Dziadas

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  705
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Dziadas paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 9

Dziadas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Dziadas

 • Rangas
  Forumo senbūvis
 • Gimtadienis 08/03/00

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Vilnius
 • Nick'as serveryje:
  The_Nexar

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  blackhero.14

Paskutiniai profilio lankytojai

1994 profilio peržiūros
 1. Įvairūs pasiūlymai

  Už. 1. Padaryt, kad tik 40% kreditų nupirktų galėtum parduot, paprasčiausiai norėdamas parduot 4 kreditus turi nusipirkt 10 ir kitus 6 išleist. Ir plius nuo 10 lygio kad leistų.
 2. Pasiūlymai žaidimo patogumui

  Čia ir buvo idėja nuo senų dB laikų, kad ginklai mirštant nedingsta, bet už tai jų vertė didelė. Man čia ganėtinai logiška visuomet atrodė, kam dabar reikėtų keist? Dėl visų laivų, sraigtasparnių ir malunsparnių ir tankų parduotuvėse tai aš prieš, dabar su transporto priemonėm viskas labai gerai yra. Vienintelė idėja kuri verta apsvarstymo yra kazino, o ji, beje, yra siūlyta jau daug kartų. Visos kitos idėjos jau net man nepraeitų, nekalbant apie serverio senbūvius, kurie bent kiek dar nori prisimint, kad žaidžia dogberry o ne kokį sarg ar gs. Aš prieš.
 3. Forumo atidarymas ir serverio starto data!

  Na galimybės žaist tai tikrai neturėsiu, tai jau nesijaudink, jeigu startus serveris tai gal kartais tik į forumą ateisiu, tai skaityk aš jau nebepriklausau šitai BENDRUOMENEI. Jeigu taip aršiai kovoji už serverio unikalaus paveldo išsaugojimą tai kodėl tu **** pats neprisidedi kokių poros šimtų euriukų prie serverio vystymo? Kodėl turėdamas 2 pilnus šansus serverio nenusipirkai? Pamatytum tada, kad laikyt jį tokį, kokio nori tu, yra visiškai nepelninga. Aš nesakau, kad reikia dabar prikurt teleportų ir narkotikų norint pritraukt žmones iš kitų serverių. Aš kalbu apie tarpinį variantą tarp tų sėkmingų serverių ir šito. O jeigu kalbant apie norus, tai aš noriu, kad ganėtinai įdomus serveris išliktų, su pakeitimais, kad pritrauktų aktyvių žaidėjų. O viskas ko tu nori, tai praleist laiką šaunioje, ganėtinai subrendusioje bendruomenėje iš svetimos kišenės. Kiek laiko tas truks? Jau gali ir nebeatsirast naujas moneira kuris užsipirks kreditų tiek, kad galima būtų programuotojui už darbą sumokėt, teks viską iš savo kišenės daryt. Gal tada jau laikas kokį teleloto bilietą nusipirkt?
 4. Forumo atidarymas ir serverio starto data!

  Tu tai tikrai grįžtum Na manau blogiau už xanaxą nieko jau nebus, tiesiog reikia kažkiek dar turėt moralinių normų ir viskas bus gerai. Iš karto, jeigu naujasis savininkas ruošis iš šito serverio uždirbt, tai iš karto sakau, kad nieko neišeis kol bent 100 žaidėjų pastovių nebus, per didelis fanatizmas prives prie dar vieno serverio pardavimo. Kodėl neverta tikėtis nieko nuostabaus? Kad išlaikyt serverį, kurio stilius daugeliui lietuvių nepriimtinas teks aukot daug savo laiko, nervų ir nesitikėt uždarbio. Man atrodo tokį žmogų surast dabar taip pat sunku kaip gerą kunigą. Xanaxas vos pusmetį ištvėrė, ES irgi perspektyvų turbūt nematė. Vienintelė išeitis, kurią aš matau, tai pritempti serverį prie šiuolaikinių lietuviškų standartų kartu padarant labai daug naujų dalykų, kurių kituose serveriuose nėra. Laikas sukurt daugiau paslaugų už kreditus, daugiau galimybių žaidėjams, uždirbtus pinigus investuoti į serverio reklamą ir tobulinimą. Klausimas žaidėjam: ar norit žaist kažkokiam kultūriniam sampo pavelde su 20 pastovių žaidėjų ir daryt gyvenimo imitaciją, ar norit tiesiog linksmai ir kokybiškai praleist laiką? Egzistuoja grupė žaidėjų, kurie visur mato bendrą priešą grp. Toks įspūdis, kad paklausos ir pasiūlos dėsnis veikia visur tik ne dogberry serveryje.
 5. Jūsų užsiemimas laisvalaikiu

  nu duodi virguti Sėkmingo vakaro
 6. Serverio perliukai

  iš manęs visi juokiasi, tai ir aš pasijuoksiu.
 7. dB v2.5.7 [HELOVYNAS]

