Visa veikla

Turinys atsinaujina automatiškai     

 1. Vakar
 2. Praeita savaitė
 3. LS Countdown

  "Kaltas ruduo.." - Don T'M Damesk kokia 3-4 mėnesiukus
 4. BŪSENŲ ATNAUJINIMŲ ĮJUNGIMAS Nueiti į paskyros nustatymus. Paspausti "Redaguoti profilį". Aktyvuoti laukelį "Įjungti būsenos atnaujinimus?".
 5. Los Santos startas

  Sveiki. Eilinį kartą tenka Jus pavesti. Niekaip nespėju paruošti mod'o spalio 20 d. Darbai eina į pabaiga, liko nebedaug. Daugiau informacijos duosiu vėliau, tikiuosi, savaitės bėgyje.
 6. I have an idea.

  Tai , kad streamindavo bahurelis kažkoks čia vasara man vis lisdavo jo tas streamas tai mačiau apie 140 pastoviai pas jį budado
 7. I have an idea.

  VPŠ kas žiuri samp video, streamus? Jau atgyvenęs žaidimas, niekam neįdomu.
 8. I have an idea.

  Šiaip jo, na tikiuosi, kad bent jau iki 30 žm. po ls tikrai turėtų atsirasti. O veiklą irgi įmanomą prigalvot daugų daugiausia, aišku mainstreamas yra gaujos ir pd, bet good ide ir tas street driftas. O streamint tai tiesiog galima ir per yt, manau daugiau žiūrovų ir lengviau, arba kaip ir sakiau kokioj fb grupėj, kad ir per fake acc, ar per oficialų dB fb. Na išsisukt iš padėtes galima Tai tikrai būtų į naudą, bet kaži ir ES ataukotų tuos 15e, jei ne daugiau :/
 9. I have an idea.

  Būtų čia ką filmuoti, tai ir kažkas filmuotų, o dabar jeigu ant ls bus tik pd darbas geras su gaujomis, tai nieko įdomaus ir nesukursi. Jei jau daugelis galvojat video filmuot/streamint, bent jau aš kiek žinau reiktų visa tai pradėti didžiausiuose projektuose, ten pažaisti, susikurti savo fan base ir čia pereit, tada bent kažkas pavyktų, o jei čia pora video pakursim taip atmestinai, nieko gero iš to.
 10. Jūsų klausoma muzika

  https://www.youtube.com/watch?v=ktvTqknDobU
 11. I have an idea.

  O tu dieve tu gal nerašyk xD Čia tu apie save kaip kažkokias rekomendacijas rašai ankstesnėj temoj siūleisi filmuoti, dabar streaminti xD Tiesiog žiauriai išsiduodi savo mintis, tuo labiau kad nieks tų streamų nežiūrėtų. O kai tu pradėsi streamint miegas tik silpniems grupėj būsi išvadintas loxu jibanu ir išbanintas, nes ten daugiau renkasi chebra pamalt rimtesnį šūdą arba pafilmuot kaip geria norvegijoj xD Nu esmė tokia, kad streamų nežiūrėtų jeigu nesi populiarus, o į miegas tik silpniems ar kokia kita grupę eiti būtų tavo rep suicide. Krč gal nebekurk jau daugiau tu temų kol neturi ką pasiūlyt? Kiek tavo streamą žiūrės žmonių? Kiek yt kanale prenumeratorių turi? Spėju pirštų nepritruktų kad apsakyčiau, o šiaip pasapaliot čia visi gali "gal aš gal neaš"
 12. I have an idea.

  Tai darom fonda, sumetam visi po eura ar du, kokiam zaidimu balsui sumokam 10-15e ir laisvai padarys reklama.
 13. I have an idea.

  uuu, kažkas vis dar salty dėl modo.
 14. I have an idea.

  Manau galima butu tai padaryti, bet reikia pirma isitikinti kad serveris atsigaus ir zaist bent 20+ zaideju. Antra turi idomios veiklos surasti, event dalyvavimas, Quelli pasalinimas , PD darbas, Gauju veikla, StreetDrift naktys. O i koki mechanika nemanau ar kas nores ziureti. Pats galeciau streaminti, bet nemoku naudotis twitch Ideja gera, bet reikia High Quality.
 15. I have an idea.

  Sveiki, kažkaip pagalvojau kad jau tuoj LS, o reklamos jokios. Na aš sugalvojau, kad labiau Youtubėje įtakingi žmogeliai, kurie taip pat žaidžia čia, gali filmuoti ir turi mikrafonus galėtų daryti live translecijas ir filmuoti būtent dogberrio veiklas. Trumpiau streaminti. Galbūt aš galėčiau užsiimti visu šituo reikalu, bet 1. Neturiu super gerai veikiančio mikrofono(čirškia) 2.Nors šiaip esu gana komunikabilus- bendraujant, tačiau streaminant aš pritrūkčiau žodžių, tiesiog esu per prastas komentatorius. Taigi aš čia tik duodu įdeja, kad būtų galima pvz. FaceBook grupėje "Miega tik silpni" ar kitu shitgroups, kuriose susirenka gana daug paauglių daryti livus. Tai būtų TIKRAI veiksni reklama, tik kas užsiimtų. Peace
 16. Reklama

  La. Parašysiu atskirą temą.
 17. Reklama

  laba vakarą. Kaip matau, nestartuosit nustatytu laiku, tai norėčiau sužinoti, kiek laiko atidėtas startas? (Susidariau tokią nuomonę, nes likus vos 5d. iki "starto" dar nieko negirdėt jokiame forume, apie persikėlimą ir "startą", reklama nevyksta.)
 18. Per daug nekartosiu, bet kaip ir kai kurie minėjo, dabar forume tikrai nėra darbo, kol serveris nestartavęs. Taip pat nežinia ar galima pasitikėti ar ne, esi naujas veidas, turėtum pirma pasižaisti čia ir t.t., o tik paskui pildyti. Sėkmės pildant kitą kartą.
 19. gerai ačiū už nuomonę.
 20. Na jei jau čia užpildei tai dabar lauksi ir lauksi Nes abejoju ar dabar kas nors tikrins tavo anketą ir spręs apie tave. Matai kaip jizzy sakė, šiuo metu forumo moderatoriaus statusas yra užimtas, naujų darbuotojų NEREIKIA, o vėliau kai reikės, tai tavo anketą ir tikrins. Matau esi labai motyvuotas, kad net panaudojį šį žodį 2 kartus vieną po kito Iš tikro tavo motyvacija kai pradėsi dirbti čia dings, jeigu aišku pateksi, nes čia tiesiog nėra darbo. O šiaip čia tokia bendruomenė, kuri daugiau vertina kandidatą pagal tai, ką tu parodai, o ne pagal tai, ką pasakai. Čia visi labiau norėtų tave matyti kai startuos serveris žaidžiantį, o po to nuspręsti kam tu tinkamas.
 21. Aiskinu as tau, kad nera cia ko bandyt ir forumas nenaudojamas
 22. Kaip ir rasiau "suprantu jog nebus aktyvumas didziausias" bet as pildau i pareigas ne del to jog cia galeciau uzsimesti ant paraso jog esu moderatorius o tam jog galeciau isbandyti kazka naujo, su naujas zaidejais. Dekui uz nuomone.
 23. Kiekvienam forume moderavimas siek tiek kitoks, tad tavo patirtis cia nieko nereiskia, serveris laikinai uzdarytas, tad ir forumo zaidejai praktiskai nenaudoja, labai retai atsiranda kazkas, ka butu galima pamoderuoti, bent iki LS manau nauju veidu nereikia, kaip tik atvirksciai, moderatoriu yra, o darbo nulis. Neesu pries, tiesiog Tau nebus cia ka veikti.
 24. net nebuvo minėjama anketoje žodžio forumas... Rašiau jog ne vieną kartą esu buvęs moderatorius ir žianu kokios tai pareigos, nemanau jog atsirastu toks "durnas" žmogus kuris nesuprastu šitos savokos "Forumo moderatorius" jau pats pavadinimas pasako jog reikia moderuoti forumą...
 1. Įkelti daugiau veiklos