Paška

Narys
 • Turinio skaičius

  557
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11

Paška paskutinį kartą laimėjo Spalis 16

Paška turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Paška

 • Rangas
  Vidutinis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.08.03

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Vilnius
 • Nick'as serveryje:
  The_Nexar

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  blackhero.14

Paskutiniai profilio lankytojai

681 profilio peržiūros
 1. I have an idea.

  O tu dieve tu gal nerašyk xD Čia tu apie save kaip kažkokias rekomendacijas rašai ankstesnėj temoj siūleisi filmuoti, dabar streaminti xD Tiesiog žiauriai išsiduodi savo mintis, tuo labiau kad nieks tų streamų nežiūrėtų. O kai tu pradėsi streamint miegas tik silpniems grupėj būsi išvadintas loxu jibanu ir išbanintas, nes ten daugiau renkasi chebra pamalt rimtesnį šūdą arba pafilmuot kaip geria norvegijoj xD Nu esmė tokia, kad streamų nežiūrėtų jeigu nesi populiarus, o į miegas tik silpniems ar kokia kita grupę eiti būtų tavo rep suicide. Krč gal nebekurk jau daugiau tu temų kol neturi ką pasiūlyt? Kiek tavo streamą žiūrės žmonių? Kiek yt kanale prenumeratorių turi? Spėju pirštų nepritruktų kad apsakyčiau, o šiaip pasapaliot čia visi gali "gal aš gal neaš"
 2. Na jei jau čia užpildei tai dabar lauksi ir lauksi Nes abejoju ar dabar kas nors tikrins tavo anketą ir spręs apie tave. Matai kaip jizzy sakė, šiuo metu forumo moderatoriaus statusas yra užimtas, naujų darbuotojų NEREIKIA, o vėliau kai reikės, tai tavo anketą ir tikrins. Matau esi labai motyvuotas, kad net panaudojį šį žodį 2 kartus vieną po kito Iš tikro tavo motyvacija kai pradėsi dirbti čia dings, jeigu aišku pateksi, nes čia tiesiog nėra darbo. O šiaip čia tokia bendruomenė, kuri daugiau vertina kandidatą pagal tai, ką tu parodai, o ne pagal tai, ką pasakai. Čia visi labiau norėtų tave matyti kai startuos serveris žaidžiantį, o po to nuspręsti kam tu tinkamas.
 3. Reklama

  Nuvalkiotų ir senų? Čia sistemos ir yra pačios idomiausios, esmė jose yra tokia, kad jos yra PAPRASTOS, kas kituose serveriuose yra nebūdinga, gal jos ir senos, bet tikrai nenuvalkiotos, ar gaujų sistema nuvalkiota? Ar TRV darbas veža į verslus prekes kiekviename serveryje? Ar egzistuoja bent viename serveryje šitaip išplėtota PD sistema su dalelyte rp? P.S. tu turbūt dar nepastebėjai, kad čia tema yra apie REKLAMĄ, o ne apie nuomonę, nes pas tave biški parazitiška mąstysena, "o tema, daug komentarų, tuoj aš ble ikišiu čia savo nuomonę" o nuomonė net ne apie reklamą. Beabejo yra dėl ko rėkauti, aš toks rėkautojas, tu irgi reiški nuomonę ir mes tokie du rėkautojai kurie vienas su kitu nesutaria ir priešingom kryptim rėkia. Bet žmogau, jau geriau varyk ant ESO negu ant sistemų kurias jis ir komanda sukūrė, nes tu paimk kokį šūdservį ir palaikyk jį 3 metus be atnaujinimų, pamatysi kas iš jo liks, o dogberry laikosi, nu aišku jau visus užpisę buvo ta situacija tai pradėjo griūt viskas.
 4. Reklama

  Iš esmės turbūt mažai kas beveda į googlą kažką apie sampą, nes nebėra naujų veidų šioje bendruomenėje serverių, tie kas pradėjo ir užsikabliavo - liko, o naujų žaidėjų nebeatsiranda labai daug. Reklama kažkokia turėtų būti, gal reikia į sg naują temą parašyt kai jau bus daug informacijos apie ls ir kaip ten viskas vyks, tiesiog kad žmonės žinotų apie dogberry naują, o pritraukti kažkaip stebuklingai nesigaus, tiesiog jeigu žaidėjai matys progresą, pastangas ir t.t., prisijungs prie serverio. Pvz taip buvo su greenside. Žodžiu, balsavimai tikrai nepakenks, bet padės nebent nežymiai. Už reklamos pirkimą aš prieštarauju, nes tokiam serveriui kažkokia ypač kokybiška reklama yra useless, eiliniai lietuviai ateis, o teleportų nėra, dasvidaniya.
 5. Dėl Ts.

