Garry

Forumo narys
 • Turinio skaičius

  1,469
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  72

Garry paskutinį kartą laimėjo Vasaris 13

Garry turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Garry

 • Rangas
  Blah, blah, blah
 • Gimtadienis 05/25/2000

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  tautvis.15
 1. Garry's motel.

  Bent jau kažkas mano darbą įprasmino.
 2. Serverio perliukai

  Gerais dalykais negalima nepasidalinti, tiesa?
 3. dB v2.6.3

  Joo.. Šiaip džiaugiuosi Aizeno atnaujinimų dalimi, bet kas liečia mapp darbus tai sakyčiau būna ir geriau. Teisingai pan Alfredas porina, kad kai kurie pokyčiai bala žino kam reikalingi, o tekstūrų neatitikimas su originaliu GTA nesvietiškai rėžia akį, kaip ir sakė, įneša tokio GRP'inio stiliaus, kurio bent jau aš netrokštu. Bet aš mappint nemoku, tai nežinau kaip čia. Gal viskas gerai?
 4. BAN - Jonce_Grabas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: G'M 2. Žaidėjo kurį užblokavote Vardas_Pavardė: Jonce_Grabas 3. Už ką užblokavote: Nelelegalelelių programų panauda. 4. Įrodymai:
 5. Pasiūlymas dėl grybavimo plantacijos.

  Negrybauk, nereikia, prieš.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Garry_Matthews 2. Jūsų frakcijos / gaujos pavadinimas: Los Santos mechanikai 3. Statusą ( NUIMTI / UŽDĖTI ) // lyderis / sub-lyderis
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Garry_Matthews Jūsų frakcijos pavadinimas: Los Santos Mechanikai Atsistatydinimo priežastis: esant tokiam žaidėjų skaičiui sub-lyderis frakcijai reikalingas tiek pat kiek šuniui penkta koja. Lyderis puikiai susitvarko pats, o beprasmiškai laikyti posto nenoriu. Kiek dienų išbuvote Lyderio / Sub-lyderio pareigose (NURODYTI KONKREČIAI): išbuvau 21 dieną.
 8. Aš išbandžiau ir tai tikrai veikia! Dabar man net nebereikia turėti pinigų norint nueiti į kiną, užsipilti kuro ar skaniai pavalgyti.
 9. Imkit mane ir skaitykit / Ir tatai skaitydami permanykit.
 10. Kalbėsiu paprastai. Siūlau išimti ar atidėti tobulinimui motociklų konfiskavimo galimybę mechanikams. Kodėl? 1. nėra specialių vietų šiam tr. pr. tipui, iš to išeina, jog mechanikai turi galimybę blokuoti bet kur pastatytą motociklą t.y. net ir tvarkingai pastatytas motociklas gali būti užblokuotas; 2. rato blokavimas tikrai nesprendžia problemos, o tokios problemos net ir nėra, apie kurią kalbėjo pasiūlyme Jizzy; 3. kodėl mechanikas negali sau atsiblokuoti rato?
 11. - GERB. TURNYRO DALYVIAI, SEKIT TURNYRO GRAFIKĄ, NES VIENA KOMANDA DĖL NEAPDAIRUMO JAU KRITO.

   

   

 12. JAU PASKELBTA TURNYRO PRADŽIA BEI ARTIMIAUSIŲ KOVŲ GRAFIKAS.

   

   

 13. Faina, jog nauji veidai neapeina šio projekto. Šaip galiu pasakyti, jeigu anketą rašei pats, man ji patiko ir aš ją suskaičiau nuo pražios lig galo. Rišliai, padoriai išdėstytos mintys. Įspūdis geras, bet bėda ta, kad tokie ilgai čia neužsibūna, o tavęs dar net neteko asmeniškai sutikti. Norisi tikėti, kad nebus taip, jog po poros savaičių pradingsi (kas čia palyginus labai dažnai nutinka). But anyway, šansą tu turėtum gauti. Sėkmės.
 14. UNBAN | Whilliam_James

  Ir atblokuoti tave reiktų, nes..?
 15. "Mirtis išsprendžia visas problemas - nėra žmogaus, nėra problemos." Šiais išdidžiais žodžiais noriu priminti, jog tebevyksta registracija į DM 2x2 turnyrą. Jūs tiesiog privalote dalyvauti ir spręsti problemas ginklu. Daugiau informacijos štai antai šičia va: