ES.^

Savininkas
 • Turinio skaičius

  5.456
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  161

Visi ES.^ pranešimai

 1. Taisyklės: Nefloodinti Nenukrypti nuo temos Palaikyti tvarką temoje
 2. Temoje galite rašyti viską ką tik norite. Draudžiama kelti pornografiją, įžeidinėti ir keiktis. Taip pat temoje galioja pagrindinės forumo taisyklės. Pvz.:
 3. [INFORMACIJA] GMJ

  GMJ paėmimo vietų skaičius: 27. Paėmimo vieta minimap'e rodoma oranžinė spalva. GMJ pristatymo vietų skaičius: 5. Pristatymo vieta minimap'e rodoma žalia spalva. GMJ vyksta kas 30 min. jeigu serveryje yra 2 gaujos, turinčios po 3 prisijungusius žaidėjus, arba jeigu serveryje yra 3 arba daugiau gaujų, turinčių po 2 prisijungusius žaidėjus. GW metu GMJ nevyksta. GMJ tipai: 2 (pinigai / ginklai). Galimos GMJ kombinacijos: Pinigai; Nuo $3000 iki $5000. Ginklai; Micro Uzi (200 klk.). Ginklai; Deagle (75 klk.). Ginklai; Shotgun (75 klk.). Ginklai; AK-47 (120 klk.). Ginklai; Micro Uzi (100 klk.), Deagle (25 klk.). Ginklai; Micro Uzi (100 klk.), Shotgun (25 klk.). Ginklai; Deagle (50 klk.), Shotgun (50 klk.). Ginklai; Shotgun (50 klk.), Deagle (25 klk.). Ginklai; Shotgun (25 klk.), Deagle (50 klk.). Kita informacija: Vienu metu gali vykti tik vienas GMJ. Jeigu gauja neturi hood'o, pinigai ir ginklai atiduodami žaidėjui, kuris pristatė GMJ. Civiliai negali padaryti žalos žaidėjui, nešančiam GMJ.
 4. Tai ne, kelsim į Liberty City.
 5. atiduodu psd

  Ble koks gerulis
 6. Los Santos startas

  Sveiki. Eilinį kartą tenka Jus pavesti. Niekaip nespėju paruošti mod'o spalio 20 d. Darbai eina į pabaiga, liko nebedaug. Daugiau informacijos duosiu vėliau, tikiuosi, savaitės bėgyje.
 7. Los Santos startas

  Sveiki. Nustokit panikuoti, kai žinosiu kada bus LS, pranešiu forume!
 8. Būsenos bug'inosi, dėl to pašalinau visas.

 9. [INFORMACIJA] GW

  Apibrėžimai GW — Gangs War (lt.: gaujų karas). Brawl — GW tipas be šaunamųjų ginklų. GW zonų skaičius: 52, iš jų 4 - Brawl tipo. Pertraukos tarp GW: Sandėlius galima imti tik kas 4 val. Verslus (striptizo klubą, sporto salę) galima imti tik kas 3 val. Priėmus naują narį į gaują, GW galima pradėti tik po 10 min. Pradėti GW galima po 1.15 val. (jeigu paskutinis GW buvo laimėtas) arba po 1 val. (jeigu paskutinis GW buvo pralaimėtas). Pradėti GW su ta pačia gauja, su kuria buvo paskutinis GW, galima po 2.15 val. (jeigu serveryje yra daugiau nei 3 gaujos) arba po 1.15 val. (jeigu serveryje yra mažiau nei 4 gaujos). Kita informacija: Vienu metu gali vykti tik vienas GW. Negalima pradėti GW neutraliuose arba Jūsų gaujai priklausančiuose zonose. Hood'ų zonose GW nevyksta. Hood'ų zonos priklauso hood'ų savininkams. Jeigu gauja, kuri gali pradėti GW tik už 1.15 val., yra puolama už 1.10 val., GW įvyks, todėl, kad minimalus laikas tarp GW yra 1 val., ir GW pradeda kita gauja. Išimtis: zonos, kurioms priklauso sandėliai arba verslai. Zonų žemėlapis (nuoroda).
 10. Pakeitimai

  2017/10/.28 Atnaujintas kompensacijos anketos šablonas.
 11. Pakeitimai

  Šioje temoje bus rašomi pakeitimai.
 12. BŪSENŲ ATNAUJINIMŲ ĮJUNGIMAS Nueiti į paskyros nustatymus. Paspausti "Redaguoti profilį". Aktyvuoti laukelį "Įjungti būsenos atnaujinimus?".
 13. Reklama

  La. Parašysiu atskirą temą.
 14. Reklama

  Kiekvieno nuomonė svarbi, visada ją išklausau. Kartais žaidėjai pasiūlo tikrai gerų variantų.
 15. Reklama

  Aš niekada pinigų reklamai negailėjau, tiesiog ji neatsiperka, jokio efektyvumo. Buvo perkama įvairiuose puslapiuose, facebook grupėse, forumuose, top'uose, buvo ir tų video ir skype bot'ų.
 16. Reklama

  Tam, kad žmogus suvedęs "samp serveriai" į google, ir atsidaręs pirmąją nuorodą, pamatytu dogberry. Skype neužblokavęs, patikrinau.
 17. Nuotraukos

 18. Sveiki. Padėkite pakelti serverio reitingą, kam nesunku, palikite balsą top'e. Balsuoti galima kas 24 val. Ačiū.
 19. Sveiki. Nušalinau visus MWC, lyderius ir sub-lyderius. Persikėlus į Los Santos, bus išrinktas naujas MWC ir nauji lyderiai. Apie rinkimus busite informuoti vėliau.
 20. Los Santos Voice #11

  Sveiki. Noriu pranešti, kad serveris uždarytas iki persikėlimo į Los Santos, todėl, kad nematau prasmės laikyti jį įjungtą. Persikėlimo data numatoma š.m. spalio 20 d., jeigu kažkas keisis - busite informuoti. Iš progreso: užvakar buvo pabaigta gaujų hood'ų sistema, kuria sudaro: hood'ų pirkimas-pardavimas, pinigų ir ginklų seifai, drabužių spinta ir pasibeldimo sistemos. Taip pat, anksčiau jau buvo padarytos gaujų įkūrimo ir valdymo sistemos. Kas beliko, ir prie ko šiuo metu bus dirbama, tai: bus pabaigta su GW sistema (zonos, taškai ir t.t, jau yra padaryti, liko tik pati sistema), gaujų komandomis ir sistemomis iš MWC pusės. Realiai, MWC sistema apskritai bus pakeista: bus paprastesnis valdymas, valdys 1 žmogus, kuris galės pasiimti padėjėją, jeigu jam jo reikės. Dėl kitų gaujos sistemų, tokių kaip: žmonių grobimas ir mašinų vogimas; neaišku ar atsiras jos iki persikėlimo, nežinau ar spėsiu, nes ir be gaujų sistemos, darbo yra nemažai.
 21. unban jonas_missionary

  IP adresą nurodyk.
 22. Los Santos Voice #11

  Nedings. Skaudu žiūrėt į tokios būsenos serverį. Gerai matome paskutinių dienų online, kuris yra 7.