Nuko`

Narys
 • Turinio skaičius

  268
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Nuko` paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 3 2017

Nuko` turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Nuko`

 • Rangas
  Rajoninis
 • Gimtadienis 1998.02.11

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Klaipėda.
 • Nick'as serveryje:
  Marcus_Hayes

Paskutiniai profilio lankytojai

3.524 profilio peržiūros
 1. Kad ir kiek žaidėjų čia liktų, darbus aš kelsiu ir toliau. Žaidėjų skaičius įtakos tam man neturi. Ačiū už įvertinimus.
 2. Pradėjau ketvirtadienio vakarą, baigiau šiandien. Žinoma, sėdėti kiaurą dieną prie to netenka. Ačiū už įvertinimus.
 3. Labas, trumpam grįžau prie to, nuo ko ir pradėjau - apartamentų interjerų. Šį kartą stilius kiek kitoks. Loftą sukurti norėjau jau labai seniai, tačiau vis atidėliodavau. Stilių pasirinkau industrinį kartu su moderniu. NUOTRAUKOS Vaizdo įrašas bus kelių dienų bėgyje. Už jį iš anksto ačiū Laggeriui.
 4. Kurdamas eksterjerus visuomet stengiuosi kuo labiau 'įpaišyti' į aplinką, jog atrodytų lyg originalus pastatas, bet su interjerais taip nedarau. Man pačiam toks stilius yra priimtiniausiais ir maloniausias, dėl to ir renkuosi jį. Problemos čia nematau, bet ačiū už nuomonę. P.S Darbas nebus naudojamas jūsų LS'e. Čia aš jį tik demonstruoju.
 5. Priežasčių palikti projektą aš turėjau, tačiau išėjau taikiai ir neutralius santykius su ES išlaikau lyg pat šiol. Savo vertę projekte aš žinojau, tačiau klaidų buvo ir iš mano pusės, o ir ne tiek ir mažai. Bet kokiu atveju, tyčia erzinti nebandau, tiesiog rodau ką sugebu. O šiaip, ačiū už nuomonę, skaityt buvo malonu. (;
 6. Labas. Prie šio map'o dirbau prieš beveik metus laiko, tad visiškai nauju pavadinti negaliu. Kad ir kaip būtų, užbaigti keisti tekstūras vis atidėliojau ir tai padariau tik vakar. Iš anksto ačiū už įvertinimus. NUOTRAUKOS
 7. Ne. Turėklai kurti iš kiaurų objektų, tačiau vėliau į jų vietą įdėjom sieną ir panaikinom sienos tekstūrą.
 8. Labas. Ilgą laiką savo darbų čia nekėliau, tačiau kodėl gi to nepradėjus daryti ir vėl. Šį kartą interjeras. Tikiuosi sulaukti įvertinimų. NUOTRAUKOS Vaizdo įrašas taip pat bus, tačiau tikriausiai tik ateinančios savaitės pradžioje. Už vaizdo įrašą iš anksto dėkoju Laggeriui. P.S Įkelsiu ir paskutinius du darbus, kuriuos rodžiau kitame forume, bet ne čia. BANKO INTERJERAS PICERIJOS EKSTERJERAS
 9. Labas. Po daugiau nei metų pakeitėm vaizdo įrašą, tad ta proga vėl pakeliu temą. Ankstesnį vaizdo įrašą kūriau aš, bet kokybė buvo prasta, o ir patys kadrai galėjo būti ir geresni. Nematę darbo turės progą išvysti bei įvertinti. Už vaizdo įrašą dėkingas esu Laggeriui.
 10. Palikti event'o map'ai. - KLAIDOS.

  Šiuos ir kitus mapus naudojom per praėjusių metų serverio gimtadienį, o jam pasibaigus jų neištrynėm ne be reikalo. Objektų jie daug nesudaro, o aplinką vis tiek pagyvina. Kiek vis dar žinau aš, rodos, niekas nepasikeitė, tad tai nėra klaida.
 11. Viso geriausio.

  Labas, atėjo metas, kuomet aš paskutinį kartą pranešu serverio naujienas, o kaip jūs jas priimsit ir vertinsit priklausys nuo jūsų. Spalio 8 dieną būtų lygiai 6 mėnesiai, kaip aš esu Dogberry komandos dalis, tačiau šios sukakties nesulauksime, kadangi aš palieku komandą. Šiam sprendimui priimti man reikėjo daug laiko, bet dabar aš jaučiuosi tuo visiškai užtikrintas. Per visą savo laikotarpį serveryje aš akcentavausi tik į ateitį, rūpinausi Los Santos ir tikrai neužtiktinai "lindau" į serverio vidų. Tai ir buvo didžiausia mano klaida. Išeidamas daug palaidų galų nepalieku, ES.^ turi galimybę užbaigti perkėlimą į Los Santos ir likęs vienas, kadangi mapai yra paruošti (nors ir ne tiek, kiek buvo planuota pradžioje). Ankstesniame LS voice numeryje užsiminiau apie naują jūsų laukiantį dalyką, tad vos tik ES.^ tai užbaigs, serveryje būtinai apsilankysiu ir aš. Atsisveikindamas dėkoju tiek administracijai už skirtą laiką, tiek ES.^ už suteiktą progą, tiek jums visiems už suteiktą palaikymą nuo pat pirmos dienos. Iki pasimatymo. P.S dogberry.lt-nuko skype ID yra neaktyvus ir nenaudojamas, tad visais klausimais rašykit į dogberry.lt skype ID.
 12. Administratorius įspėtas žodiniu įspėjimu dėl netinkamo bendravimo su žaidėjais (ne visais iš čia rodytų atvejų).
 13. Trey Williams // Unban

  Tu iš vis neturėjai būti atblokuotas. Atmesta.
 14. Pagalbos iš serverio Savininku

  Deja, bet turto iš vieno ACC į kitą mes nekeliam.
 15. Pasiūlymas.

  Pradžiai sumažintas bausmės už provokavimą laikas 3 parom. Paskui pakoreguosim baudžiamojo kodekso punktus ir bausmes, įskaitant ir bausmę už provokavimą.