  Nusimato akių gadinimo savaitė sampe ;/ Gerai padirbėta.
 8. dB v2.5.6

  Nu šauniai padirbėta kaip visada, ieškosim klaidų dabar. O labiausiai tai patiko tas skambutis į vietinį telefoną :DDD Kaip iš Matricos
 9. Šiaip galima abejoti dėl trėjaus nuomonės apie sistemų kopijavimo pateisinimą teisingumo. Samp serveris kažkokiam lygmeny imituoja realybę, taigi tokios sistemos kaip darbai, verslai, mašinų salonai aišku nesiskaito kopija iš kito serverio, tačiau kai kurios sistemos mano manymu tikrai skaitosi. Baisiausia nuodėmė ne kopijavimas, bet vienodumas, nes žaidėjas būtent dėl to negali pasirinkt serverio, visi juk vienodi! Trėjus sakė, kad jeigu sistema gera, ją reikia naudoti, iš esmės skamba logiškai, bet paimkim pvz greenside, ten daug sistemų gerų ir ganėtinai unikalių, tai dabar paimkim ir visas čia panaudokim, taigi išeis du identiški serveriai. Ne geras idėjas iš kitų serverių reikia imt ir naudot, bet geras idėjas patiem sugalvot reikia, kurios išskirtų serverį iš kitų. Geros idėjos tai čia būtų dabartinė dogberry įtarimo sistema, kuri lietuvoj tikrai išskirtinė, baudų sistema, frakcijų sistema, ginklų sistema - viso to nepamatysi kituose lietuviškuose serveriuose, tai aš manau, kad tokių idėjų reikia daugiau dar sukurti, o jau naudojamas galima pritaikyti sau, bet atsargiai.
 10. IPS Forumo Dizainas

  Super dizainai. Mėlynas gražesnis. Gražu.
 11. koreguotas dB dizainas

  Nu gal visgi liekam prie šio forumo dizaino Tavo aš neužskaitau. Tiesiog net nežinau nuo ko pradėt, šitas dizainas dar tik pusė velnio kur db forume, o tavo tiesiog negražus, nu net nežinau dėl ko.
 12. Prisistatau Cops_Brothers

  šitą tai užskaitau xD Net susirimavo. O šiaip sveikas Padaryk paslaugą eik iškirsk vokietijoj visus emigrantus iš lietuvos, nes užpisa visi emigruoja. O šiaip sėkmės serveryje.
 13. dB v2.5.5

  Nu veryga tai da neuždraudė viešai rūkyt, tik balkonuose. Bet vat jeigu šitas bičiukas patektų į seimą tai visi rūkoriai emigruotų.
 14. Nu man napoo irgi visai įdomus atrodė ir gana racionaliai jis į viską žiūri. Informacija iš žmogaus įdomi, o gariui tai už "ekspertą" pasakysiu. Kadangi jau esu "ekspertas", tai kaip toks asmuo, tau pasakysiu, kad "taipogi" žodis nevartojamas, ir man būtų px, bet kai užsiimi "laikraščio" leidyba, tai bent jau lavintum rašymą savo, gal ir gyvenime kada pravers. Taip pat interviu imantis žmogus dažniausiai nereiškia savo nuomonės, bet tu turbūt nesusilaikei manęs ir jizzy nepavadinęs ekspertais, o vat napoo į šią temą atsakė gana pagarbiai ir normaliai, dėl to aš ir mėgstu šį žmogų. Na o pats kadangi esi ekspertas be kabučių, tai tikėjausi pas tave ant sienos surast bent kiek idėjų serveriui prieš startą, bet čia vienintelis masterpiece kurį radau http://prntscr.com/kzviu3Na kritikuoti pasirodo tikrai moki. Rašyk savo laikraštukus toliau.
 15. dB v2.5.5

  Parlamentas is back? Ir gerai, nes mwc šūdinai skamba. O šiaip tai atnaujinimas superinis, textdrawai gerai atrodo, gal tik tas su spectate violetine su melyna nelabai graziai atrodo, bet siaip viskas tvarkoj. Ties aksesuarais per daug susireikšmini, nereikalingas beveik dalykas, įdomumo žaisti tai nedadės, aišku gerai kad yra, bet aš asmeniškai šitiek nevargčiau prie jų. O šiaip tai super.