Dziadas

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  713
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Dziadas paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 9 2018

Dziadas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Dziadas

 • Rangas
  Forumo senbūvis
 • Gimtadienis 08/03/2000

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  blackhero.14

Paskutiniai profilio lankytojai

2,051 profilio peržiūros
 1. dB v2.6.0

  Normaliai, bet žiūrėkit, toks įspūdis, kad kuo daugiau rašau apie tai, tuo daugiau serveris užsiima provokacija. Koks sušiktai mažas turi būt šansas, kad lietuvoje dviejų serverių kūrėjai sugalvos, kad taksistai turi vežiot lagaminus. Juk greenside šita sistema seniai yra ir man asmeniškai ji atrodo per daug traukta iš palubinsko, kad ją galėtų sugalvot kitas žmogus atsitiktinai. Aš nežinau, gal kuris žaidėjas šią sistemą paasiūlė ir savininkai nepasidomėjo, na bet gerai, yra pagrindiniai serverio elementai, kurie visur vienodi, bet jau **** lagaminų tai kiek vienam servery taksistai nevežios. Geriau jau padaryti sistemą, kai serveris nustato los santos vietas, kur didžiausias tuo metu žaidėjų tankumas ir lieptų laisviem taksistam per checkpointus važinėti tose vietose, kad būtų arti galimų iškvietėjų ir galėtų pavežti ką nors, kas gal būt dar nespėjo išsikviesti taksi. Tai bent atrodytų kažkiek susieta su taksistų darbu, o dabar tas lagaminų vežiojimas tik dar labiau blaškys taksistus.
 2. tai bičas priprogramavo backdooru Gal kokios slaptos ultra magic vielos turėjo, su kuria atsirakint galima Plius ko čia parintis, gi ne pinigus pavogė, o tik į kalėjimą pats nuėjo.
 3. dB v2.5.9

  Nežinau, man atrodo tu čia apie save labiau, nei apie visus, nes man atrodo, kad viskas normaliai yra su vipais. Iš kažko serverį išlaikyt reikia ir tikrai nebus taip kaip kokiam sarge, kad be vipo į darbą nepriima, taip kad neaštrink situacijos. Aišku tam emerald vipui tai per daug kalėjimą sumažina, ir gauja + frakcija yra baisi idėja, bet jūsų pasirinkimas, manau būtent tai pritrauks žaidėjus rinktis brangiausią vipą. Kalbant apie forumo dizainą, tai nuo to laiko kai jį atnaujino prieš metus ar daugiau, šis variantas gražiausias. Šiaip man šitų dviejų savininkų strategija patinka dėl vipų, o fanatiški cRPG paveldo sergėtojai, eikit šikt.
 4. Slaptažodžis

  Nu tai tu man tą patį sakai vėl, o aš sakau, kad slaptažodžio rodymas pabaigus registraciją nėra kažkokia saugumo spraga, tiesiog tą įmanoma padaryt ir šifruojant slaptažodį. Ir jį tikrai hashina ir saltina. Čia tik marius su savo vlrg ir libertycisiais nemoka to padaryt.
 5. Slaptažodžis

  Ta prasme nėra slepiamas? Tipo kai užsiregini parodo? Man atrodo jie tikrai hashina slaptikus. Tsg per registraciją išsaugo tavo slaptiką į laikiną kintamąjį ir po to parodo. Dėl saugumo nesijaudink, kai buvo ankestesnis savininkas, jis ant tiek rūpinosi saugumu, kad kai paplatino vlrg duomenu baze, jis sutikrino passwordus, kurie machinosi pakeitė. Nors sampo serverių neišmanau, bet 1 min pagooglint užteko. SHA256_PassHash(password[], salt[], ret_hash[], ret_hash_len) Šitos funkcijos pirmas argumentas yra slaptažodis, tai jį galima po registracijos parodyt, o į duom bazę išsaugot jau užhashintą. o dėl hostingo tai koks tau skirtumas Kaip turgaus bobutė. Svarbu veikia, nelagina ir viskas.
 6. [Idėja] Nelegali veikla.

  Broleli, aš šitam servery žaidžiau nuo 2014 metų, jeigu neklystu, starto dieną registruotas. Ir prie xano žaidžiau. Kada aš sakiau kad xano metu nežaidžiau? Pagal galimybes, daug laiko prie pc neturiu laiko praleist. Tai tu gal ... tu toks pasikėlęs, kad net norisi, kad paslystum gatvėj ir autikas tave pervažiuotų. Net negali normaliai prieš parašyt.
 7. [Idėja] Nelegali veikla.

