Paška

Narys
 • Turinio skaičius

  563
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11

Paška paskutinį kartą laimėjo Spalis 16

Paška turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Paška

 • Rangas
  Vidutinis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.08.03

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Vilnius
 • Nick'as serveryje:
  The_Nexar

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  blackhero.14

Paskutiniai profilio lankytojai

837 profilio peržiūros
 1. atiduodu psd

  Net nemaniau, kad tu toks rimtas menininkas. Jeigu rimtai tai žinau tą jausmą kai persidirbi prie vieno darbo ir tau viskas jame pradeda atrodyt netaip ir negražu xD Bet taip nėra su šitu psd, jis labai geras, tas šuo tikrai geresnis nei dabar yra, bent jau tinka prie to dizaino.
 2. Nu tu irgi nieko teigiamo iš šūdo nemalimo negausi. mes tai bent rep gaunam ir freepostu pasirenkam.
 3. Sutinku, beabejo. Pats samp negali pasakyt ar geras ar blogas, bet kai kurie žmonės moka padaryt įdomias modifikacijas, kaip pvz buvo dogberry sf. Sampą būčiau nustojęs žaist prieš 2 metus, jei ne dogberry su savo išskirtine modifikacija ir palyginus su kitais projektais ganėtinai draugiška bendruomene. O dabar čia atėjus graudu pažiūrėt
 4. Nu šiaip biški klysti, nei aš čia žaisiu, nei liberty, nes sampą ištrynęs nuo tada, kai išėjo didžiausias melas pasaulyje - ls paleidimo data. Taip kad tu gal tyliai būk vangos palikuonie, ateitį jis čia spėja.
 5. atidaryk ta serva vaiku neerzines

  1. ▼ Nerijus ▲

   ▼ Nerijus ▲

   Kaip suprantu, esi tarp tų "vaikų" (wasntme)

 6. I have an idea.

  O tu dieve tu gal nerašyk xD Čia tu apie save kaip kažkokias rekomendacijas rašai ankstesnėj temoj siūleisi filmuoti, dabar streaminti xD Tiesiog žiauriai išsiduodi savo mintis, tuo labiau kad nieks tų streamų nežiūrėtų. O kai tu pradėsi streamint miegas tik silpniems grupėj būsi išvadintas loxu jibanu ir išbanintas, nes ten daugiau renkasi chebra pamalt rimtesnį šūdą arba pafilmuot kaip geria norvegijoj xD Nu esmė tokia, kad streamų nežiūrėtų jeigu nesi populiarus, o į miegas tik silpniems ar kokia kita grupę eiti būtų tavo rep suicide. Krč gal nebekurk jau daugiau tu temų kol neturi ką pasiūlyt? Kiek tavo streamą žiūrės žmonių? Kiek yt kanale prenumeratorių turi? Spėju pirštų nepritruktų kad apsakyčiau, o šiaip pasapaliot čia visi gali "gal aš gal neaš"
 7. Na jei jau čia užpildei tai dabar lauksi ir lauksi Nes abejoju ar dabar kas nors tikrins tavo anketą ir spręs apie tave. Matai kaip jizzy sakė, šiuo metu forumo moderatoriaus statusas yra užimtas, naujų darbuotojų NEREIKIA, o vėliau kai reikės, tai tavo anketą ir tikrins. Matau esi labai motyvuotas, kad net panaudojį šį žodį 2 kartus vieną po kito Iš tikro tavo motyvacija kai pradėsi dirbti čia dings, jeigu aišku pateksi, nes čia tiesiog nėra darbo. O šiaip čia tokia bendruomenė, kuri daugiau vertina kandidatą pagal tai, ką tu parodai, o ne pagal tai, ką pasakai. Čia visi labiau norėtų tave matyti kai startuos serveris žaidžiantį, o po to nuspręsti kam tu tinkamas.
 8. Reklama

  Nuvalkiotų ir senų? Čia sistemos ir yra pačios idomiausios, esmė jose yra tokia, kad jos yra PAPRASTOS, kas kituose serveriuose yra nebūdinga, gal jos ir senos, bet tikrai nenuvalkiotos, ar gaujų sistema nuvalkiota? Ar TRV darbas veža į verslus prekes kiekviename serveryje? Ar egzistuoja bent viename serveryje šitaip išplėtota PD sistema su dalelyte rp? P.S. tu turbūt dar nepastebėjai, kad čia tema yra apie REKLAMĄ, o ne apie nuomonę, nes pas tave biški parazitiška mąstysena, "o tema, daug komentarų, tuoj aš ble ikišiu čia savo nuomonę" o nuomonė net ne apie reklamą. Beabejo yra dėl ko rėkauti, aš toks rėkautojas, tu irgi reiški nuomonę ir mes tokie du rėkautojai kurie vienas su kitu nesutaria ir priešingom kryptim rėkia. Bet žmogau, jau geriau varyk ant ESO negu ant sistemų kurias jis ir komanda sukūrė, nes tu paimk kokį šūdservį ir palaikyk jį 3 metus be atnaujinimų, pamatysi kas iš jo liks, o dogberry laikosi, nu aišku jau visus užpisę buvo ta situacija tai pradėjo griūt viskas.
 9. Reklama

  Iš esmės turbūt mažai kas beveda į googlą kažką apie sampą, nes nebėra naujų veidų šioje bendruomenėje serverių, tie kas pradėjo ir užsikabliavo - liko, o naujų žaidėjų nebeatsiranda labai daug. Reklama kažkokia turėtų būti, gal reikia į sg naują temą parašyt kai jau bus daug informacijos apie ls ir kaip ten viskas vyks, tiesiog kad žmonės žinotų apie dogberry naują, o pritraukti kažkaip stebuklingai nesigaus, tiesiog jeigu žaidėjai matys progresą, pastangas ir t.t., prisijungs prie serverio. Pvz taip buvo su greenside. Žodžiu, balsavimai tikrai nepakenks, bet padės nebent nežymiai. Už reklamos pirkimą aš prieštarauju, nes tokiam serveriui kažkokia ypač kokybiška reklama yra useless, eiliniai lietuviai ateis, o teleportų nėra, dasvidaniya.
 10. Dėl Ts.

  Maybe mikrafono bėdos? Gal tu paimk ir pratestink mikrafoną savo tiesiog ne ts? Callifordai man atrodo tu naują internetą pirk.
 11. Los Santos Voice #11

  Geras sprendimas, visi dabar nusigrauš nagus, tie kas žaidė iki ls ir atvarys į ls kaip žvėrys ištroškę sampo xD O šiaip tai tikrai gerai sugalvota, nes tam serve ar taip ar taip nieko nevyko ir visokiem mwc ir lyderiam buvo tik galvos skausmas.
 12. LS Countdown

  useless dalykas, bet off-topic tema. Skaičiuoja laika iki žadėto LS, galit graužt nagus žiūrėdami į laikroduką xD COUNTDOWN TIMER LS
 13. Zdarova Romkis_Rmks

  zdarova romėnas.