Juozapas_Adomaitis

Narys
 • Turinio skaičius

  167
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Juozapas_Adomaitis paskutinį kartą laimėjo Spalis 15

Juozapas_Adomaitis turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Juozapas_Adomaitis

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Paslaptis
 • Nick'as serveryje:
  Juozapas_Adomaitis

Paskutiniai profilio lankytojai

387 profilio peržiūros
 1. I have an idea.

  Šiaip jo, na tikiuosi, kad bent jau iki 30 žm. po ls tikrai turėtų atsirasti. O veiklą irgi įmanomą prigalvot daugų daugiausia, aišku mainstreamas yra gaujos ir pd, bet good ide ir tas street driftas. O streamint tai tiesiog galima ir per yt, manau daugiau žiūrovų ir lengviau, arba kaip ir sakiau kokioj fb grupėj, kad ir per fake acc, ar per oficialų dB fb. Na išsisukt iš padėtes galima Tai tikrai būtų į naudą, bet kaži ir ES ataukotų tuos 15e, jei ne daugiau :/
 2. I have an idea.

  Sveiki, kažkaip pagalvojau kad jau tuoj LS, o reklamos jokios. Na aš sugalvojau, kad labiau Youtubėje įtakingi žmogeliai, kurie taip pat žaidžia čia, gali filmuoti ir turi mikrafonus galėtų daryti live translecijas ir filmuoti būtent dogberrio veiklas. Trumpiau streaminti. Galbūt aš galėčiau užsiimti visu šituo reikalu, bet 1. Neturiu super gerai veikiančio mikrofono(čirškia) 2.Nors šiaip esu gana komunikabilus- bendraujant, tačiau streaminant aš pritrūkčiau žodžių, tiesiog esu per prastas komentatorius. Taigi aš čia tik duodu įdeja, kad būtų galima pvz. FaceBook grupėje "Miega tik silpni" ar kitu shitgroups, kuriose susirenka gana daug paauglių daryti livus. Tai būtų TIKRAI veiksni reklama, tik kas užsiimtų. Peace
 3. Reklama

  Na manau mes +/- suprantame vienas kitą, sutinku naujiems žaidėjams serveryje nelabai įdomu kai visi su bulletais važinėja, bet prie viso šito prisideda ir toks dalykas, kad serveryje senbuvių vis mažėja na ir kaip suprantama kuo mažiau nuolatiniu žaidėjų, tuo mažiau ir naujokų. Na aš vis dėlto tikiu kad LS serveris bent šiek tiek atsigaus, na taip, visgi jau nebe sampo era, čia yra seniena, bet galbūt senbūviai sugrįš, na ir kiti ištikimi sampo žaidėjai, vis dar karts nuokarto paieškantis serverių. Dėl senesnių laikų tikrai sutinku, buvo įdomiau, na galbūt dėl to, kad serverio administracija buvo užsivedusi, o ir žaidėjų netrūko. Taip, dėl mano kurybos, sekantis mano sakinys nėra koks pasiteisinimas, nesupraskit klaidingai. Tai va aš nesakau, kad moku gerai elgtis su sony vegas programa, tačiau turiu tikrai ne vieną įdėją kurią pačiame klipe, manau, pavyktų įgyvendinti tiesiog puikiai, nes na idėjos ir yra kažkieno, šiuo metu reklamos, pagridnas. PS. filmuoju ir montuoju ne dėl kažko tikslai, tik dėl savęs.
 4. Reklama

  Akivaizdu, kad tu neperskatei visų komentarų
 5. Reklama

  Nu koks tu gudrus. Tai gerai, lai neina snargliai, nesakau, kad tokios diskusijos gali privesti prie gero, bet ką turi omeny su tokiais kaip aš, na okey, sukuri video LS anonsa gal bent kruopelė supergames skaitytojų susidomėtų ar kažkas panašaus. Dedam tašką šiai diskusijai, kol roustai neprasidėjo.
 6. Reklama