  Kažkaip kilo man į galvą tokia idėja ir nusprendžiau aš su jumis pasidalinti. Padaryti vienintelį drugsą serveryje, kuris tarnautų ir kaip narkotikas gaujoms, ir kaip vaistas policijai. Visi žino apie morfijaus gerąsias ir blogąsias savybes, taigi siūlau jį pritaikyti ir žaidime. Pirmiausia reikėtų padaryti, kad žaidėjo gyvybėms nukritus iki 10%, jam pradėtų svaigti galva, prasidėtų skausmas, kurio žaidėjas už kompo nejaustų, nebent visiškas noliferis, kuris ant tiek jau įsijautęs į scenarijų žaidimo. Morfijų laisvam naudojimui būtų galima auginti nelegaliai. Iš esmės fermą būtų galima įsteigti betkurioje vietoje betkuriam žaidėjui (bet būtų sisteminis aukščio limitas, kad žaidėjai nepradėtų daryti ant stogų, bokštų). Aguonos augtų 20-30 minučių, kai ferma būna pastatoma, policijai praneša į raciją ir parodo buvimo vietą apytiksliai, kaip su /ie komanda, tik plotas didesnis turėtų būti. Policija per tą laiką turėtų surasti tą fermą ir sunaikinti, o augintojų tikslas būtų atlaikyti ją ir išeiti su jau užauginta preke. Vėliau šios rūšies narkotiką žmogus jau galėtų vartoti pats, kad panaikinti tą galvos svaigimą ir pradėti gyvybiu lėtą gyvybių regeneraciją iki pirmo damage, arba galėtų parduoti kitam žmogui. Kuo dažniau būtų vartojama, tuo didesnė priklausomybė išsivystytų, nuo kurios galvos apsvaigimas pasirekštų likus vis daugiau gyvybių, taigi ilgai vartojant žmogui pradėtų galva svaigti likus ne 10proc, o 25proc gyvybių ir taip vis progresuotų, dėl to pas medikus būtų paslauga išgydymui nuo priklausomybės. Tai būtų puikus būdas gaujoms atgauti formą. Koks mokestis, kad pradėti auginti? Jokio. Žmogus vartodamas narkotiką atsitiktinai gautų sėklą (maža tikimybė) ir iš karto galėtų eit sodinti kur nors užmiestyje, arba galėtų surinkti daugiau sėklų ir pasodinti didesnę plantaciją, bet sodinant būtų automatiškai išnaudojamos VISOS sėklos, nes kitaip būtų per lengva. Policija, konfiskavusi plantaciją taip pat galėtų iš to gauti naudos, tiesiog narkotikus pasiliktų sau, perdarytų juos į nuskausminamuosius vaistus ir galėtų naudoti patys, tačiau tokios formos jau pardavinėti nebegalima būtų.
 8. Įvairūs pasiūlymai

  Už. 1. Padaryt, kad tik 40% kreditų nupirktų galėtum parduot, paprasčiausiai norėdamas parduot 4 kreditus turi nusipirkt 10 ir kitus 6 išleist. Ir plius nuo 10 lygio kad leistų.
 9. Pasiūlymai žaidimo patogumui

  Čia ir buvo idėja nuo senų dB laikų, kad ginklai mirštant nedingsta, bet už tai jų vertė didelė. Man čia ganėtinai logiška visuomet atrodė, kam dabar reikėtų keist? Dėl visų laivų, sraigtasparnių ir malunsparnių ir tankų parduotuvėse tai aš prieš, dabar su transporto priemonėm viskas labai gerai yra. Vienintelė idėja kuri verta apsvarstymo yra kazino, o ji, beje, yra siūlyta jau daug kartų. Visos kitos idėjos jau net man nepraeitų, nekalbant apie serverio senbūvius, kurie bent kiek dar nori prisimint, kad žaidžia dogberry o ne kokį sarg ar gs. Aš prieš.
 10. Jūsų užsiemimas laisvalaikiu

  nu duodi virguti Sėkmingo vakaro
 11. Serverio perliukai

  iš manęs visi juokiasi, tai ir aš pasijuoksiu.
 12. dB v2.5.7 [HELOVYNAS]

  Nusimato akių gadinimo savaitė sampe ;/ Gerai padirbėta.
 13. dB v2.5.6

  Nu šauniai padirbėta kaip visada, ieškosim klaidų dabar. O labiausiai tai patiko tas skambutis į vietinį telefoną :DDD Kaip iš Matricos
 14. Šiaip galima abejoti dėl trėjaus nuomonės apie sistemų kopijavimo pateisinimą teisingumo. Samp serveris kažkokiam lygmeny imituoja realybę, taigi tokios sistemos kaip darbai, verslai, mašinų salonai aišku nesiskaito kopija iš kito serverio, tačiau kai kurios sistemos mano manymu tikrai skaitosi. Baisiausia nuodėmė ne kopijavimas, bet vienodumas, nes žaidėjas būtent dėl to negali pasirinkt serverio, visi juk vienodi! Trėjus sakė, kad jeigu sistema gera, ją reikia naudoti, iš esmės skamba logiškai, bet paimkim pvz greenside, ten daug sistemų gerų ir ganėtinai unikalių, tai dabar paimkim ir visas čia panaudokim, taigi išeis du identiški serveriai. Ne geras idėjas iš kitų serverių reikia imt ir naudot, bet geras idėjas patiem sugalvot reikia, kurios išskirtų serverį iš kitų. Geros idėjos tai čia būtų dabartinė dogberry įtarimo sistema, kuri lietuvoj tikrai išskirtinė, baudų sistema, frakcijų sistema, ginklų sistema - viso to nepamatysi kituose lietuviškuose serveriuose, tai aš manau, kad tokių idėjų reikia daugiau dar sukurti, o jau naudojamas galima pritaikyti sau, bet atsargiai.
 15. IPS Forumo Dizainas

  Super dizainai. Mėlynas gražesnis. Gražu.