Ugnius.

Narys
 • Turinio skaičius

  1.267
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  36

Ugnius. paskutinį kartą laimėjo Gegužė 17 2017

Ugnius. turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Ugnius.

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimtadienis 1995.10.23

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Vilnius
 • Nick'as serveryje:
  Hopper_Enr

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  ugniusg1

Paskutiniai profilio lankytojai

1.918 profilio peržiūros
 1. Kiek žinau vienas žmogus tikrai siekia pagrindinio prizo. Nesnauskite ir kiti, pinigai nėra maži. Keliu "stafkę" , pirmasis užkėlęs arba "Sultan" arba "Huntley" automobilio ridą iki 95.000km ir parašęs man - bus laimingasis šio konkurso dalyvis. Iš jo mašina bus nupirkta net už 1.500.000 $. Jei kyla klausimų AŽ forume. Sėkmės dalyviams. P.S. komentaru nereikia, ačiū.
 2. Perku ypatingą produktą

  Jūsų vardas_pavardė: Hopper_Enr Ką perkate?: Kreditus. Perkamo daikto aprašymas ( tiksli info. apie daiktą ): Kreditus. 100~ vnt. Kaina, kurią galite pasiūlyti už perkamą daiktą: 15k~
 3. "Man asmeniškai buvo smagu žaisti, žaidimas buvo ant bangos, dabar viskas liko tik neišsipildžiusia svajone, kuri jau kelinti metai vėluoja." Tai koks point'as dabar tokiom temom tiesiog gruzint ir nervint savininką? Kad ir kokie pažadai buvo ilgi, bet jei užsibrėžė tikslą - padarys. O jau kai padarys ir jeigu bus blogai ir tai naudos neatneš ir online nepakils - verkit. Kolkas nematau tikslo serverio laidot anksčiau laiko. Peace.
 4. Administracija / Tom_Stigidi

  Bent vienas drift'eris turi būt administracijoje. už
 5. 1/4

  viskas čia normaliai :D
 6. 1/4

  Kuo aš vis užkliūnu ? :/
 7. Perku kreditus.

  Jūsų vardas_pavardė: Hopper_Enr Ką perkate?: Kreditus Perkamo daikto aprašymas ( tiksli info. apie daiktą ): Perku 100 kreditų. ( jei turit paimčiau ir daugiau ) Kaina, kurią galite pasiūlyti už perkamą daiktą: 10k - 11k P.S. Temą galit rakinti, kas turės parduoti kreditų parašys AŽ forume. Ačiū.
 8. Nuomonės apie projektą

  Na žinai, tie žmonės, kurie čia yra ilgą laiką tikrai taip lengvai kažkur kitur neišeis, nes čia yra pripratę, čia visus pažįsta, čia Jiems smagiausia žaisti. O jeigu kitur smagiau, tai nėra ko čia ir komentuoti.
 9. Nuomonės apie projektą

  Lengviausia viską suversti ant savininko, administracijos, mwc ir pan... Bet tai koks tikslas? Trūksta veiklos? Nekniskit proto, patys išsipisinėjat ir nedalyvaujat daugumoje rengiamų veiklų. Galima veiklos susigalvoti ir be tos pačios administracijos, tik reikia noro ir pastangų. Kalbant dėl wip'e ir pinigų. Kai prisijungiu į serverį gaunu po kelias panašias sms - "labas, kaip sekasi? sumesk pora k ant mašinos" ; "duok 20k" ... Ką iš to pastebėjau, kad dauguma žaidėjų nori viską gauti "čia ir dabar" , greitai ir nesunkiai. Bet tai kokia to prasmė? Kur tas įdomumas žaisti ir siekti kažko? Juk žaidimas tam ir yra, kad pinigus žaidėjai užsidirbtų laiką praleisdami serveryje ir pan. Skelbiau kelis konkursus - susidomėjimas minimalus. Visi kažkokie išlepę ir tingūs pasidarėt. Atsigaukit ir susimąstykit ko norit. Kad savininkas tinginys ir apsileidęs - sutinku, bet tikrai veiklos ir veiksmo serveryje dėl to pasidaryti niekas nedraudžia, tiesiog reikia bendrauti ir tartis tarpusavyje, viskas suderinama. Peace
 10. Action time | DNB

  Labai "Action" stiliaus video..
 11. Owen Stewart į Administratoriaus postą.

  Už, patikimas žaidėjas.
 12. Ban - Nedas_Fcb

  Taigi aš jį vežiau ant stogo..
 13. Nuosavas sraigtasparnis

  hopperis hopperis.. apie pasiūlymą kalbėkit, visad aš užkliūnu Bet fun būtų , ir dar kai taip pigiai ;DD
 14. Negi nėra norinčių padoriai užsidirbti? Jeigu kažkas jau tuo užsiima - praneškit AŽ.
 15. Serverio perliukai

  PD garažo ypatumai gal nekviestas atvyko Karolis strike's again nubaustas Kaip gi naujos kadencijos "neaplaistysi" xd