Paška

Narys
 • Turinio skaičius

  517
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Paška paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 1

Paška turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Paška

 • Rangas
  Vidutinis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.08.03

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Vilnius
 • Nick'as serveryje:
  The_Nexar

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  blackhero.14

Paskutiniai profilio lankytojai

455 profilio peržiūros
 1. Anketa į moderatorius.

  Aš tai nebūčiau prieš, bet žodis ne žvirblis, kaip pasakė kažkokia cioce iš teliko. Matai, jau pradėjo žmogus virš manęs prisikabinėti ir nusprendė, kad nesi vertas jokių pareigų. Rašyti lietuviškai lietuvių serveryje manau visi moka, bet klausimas ar moki taisyklingai rašyti lietuviškai? Esi aktyvus forume tai čia reiškia 25 pranešimai ir 5 reputacijos taškai? O forume registravaisi net 2016 metų kovo 3 dieną ir drįsti sakyti, kad esi aktyvus forume. Na jeigu tu tik tiek pateiki naudingos informacijos apie save ir tai ji yra klaidinga, tai drįsčiau sutikti su Jizzy nuomone. Prieš.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Nexar 2. Jūsų frakcijos / gaujos pavadinimas: SFT 3. Statusą ( NUIMTI / UŽDĖTI ) // lyderis / sub-lyderis (paryškinti ar tai lyderis ar sub-lyderis ir ar nuimti, ar uždėti)
 3. Serverio perliukai

  o po to girtas prikuria tokių juodųjų sąrašų, kad tipo per mažai siūlant už vežimą įtraukia į juodajį xDD O išsipirkimo kaina tiesiog kosminė - 2000 centų. xDDDDDDDD
 4. Nelabai suprantu tikslo šio filmuko, ar čia tipo kad adrenaliną pagaut tamsiai vaikštant kažkokioj šiknoj ar su kažkokiais tikslais kažką parodyt ir papasakot. Žodžiu šiek tiek neša į praeities žvalgą, kurį pastoviai žiūriu. Ką galiu pasakyt apie šitą video - jam muzika tik trukdo, trūksta balso iš tiesioginės vietos.
 5. Jūsų klausoma muzika

  aišku jau sena, bet kažkaip su chebra pro palangą važiuojant prisiminėm xD
 6. Be kažkokių komentarų 10/10 ! Šaunus darbas. Galiu pasakyti vieną - ES daug prarado kai tu palikai projektą, nes bent jau mano nuomonė tokia, kad tu projektui buvai pats vertingiausias žmogus. Toks įspūdis kad dabar čia mus erzini visus "va kaip aš moku o dogberry čiulpia" xDDDD Realiai +rep, nuostabūs darbai tavo.
 7. Joo, geros idėjos, esu žaidęs kažkur kur panašu tai yra vlrg buvęs, dabar mariaus irgi kažkas tokio bus kaip tu siūlai. Tikrai įdomu būtų, tik daug darbo, TRV dar daugiau darbo gautų ir manau kad po tokio update nebeliktų nė minties kad trv neįdomus darbas.
 8. Pasiūlymas serverio darbams

  "kaltų šaibas" xD jeigu daugely servų taip yra ir kažkodėl direktorių draugeliai nėra milionieriai. Jeigu naujokas uždirba 30$, o "lyderio draugelis" auksto ranko uždirba 45$ važinėdamas tai čia jau skaitosi šaibų kalimas? XD nuo papildomų 15 $ tikrai milijonierium serve nepasidarysi. O dėl korupcijos tai kokia čia korupcija, tu gal kituose serveriuose nežaidei? Rankup sistema yra niekas nieko free nepromotina.
 9. Pasiūlymas serverio darbams

  Jau tokios idėjos buvo siūlytos n kartų ir n kartų buvo atmestos. Su tokiu aktyvumu tai rangų reikėtų nebent policijos darbuotojam, o visokie medikai taksi vpš tie rangai nereikalingi. Čia labiau jau lyderis turi spręsti ir pats galvoti sistemas ne iš kodo pusės, o šiaip sutinku su frankwilliams.
 10. Dizaino neatitikimas.

  Aš nežinau, asmeniškai man neina uždėt nei kito šrifto nei kitos spalvos, bet gal man čia gliučina browseris, o gal forumas .
 11. Administracija || Kornelijus_Webas

  Kadangi tavęs visai nepažįstu net nemačiau serveryje, tai skaičiau visą tavo anketą. Na ji tikrai neįdomi xD Pvz cituoju Toks įspūdis, kad tu norėdamas išpildyti reikalavimą su minimaliu žodžių kiekiu anketoje rašai totalias nesamones. Kam dabar prirašyti litanijų kur tu atostogavai ar kokia tavo kasdieninė rutina. Skaitant už ką buvai užblokuotas tiesiog norisi tave užblokuot dar dešimt kartų ;/ Seni ten tereikia parašyt "buvau užblokuota už čytinimą, sukčiavimą, kenkimą ir iš to supratau kad nedarysiu to ir to", o tu toks įspūdis kad pradėjai rašyt istorijų knygą toje vietoje ir kai jau rankos pavargo nusprendei pereiti prie kito klausimo, dar betrūko kad papasakotum už ką kituose serveriuose buvai užblokuotas kaip ten skraidei su sraigtasparniu ir šaudei mentus xD Žodžiu išmok atsakyt į klausimą taip kaip jį užduoda, neeikvojus savo laiko ir forumo duomenų bazės talpyklos. Aš prieš.
 12. Dizaino neatitikimas.

  Skilties pavadinimas "Dizaino ir vertimo klaidos", o tu vat dabar nuspręsk ar čia dizaino klaida ar pasiūlymas dizainui.
 13. Sugrižau!!

  O kam išėjęs buvai? Per tave matei koks online buvo visą mėnesį? Būtum neišėjęs būtume rekordą pamušę. O asmeniškai tai aš neatsimenu tavęs xD
 14. Dizaino neatitikimas.

  Aš būsenos atnaujinimus moku skaityt nereikia čia iš manęs daryt invalido. Rašau ne todėl, nes nežinau, o todėl, kad galimai pateikčiau idėjų tam forumo dizaino tvarkymui.
 15. Na nepavadinsi to klaida, bet ir ne trofėjus. Mano manymu gražiau atrodytų jeigu nuspalvot tą pranešimų iš serverio valdžios langą (kur dabar visai juodas) tokia spalva kaip ir nuspalvotas serverio informacinis skydelis (#383D44). Ir tuos mėlynus list taškus pakeisti į žalius, labiau tiks prie dizaino. Taip pat tik parašęs pastebėjau, kad įrašius vietą "redaguoti profilį" ją rodo per 2 dvitaškius (::) ir be tarpo, pažiūrėk kaip atrodo po mano nuotrauka .