G'Matthews

Narys
 • Turinio skaičius

  1.277
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  37

G'Matthews paskutinį kartą laimėjo Spalis 28

G'Matthews turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie G'Matthews

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 2000.05.25

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras
 • Nick'as serveryje:
  Garry_Matthews

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  tautvis.15

Paskutiniai profilio lankytojai

2.239 profilio peržiūros
 1. Serverio perliukai

  Diary of DogBerry - by ES.^ Day 1... Day 1203...
 2. LS Countdown

  "Kaltas ruduo.." - Don T'M Damesk kokia 3-4 mėnesiukus
 3. Konkursas - RANDOM

  Loterija prasukta - iškrito žalias 100, Robert_Marshall. Dėl prizo atsiėmimo skype tautvis.15
 4. Sveiki, senai matyti Skelbiu šiokį tokį konkursą, kurio prizas 6 int būstas su šiek tiek ginklų. Norint laimėti jums tereikės pasirinkti skaičių nuo 1 iki 100, tuomet RANDOM.ORG pagalba išrinksim tą laimingąjį iki penktadienio vakaro. Šiaip rekomenduočiau dalyvauti tiems, kuriems šis prizas tikrai reikalingas, o ne šiaip norintiems perparduoti ar kitaip iš to pasipelnyti, siekti kuo didesnio turto. Man reikalingas nick'as ir jūsų skaičius [ 1 - 100 ] DALYVIAI SĄRAŠE NEPAMINĖTI ASMENYS DĖL TAM TIKRŲ PRIEŽASČIŲ KONKURSE NEDALYVAUJA
 5. Parduodamas 6 int.

  Jūsų Vardas_Pavardė: Garry_Matthews Parduodamo daikto aprašymas: 6 int. namas su seifu kuriame šiek tiek ginklų. Jūsų siūloma kaina: lauksiu jūsų siūlymų.
 6. Vyr. MWC rinkimai - Balsavimas

  1. Vardas_Pavardė: Garry_Matthews 2. Kandidato Vardas_Pavardė, už kurį atidavėte balsą: Vienareikšmiškai ir kategoriškai Alfred'as. 3. Argumentai: Kiek teko su šiuo žmogumi susidurti nenuvylė, mąstantis jaunuolis. Atsidavęs projektui, nesiblaško, išlieka pastovus. O kalbant apie kitus kandidatus asmeniškai aš jų šiame poste net neįsivaizduoju. Nesu prieš juos nusiteikęs, bet manau visi puikiai žino kokia padėtis yra su Roberto ( Califfordu ), nėra nei pastovus, nei ypatingai motyvuotas asmuo. Napoo nesirinkau vien dėl to, jog ne tas amžius užsiimti žaidimais SA:MP'e, o ir nemanau, jog jis ten ką gero parodys, tuo labiau girdėjau, kad paskutiniai metai mokykloje, tai net neabejoju aktyvumas bus ( ar jau yra, nežinau ) tragiškas.
 7. Pagalbos

  Atsakymo iš autoriaus nėra, tai pasidarė nebeaktualu ir tema rakinama.
 8. Serverio perliukai

  Nenukrypkit nuo tikrųjų serverio "perliukų" ir atsižvelkit ko prašoma temoje. Jūsų tie nesutarimai gaujose visiškai niekam neįdomūs.
 9. Reikalingas GFX'eris.

  Iš temos pavadinimo supratot ko ieškau. Reikalingas asmuo gebantis naudotis photoshopu, kuris galėtų atlikti vieną kitą darbelį. Skolingas neliksiu, duosiu 5 krd. (priklausomai nuo to koks geras bus jūsų darbas) Man peckelių nereik, noriu, jog darbas būtų kokybiškas. Tai tiek. Jeigu susidomėsite skype - tautvis.15
 10. Ndb || Tony_Pink

  Atmesta. Informacija ateičiai pildantiems dėl CARPLANT - turėti bei įkelti stambesnius įrodymus, ypač būtina kai atsirandate ligoninėje.
 11. Tony Garrison || Administracija

  Savu laiku būčiau pasakęs už, bet savąjį šansą jau išnaudojai ypač parodymas tą šou su ginklais. O ir nepasakyčiau, kad buvai labai įspūdingai darbą atliekantis administratorius. Tad šį kartą esu prieš.
 12. |BAN| - Demarcus_Cousins

  Jūsų Vardas_Pavardė: Garry_Matthews Žaidėjo Vardas_Pavardė: Demarcus_Cousins Už ką užblokavote?: Administracijos provokavimas, tyčinis bausmės vengimas. ĮRODYMAI Nusižengus B.K. užblokavau ilgalaikiu BAN'u (/banoff), nes nebuvo kito varianto. Įrodymuose pateiktos dvi situacijos, jeigu reikės vyr. paprašius duosiu dar keletą bausmės vengimo įrodymų.
 13. Brad_Mitchell.

  Kad ir kiek nick'ų pakeisi - kaip buvai naras, esi naras ir būsi naras. Kaip ir sakė kolega, vienintelis tau tinkantis būdvardis - "ALOJANAS" Bet čia su tokiom staigmenom administracijoj nenustebčiau jeigu šaras tave ir paimtų.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Garry_Matthews Žaidėjo Vardas_Pavardė: Gustas_Sinkevicius Už ką užblokavote?: Cheat Įrodymai: Žaidėjo Vardas_Pavardė: Keisuke_Takashi Už ką užblokavote?: Cheat Įrodymai: