Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 01/16/2019 visose vietose

 1. 6 points
  Riccardo

  BAN | John_Smith

  1) Buvau AFK kai tu tas savo pievas rašinėjai. Ką gali patvirtint gal minimum 3 žaidėjai. 2) Nušovus žaidėją nebuvau perspėtas dėl galiojančios bausmės. 3) Užblokuojant nebuvo laikytasi baudžiamojo kodekso. Jį rasti gali ČIA p.s. dovanų pridedu papildomus tavo pažeidimus : https://imgur.com/a/0jkgag8 p.s.s. papildomose nuotraukose matosi tavo darbas kasykloje su įjungtu AOD ( 2x skirtingomis dienomis, priedu patikrinus logus manau būtų aišku, kad tai buvo daug dažniau kartų) Taip pat matosi kaip su įjungtu AOD buvau sušaudytas vien dėl žodžių "Tu mano rajone" - Tą taip pat gali paliudyti kitas administratorius. @Tomas_Quplas @Aoe_Aizen Tikiuosi į tai bus atsižvelgta ir nereikės rašyt gal ~5 papeikimų visai admin komandai xddd Priminimas kitiem adminam - aš visada turiu įrodymus dėl jūsų
 2. 6 points
  Rubinas

  Naktinis Dogberry

 3. 4 points
  Filibero_Lamberti

  Peikiu Jizzy_Black

  Tai ką tu ten loguose sėdėsi trijų mėnesių ir ieškosi šieno kupetoj. Tvarka kita ir situacija kita jauu šiom dienom, įspėjimas žinant tai jau ir taip daug p.s. ieškau darbo p.p.s. linkėjimai senukams #džiaukisdėlunbano
 4. 4 points
  Califford

  Serverio perliukai

  DRYYYYYYYYYYKST
 5. 2 points
  Chris

  Chris_Hemsworth I Administracija

  Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė:Chris_Hemsworth Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos:Neturiu Jūsų amžius:17 Skype ID: Skype nenaudoju, bet prireikus galiu susikurt. Sveiki drougai Esu Deividas, septyniolikos metų jaunuolis.Kažkokiom tai labai ypatingom charakterio savybėm nepasižymiu esu linksmo būdo žmogus, komunikabilus, gebu dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje. Apie serverio administratoriaus posta galvojau gan senai, dar nuo sf laikų, bet niekaip man nepavykdavo. Serveryje yra pakankamai administratorių kurie minimaliai prižiūri serverį, baudžia žaidėjus kurie turi neleistinų programu, buggina ar kaip kitaip kenkia serveriui ar jo žaidėjams. Tačiau nepaisant to visai norėčiau užimti šias pareigas vistiek nieko ypatingo serveryje neveikiu, o prisijungti prie administracijos man būtu didelė garbė.Kodėl aš? Kažkokių tai ryškių savybių neturiu, kaip ir kekvienas administratorius, stengčiaus būti pavyždžiu kitiems serverio žaidėjams. Patirties administravime tikrai turiu ir maždaug nusimanau kokia didele atsakomybe gauni tapes administratoriumi. Administratoriaus postą įsivaizduoju kaip viena iš atsakingiausių sričių o save įsivaizduoju kaip linksma, draugiška, padedančia serverio žaidėjams asmenybe.Per visa laiką kurį žaidžiu dogberry serveryje esu pasiekęs tik lyderio ir sub-lyderio postus, sekėsi tikrai gan įvairiai, kartais darydavau tikrai labai daug klaidų, o kartais sekėsi puikiai bet tada buvau daug jaunesnis nei dabar ir manau amžius irgi yra svarbu, tad po tiek laiko kaip jau ir minėjau būtu tikrai didelė garbė ir didelis šuolis į priekį. Jei gerai pamenu tai buvau užblokuotas už nelegalių programų naudojima kelis kartus, bet tada dar netaip rimtai žiūrėjau į šį žaidima. Dabartiniai serverio administracijai jokių priekaištu neturiu, vyrai tikrai šauniai puikiai atlieka savo darbą. Į serverį manau nieko naujo neįneščiau, jis jau tikrai labai išsiskiria iš kitų serveriu.
 6. 2 points
  ▼ Nerijus ▲

  BAN | John_Smith

  Užblokavimo anketa atmesta. Užblokavimas pakeis serverio įspėjimas. Administratorius įspėtas už baudžiamojo kodekso nesilaikymą, netinkamą užblokavimą, nepagarbą žaidėjui.
 7. 2 points
  Jizzy

  BAN | John_Smith

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jizzy_Black 2. Žaidėjo kurį užblokavote Vardas_Pavardė: John_Smith 3. Už ką užblokavote: Serverio klaidų išnaudojimas. 4. Įrodymai: Čia + extra
 8. 2 points
  Jūsų Vardas_Pavardė: Stephen_Rossi Jūsų pilnas frakcijos pavadinimas: Los Santos Mechanikai Norimo Sub-lyderio Vardas_Pavardė: Jizzy_Black Ar pasižadate už jį būti atsakingu?: Taip Nuoroda į profilį: http://dogberry.lt/index.php?/profile/4545-jizzy/ Skype ID:
 9. 2 points
  Moretti.