  Maybe mikrafono bėdos? Gal tu paimk ir pratestink mikrafoną savo tiesiog ne ts? Callifordai man atrodo tu naują internetą pirk.
 6. Los Santos Voice #11

  Geras sprendimas, visi dabar nusigrauš nagus, tie kas žaidė iki ls ir atvarys į ls kaip žvėrys ištroškę sampo xD O šiaip tai tikrai gerai sugalvota, nes tam serve ar taip ar taip nieko nevyko ir visokiem mwc ir lyderiam buvo tik galvos skausmas.
 7. LS Countdown

  useless dalykas, bet off-topic tema. Skaičiuoja laika iki žadėto LS, galit graužt nagus žiūrėdami į laikroduką xD COUNTDOWN TIMER LS
 8. Zdarova Romkis_Rmks

  zdarova romėnas.
 9. zdarowa

  Tokia "svarbia" tema galima buvo ir būsenos atnaujinimą parašyt. O šiaip jau pakuojasi lagaminus serveris, greit kelsis, bent jau tokie gandai sklinda.
 10. Unban Bartas_Lietuvis

  Į tuos "įrodymus kad ištrynei čytus" vistiek niekas nekreips dėmesio, ir nereik čia dėl to diskusijų, kadangi įsirašyt po to vėl galima. O kaina kyla sparčiai, kuo ilgiau neatsiblokuoji tuo daugiau pakyla, po poros metų reikės inkstus priduot kad atsiblokuotum O jei rimtai kaip visad siūlau nusipirkt tą unbaną ir neprašyt čia išmaldos.
 11. unrcon Mantex_Smurfas? :O

  Žmonės, tų rconų unbanų prašyt tas pats kas prašyt išmaldos, kurios beje geroji administracija kartais ir duoda. Prisičytinai, mokėki pinigus. Aš irgi rcone sėdėjęs, bet unbanų čia neprašiau, tariausi su esu, mokėjau sumą, kurią sutarėm. Manau ir tu susitarsi, jeigu tik pinigų turėsi.
 12. Kandidatai į MWC | "CatBerry"

  Kam žadėt tokius dalykus, kurių neįvykdysite? Tu išdėstyk planą kaip, ponas, žadate su 5 žaidėjais padaryti įdomius grobimus? Gaujų lyderiai jau metus laiko atsijunginėja. Kur jūs diktatūra matote, kur matote kad darbuotojus skriaudžia lyderiai? Šiuo metu lyderiai atsiklaupę ieško darbuotojų, nes jų nėra ir tikrai niekas jų neskriaudžia, jeigu vienetiniai atvejai buvo, tai nereikia iš jų išpūsti burbulo. Ir vpš, brazzers logo, kažkoks šūdinas paveikslėlis, tekstas kopijuotas ir dar atsiranda žmogus kuris kažką nori čia mąstydamas išaiškinti. Kol nebuvo tavo protingų komentarų šitoj temoj, visi manė kad šita anketa į mwc yra joke, bet vat reikėjo sugadinti visą įdomumą, ateiti ir sugadint visą cirką. Logotipą jie sukūrė kad įrodytų kad nebus pasikelę xDDDD Neįrodėt.
 13. Kandidatai į MWC | ''TautinesMažumos"

  Balsuosiu už jus, nes mažiausiai meluojat anketoje ir nieko per daug nežadat. Taip pat įdomus aspektas, kad visos trys esate panelės, tikiuosi bus daug isterijos ir bus linksma xDDDDD PS jau pavadinimas, tai sudaro tokį įspūdį kad tos trys partijos tarpusavy lenktiniauja, katra sukurs debiliškiausią pavadinimą.
 14. Kandidatai į MWC | "CatBerry"

  Oo tu maryte melnikaite! "Daugiau jokios diktatūros", " padarysim gauju veiklą vėl įdomią", "lyderiai neteisingai elgiasi su darbuotojais". Pirmas dalykas tu per daug iškraipai faktus. Skaitant tavo pristatymo "iškilmingą ir orią" kalbą, atrodo, kad daug prisižiūrėjai filmų su hitlerio kalbomis, bet dalykas tas, kad tu ne hitleris, nesudeginai nei vieno žydo ir jeigu ką vpš esi kada nors deginęs tai savo kojų plaukus. -rep tokiem postam nesvarbu ar jie ant prikolo ar normaliai rašyti.
 15. Apleisti pastatai - Kino teatras " Laisvė " #3

  Nedaryk to subtitrų transparent efekto, arba juoda arba balta ir viskas, nes dabar po peržiūrėjimo -1 regėjimo balų skalėj mato mano akys. O šiaip visa kita tai prasta, dar toli iki kažko tokio kaip praeitiesžvalgas