Riccardo

Administratorius
 • Turinio skaičius

  628
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Riccardo paskutinį kartą laimėjo Kovas 23

Riccardo turėjo mėgstamiausio turinio!

4 sekėjų

Apie Riccardo

 • Rangas
  Vienišas 3 vaikų tėvas
 • Gimtadienis 1998.01.27

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Vieta:
  Came House
 • Nick'as serveryje:
  Riccardo_Bergamaschi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.748 profilio peržiūros
 1. BAN | Teruko_Kobayashi

  Jūsų Vardas_Pavardė: Riccardo_Bergamaschi Žaidėjo Vardas_Pavardė: Teruko_Kobayashi Už ką užblokavote?: CHEAT (fix) Įrodymai:
 2. Ban | Edward_Lyons

  Jūsų Vardas_Pavardė: Riccardo_Bergamaschi Žaidėjo Vardas_Pavardė: Edward_Lyons Už ką užblokavote?: Cheat - AtuoCBug Įrodymai :
 3. Unban Jeremy_Greyan

  Priimta. Atblokuotas
 4. Kompensacija unjail

  Priimta. Išleistas
 5. Pakeitimai

  Atnaujintas administracijos baudžiamasis kodeksas Atnaujintos administracijos taisyklės - Nuo šiol administratoriai galės būti gaujoje su vyr.administracijos leidimu. Atnaujintos MWC taisyklės.
 6. MWC Taisyklės

  MWC TAISYKLĖS Draudžiama būti nusikaltėlių pusėje. MWC nariai (3) bendrai per dieną serveryje privalo praleisti bent 180 min. Draudžiama priimti sprendimus vienam (-ai). Draudžiama bausti lyderius ir sub-lyderius neaptarus su kitais MWC. Draudžiama būti (žaisti) gaujoje. Jūsų darbas - prižiūrėti. Draudžiama naudotis MWC teisėmis savo tikslams. Draudžiama bausti lyderius ir sub-lyderius tik už tai, kad tas žmogus jums nepatinka. Draudžiama trinti ar slėpti argumentuotus žaidėjų pranešimus forume. Taisyklė negalioja sub-forume "Lyderių rinkimai" Draudžiama nepadėti žaidėjui prašančiam pagalbos MWC klausimais. Draudžiama pasisavinti frakcijų ar gaujų pelną / seifą. Draudžiama slaptai keisti tvarką frakcijose ir gaujose. Draudžiama bausti frakcijų ir gaujų lyderius ir sub-lyderius jiems to nepranešant ir nepaaiškinant už ką jie buvo nubausti. Draudžiama simuliuoti, nepadėti kitiem MWC. Draudžiama priimti ypatingai svarbius sprendimus nepasitarus su savininku ir / arba vyr. MWC. Atsistatydinęs ar išmestas MWC narys 10 dienų nuo atsistatydinimo ar išmetimo negali pretenduoti į MWC nario poziciją. Draudžiama įspėjant lyderį ar sub-lyderį neįrašyti ar įrašyti nesąmoningą priežastį. Priežastis turi būti konkreti, be jokių pašalinių žodžių. MWC nariai nesiskaito kaip frakcijos darbuotojai, todėl jie privalo frakciją tik prižiūrėti. Išimtis: frakcijos padėtis labai bloga / mažai žaidėjų arba jie neaktyvūs, todėl MWC narys gali padėti frakcijai. (Jeigu MWC dirba ir nusižengia pagal nustatytas frakcijos taisykles, jis baudžiamas ne frakcijos, o MWC įspėjimu) MWC nariams draudžiama užimti tiek frakcijos tiek gaujos lyderio / sub lyderio pozicijas. Draudžiama suteikti gaujos leidimą, prieš tai nepatvirtinus gaujos prašymo anketos.
 7. Unban Andrey White