  Lucas_Ruffo | Administracija

  Kaip lyderis manau tu labai geras ir šauniai tvarkaisi su frakcija, bet vakar kasykloje pamačiau, kad šneki labai daug nesąmonių ir be tikslo. Tai iš tikrųjų pritariu @Califford ir esu kolkas prieš. Bet linkiu patekt, sėkmės.
 10. 2 points
  Califford

  Lucas_Ruffo | Administracija

  Man atrodei iš pradžių rimtas kandidatas vien į lyderius, bet einant laikui parodei tikrą veidą, manau, jog nesi pakankamai subrendęs, prašai administratorių to, ko jie negali padaryti. "Plz atgetink, plz alki, plz pagydik, plz..." Todėl, nemanau jog esi tinkamas.
 11. 1 point
  Rubinas

  Naktinis Dogberry

 12. 1 point
  ᴛʀᴇʏ sᴛᴇᴠᴇɴs

  Siūlau gaujoms

  Jūsų pasiūlymas:Nereikėtu laukt 24h Pasiūlymo aprašymas: Kad kai išmeta/išeini iš gaujos nereikėtu laukti 24h kad galėtu priimti vėl ar į kitą gauja. Ar tai bus naudinga? Jei taip, kuo?: Aiškus, nereikės laukt.
 13. 1 point
  Andrėjus

  Įvairūs MWC pasiūlymai

  1 Pasiūlymas - Atmetamas dėl to, kad transporto paskirstymas priklauso nuo lyderio. 2 Pasiūlymas - Priimta. Tiesiog tam, kad išvengti bardako. 3 Pasiūlymas - Neleisti LSPD darbuotojams naudoti šaunamųjų ginklų prieš bėglį jeigu minėtasis nenaudojo ginklų prieš civilius, LSPD pareigūnus ar kitus asmenis. Jeigu nusikaltęs asmuo naudojo ginklą prieš civilius, LSPD darbuotojus ar kitus asmenis, pareigūnai galėtų į jį šaudyti ginklais kurie priklauso jiems pagal rangą. Išskyrus: Vyksta viešbučio, MWC pastato, LSPD darbovietės ar kitos vietos šturmas, arba situaciją su padangų peršovimu. 4 Pasiūlymas - Priimta. 5 Pasiūlymas - Priimta.
 14. 1 point
  Corleone.

  Siūlau gaujoms

  čia padaryta nuo laikų kai igno berry gauja išeidinėdavo prieš gw kad kiti nepradėtų ir poto priimdavo vėl. Galima tą laikotarpį manau sutrumpint iki kokios 1h.
 15. 1 point
  Alfred

  BAN | John_Smith

  siaip cia koduotojas kaltas kad per dvi dienas nesutvarko tokios paprastos klaidos
 16. 1 point
  Sinao_vL

  Chris_Hemsworth I Administracija

  tikrai už draugiskas,mandagus,atsakingas.
 17. 1 point
  Aaron'R

  Chris_Hemsworth I Administracija

  Zmogus galva ant peciu turi, bendrauti moka, uz.
 18. 1 point
  Jizzy.Sun

  Chris_Hemsworth I Administracija

  Aš tai už, smagus jaunuolis o ir žaidžia čia daug ilgiau nei serverio savininkai visi
 19. 1 point
  Califford

  Pasiūlymai forumui

  Dėl prisijungimo mygtuko ieškau problemos, kai ją rasiu, sutvarkysiu bei pranešiu Sprendimas rastas, klaida ištaisyta.
 20. 1 point
  Lucas'Ruffo

  Lucas_Ruffo | Administracija

  Viskas juoko forma Su reikalu galiu būti ir esu rimtas, na o kasykloje galima truputi atsipalaiduoti. Dėkui už nuomone.
 21. 1 point
  Moretti.

  Chris_Hemsworth I Administracija

  Man patinka tavo PD darbas, smagu bendrauti. Už.
 22. 1 point
  Califford

  Chris_Hemsworth I Administracija

  Šitas pagal mane geriausias variantas iš visų esamų kandidatų. Draugiškas, pastovus, komunikabilus.
 23. 1 point
  Darius.

  Lucas_Ruffo | Administracija

  Uzz. Tikrai gera asmenybe. Draugiskas, atsakingai ziuri i sau paskirta darba. Nepasikeles, visada motyvacijos pilnas, visada sugalvoja kokios tai veiklos frakcijai, kad butu ka veikti. Sekmes!
 24. 1 point
  Rubinas

  TRV | Frakcijos Galerija

  Antradienio veikla
 25. 1 point
  Garry

  Pasiūlymai forumui

  Jūsų pasiūlymas: sutvarkyti keletą dalykų. Pasiūlymo aprašymas: apačioje pateiksiu punktais panaudodamas įmantrias vizualizacijas. - Taip neturėtų būti. - Taip neturėtų būti. - Sutvarkyti spalvų atskirtį t.y. suvienodinti. - Dar vienas baisus nusikaltimas prieš žmoniją. - Išimti discord daiktą. - Suštabeliuoti.
 26. 1 point
  toshy

  Serverio perliukai

  xd viskas aišku. Ačiū sampcac https://imgur.com/a/pmiOTVZ
Šis populiariausių narių ir turinio sąrašas nustatytas į Vilnius/GMT+02:00