  Apie ką aš ir kalbu. Mane ar BETKĄ kas turi noro galėtų įsileisti į serverį užrakintą, ką aš noriu padaryti tai tik intro į LS, bet matyt nevisiems patinka šis sumanymas. Ka padarysi.
 7. Reklama

  Dėl skype suklydau. Bet dėl visa kita laikausi įsitvėręs savo.
 8. Reklama

  Iš anksto atsiprašau, jei įžeisiu kažką, bet, ES'ai sakai nori pakleti serverį topuose. Vienas klausimas: kam ir kokia iš to nauda? ar bent kasnors juos žiūri? Nemanau, manau, kad norint pakelti serverio reitingus reikia ne spaudinėti kažkokius useless mygtukus, o veikti, reklamuoti severį visais įmanomais būdais. Na okey, tu nusistatęs prieš skype bot'us kurie taipogi yra beverčiai ir gal dar nelabai gražu yra eiti per forumus ir kišti šūdą į rankas, tačiau galėtum pasitengti ar bentjau kažką nusamdyti, ko nors paprašyti(manau atsirastų savanorių) sukurti for example video klipą. Beje vakar tau pasisiūliau į skype wtf tu mane užblokavai? kas per taktika, jei toks požiūris į servą visas tavo prakaitas išlietas dirbant prie LS, kurio pamatysim ar buvo daug, nueis nečiort. Tavo pasirinkimas anyway, tik aš dar noriu kada prisijungti į servą bent kažką paveikti, su chebra, kad ir koks samp'as miręs bėra.
 9. Klausimas dėl įgarsinimo.

  Taigi kad nežadu labai rimtai, megėjiškai. Laikas man nesvarbu, dar net nespręndžiau kaip kada filmuosiu ką. Tai jei ką parašysiu į pm kelių dienų bėgyje ir kai galėsi įrašysi, po to per zippshere ar kitą šš.. pasherinsi. Sutarsim krč.
 10. Klausimas dėl įgarsinimo.

  Sveiki, gal čia yra serve tokių kurie užsiima įvairiu įgarsinimu ar panašiai. Svarbu kad turėtų gera mikrofoną kuris užgožia pašalinisu garsus ir mokėtų anglų kalbą. Kam man to reikia? Noriu padaryti klipą servui, būtų kjažkas panašaus į rekalmą... Tai jei yra tokių kurie sugebėtų parašykit į comentarus ar į pm man nerūpi. Ir tada jei bent vienas atsiras toks žmogelis pamėginsiu pafilmuot ir duoti eilutes kurias reiktų įgarsinti. PS. Amžius, lytis nesvarbi, čia ne koks pro shit ar pnš...
 11. Forumo moderatorių rinkimai - FrankWiliams

  Aš irgi už, nes jis mana draugelis ir nupirktas čia balsas yra iš vis. O jei rimtai tai tikrai vertas šių pareigų, vien dėl aktyvumo forume ir tikrai gebėjimo susitvarkyti su duotomis užduotimis.
 12. Jūsų klausoma muzika

  Spėkit laužyt standartus.
 13. [PASIŪLYMAI] DVIGUBI STANDARTAI VERSLAMS IR KT.

  Norėjau kažkada rašyt panašų siulymą su degalinėm, bet tu pirmesnis ir matau akd ryškiai gudrensis. Jei tokius dalykus įdės į servą tai čia bus seksas o ne žaidimas. Visom keturiom palaikau visus pasiūlymus, dar galiu papildyti kad v apšė kuro kainos kainuotų ne mažiau nei po 10€/l, nes fuck it jus ir taip visi limonų prikalę. O jei bus tokių serve ubagų kaip kad aš kur kišenėj vartos vos iki 20000€ tai dalykas bus tas kad ant kuro dar ir pinigų užsidirbt reiks. Papildau. Aš gal nelabai suprantu, bet kaip man dašyla kad kaip ir Mckinonas sako, kad e85 eina kaip apildas benzinui, tad jis kainuotų gana dideles bapkes ir jų daug nereikėtų, na max iki 5l.