  Priimta. Atblokuotas
 8. Kompensacija Kan

  Priimta. Laikas sumažintas
 9. Kompensacija E_S

  Priimta, laikas sumažintas 130 minučių
 10. Kompensacija Kevinas_Durantas

  Priimta.
 11. Unban Evis_Wade

  Atblokuotas.
 12. SERVERIO ADMINISTRACIJOS BAUDŽIAMASIS KODEKSAS · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE BŪTI UŽBLOKUOTI SERVERYJE: Žaidimą lengvinančių programų naudojimas; Kito projekto reklama; Serverio klaidų naudojimas saviems tikslams; Paskyroje ir joje esančio turto pardavinėjimas / atidavinėjimas; Bendradarbiavimas su žaidėju, kuris naudoja nelegalias programas. · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE BŪTI LAIKINAI UŽBLOKUOTI SERVERYJE: Administracijos provokavimas (nuo 48 iki 168 valandų); Bausmės išvengimas (72 valandoms); Transporto priemonių stūmimas į vandenį (72 valandoms); EXP buginimas (72 valandoms); Grasinimas nelegaliomis programomis (RCON laužymai, DDOS ir pan. (72 valandoms)); Transporto priemonių tempimas iš aikštelių ar kitų vietų, kurios neįtakoja eismo trukdžių, į KMA (72 valandoms); Asmeninės informacijos viešinimas be žaidėjo sutikimo (24 valandoms); · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE BŪTI UŽTILDYTI: Pastovūs administracijos įžeidinėjimai (60 minučių); /admin komandos naudojimas ne pagal paskirtį (30 minučių); Netinkamas skelbimas (30 minučių); FLOOD į /admin (>4 pranešimai (30 minučių); Nesąmoningi, beprasmiški klausimai administracijai susiję su realiu gyvenimu (30 minučių); Visiškas nesąmonių darymas (1440 minučių). · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE BŪTI ĮKALINTI KALĖJIME: Relog gaudant policijai (60 minučių); Serveryje rengiamų renginių, frakcijos ar gaujų treniruočių, atrankų trukdymas (60 minučių); DM darymas mieste (60 minučių) [Negalioja esant bent trims prisijungusiems pareigūnams, tačiau išimtis taikoma, jeigu bent vienas iš pareigūnų yra AFK būsenoje ilgiau nei 5 minutes arba departamentui vyksta kokia nors oficiali veikla]. Civilių kišimasis į gaujų karus (60 minučių); Tyčinis ESC naudojimas gaudant ar sugavus policijai (60 minučių); Carplant (60 minučių) [Taikoma tik nužudžius žaidėją] SPAWN Kill (60 minučių) (Taikoma nužudžius 2 žaidėjus iškart atsiradusius ligoninėje) To paties administratoriaus nužudymas su įjungtu AOD režimu du kartus (30 minučių); Nepaklusimas administratoriui (30 minučių); /med komandos naudojimas susišaudymo metu (30 minučių) Bereikšmis civilių šaudymas dirbant SFPD frakcijoje (300 minučių). · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE BŪTI NUŽUDYTI: Administratoriaus žalojimas ar nužudymas su įjungtu AOD režimu; Stovėjimas AFK per gaujos bazės ar pastato grobimą (>2min.); /vekomandos naudojimas per gaujos bazės ar pastato grobimą; /vgydytis naudojimas per gaujos bazės ar pastato grobimą; · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE PRARASTI GINKLUS SERVERYJE: Nelegalių ginklų (-o) turėjimas; Šaudymas be priežasties. · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE GAUTI SERVERIO ĮSPĖJIMĄ: Nepriimtinas elgesys; Pastovūs žaidėjų įžeidinėjimai; Žaidėjų diskriminavimas. Serverio vardo menkinimas · PAŽEIDIMAI, DĖL KURIŲ GALITE BŪTI IŠMESTI IŠ SERVERIO: Blogas žaidimo Vardas_Pavardė AFK tam netinkamoje vietoje. Agresyvus elgesys serverio veiklos metu. Paskutinį kartą baudžiamasis kodeksas koreguotas: 2018/03/18
 13. Vardas_Pavardė: Riccardo_Bergamaschi Lygis: 60 Ar prireiks apmokymų? Ne. Ar susipažinot su frakcijos informacija (taisyklėmis, darbo laiku ir t.t.)? Taip, susipažinau.