim su komanda /isodinti... Jei netinka mano variantas galima galvot, pakoreguot šitą sistemą...
 15. Jūsų Vardas_Pavardė:Tony_Stt Administratoriaus Vardas_Pavardė:Trey_Wiliams Kuo nusižengė?: Naudojas bereikalingai admin komandomis, įkalino, ir parašė reasona BUG, bet kur jis tą bugą matė aš taip ir nesupratau, manau jis čia daugiau iš nepykantos. Toliau pradėjo mane įžeidinėt, kiek žinau adminai turi visad išlikt šaltų nervų bet iš jo tų šaltų nervų ir nemačiau, mačiau tik vienus įžeidinėjimus. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/9136165bd3a3abd8963bc8f154ec19e8395.png http://www.part.lt/perziura/d39aa41d79f928fba855e8b61b5bff8d28.png http://www.part.lt/perziura/847b229a92b37362ed611bc9ed4702d8153.png http://www.part.lt/perziura/e72e2bdb1131e015b0ecb6228b1e4f0d228.png Data: 2016-08-19